Джерела фінансування всіх програм проекту Держбюджету передбачені в повному обсязі, — Денис Шмигаль

02.12.2020 17:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Проект Державного бюджету на 2021 рік після доопрацювання залишився реалістичним до виконання й збалансованим у частині доходів та видатків.
Під усі програми, які в ньому закладені, є джерела фінансування в повному обсязі. Про це під час засідання Кабінету Міністрів України 2 листопада зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Він нагадав, що Уряд передав його в Парламент для розгляду в другому читанні, та розповів про основні пріоритети документа. «По-перше, це медична галузь.
На наступний рік у нас будуть рекордні видатки в розмірі 161 млрд грн.
Це на 30 млрд більше, ніж цього року.
Та на майже 65 млрд більше, ніж у 2019-му.
Тобто фактично за 2 роки фінансування медицини зросте на понад 60%.
Наступного року зарплати всіх медиків буде підвищено на 30%», — наголосив Глава Уряду. Денис Шмигаль відзначив, що фінансування сфери освіти наступного року зросте майже на 30 млрд грн.
За його словами, це дасть змогу підвищити зарплати освітянам на 26%. «Крім того, продовжаться програми підтримки «Нової української школи».
Наступного року буде збудовано та відремонтовано фактично 300 закладів освіти», — зазначив Прем’єр-міністр. Крім того, очільник Уряду підкреслив, що жодна соціальна виплата наступного року не буде зменшена, а для всіх пенсіонерів передбачається зростання пенсійних виплат. «Поясню важливий момент: зменшення на 8 млрд грн фінансування Пенсійного фонду з бюджету буде компенсовано завдяки зростанню власних доходів Фонду.
Ці доходи будуть забезпечені, зокрема, завдяки зростанню мінімальної зарплати», — зауважив Денис Шмигаль. Також, за словами Прем’єр-міністра, мінімальна заробітна зросте до 6 тис.
грн вже з 1 січня, а збільшення мінімальної зарплати до 6,5 тис.
грн відбудеться з 1 грудня наступного року. «Ще один важливий акцент цього бюджету — це фінансування боротьби з коронавірусом.
Для Національної служби здоров’я передбачено 16 млрд грн.
Тобто, лікарні будуть забезпечені всім необхідним.
І киснем, і ліками, і засобами індивідуального захисту», — сказав Глава Уряду. Як зазначив Денис Шмигаль, додаткові 2,6 млрд грн передбачено на вакцинацію від COVID-19.
Уряд, за його словами, також веде переговори з міжнародними партнерами для отримання додаткового фінансування на закупівлю вакцини. Прем’єр-міністр також наголосив, що ключові податкові ставки такі як ЄСВ, ПДФО, ПДВ, військовий збір наступного року залишаться без змін. «Зростання доходів бюджету на більш ніж 100 млрд грн перш за все буде забезпечено завдяки відновленню та детінізації економіки.
А також завдяки остаточній ліквідації всіх схем у податковій та на митниці», — сказав Денис Шмигаль. Очільник Уряду підкреслив, що така робота вже активно ведеться, і її результатом стало виконання Держбюджету за січень-листопад на 100%.
У листопаді виконання Держбюджету, за його словами, склало 110%. «При цьому на Єдиному казначейському рахунку станом на 1 грудня знаходиться фактично 20 млрд грн.
Наприклад, у 2018 ця сума становила 17,2 млрд грн», — зауважив Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр підкреслив, що всі виплати для людей будуть і надалі здійснюватися вчасно та в повному обсязі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crypto boom or bust,
Digital coins in demand,
Bitcoin mania.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - У Венесуелі спалахнули протести через щоденні відключення світла
17:10 - Китай закриває аеропорт і зупиняє потяги через тайфун "Дельфін"
16:10 - У Марганці та сусідніх громадах відновили водопостачання після аварії
15:15 - Суд повернув державі Жовтневий палац вартістю близько мільярда
14:10 - В Україні не залишилося жодної неушкодженої електростанції – Зеленський
14:09 - Європейський Союз вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові €30 млн
13:00 - Україна уразила ще два НПЗ у московії – Генштаб
12:30 - Парадокси публічних закупівель: як форма підмінила зміст
11:50 - Україна пройшла рекордну серпневу спеку без відключень – Шмигаль
10:55 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання майже на 2 млн євро від Великої Британії, ЄС, Норвегії та Швейцарії
10:46 - У липні до Фонду підтримки енергетики надійшло 180 млн євро
10:40 - московія знищила важливі склади Фори: клієнти скаржаться на порожні полиці
10:32 - Енергосистема України пройшла період рекордної серпневої спеки без графіків відключення електроенергії, - Денис Шмигаль
10:05 - Сизранський НПЗ знову опинився під атакою: спалахнула пожежа
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви
19:13 - НБУ покарав 21 фінустанову за порушення, серед них Райффайзен
18:33 - Нацбанк дозволив не визнавати дефолт бізнесу на тлі атак московія
18:10 - Україна уразила шість суден тіньового флоту московія та 10 енерговузлів
18:00 - НБУ в липні застосував заходи впливу до 2 банків і 19 небанківських фінустанов за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства
17:56 - Голова БЕБ: за пів року детінізація принесла державі 13,8 мільярда гривень
17:50 - Частина Києва залишилася без світла через аварію
17:29 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як вплинуть удари московія на ціни
17:10 - Фігурантка "плівок Міндіча" отримала керівну посаду в стратегічному держпідприємстві
16:50 - московія атакувала Укрнафту: компанія втратила суттєві обсяги видобутку
16:32 - московіяни поцілили у склади логістичної компанії на Дніпропетровщині
16:30 - Мінус 21% попиту, але не обвал: чому житло в Києві не повторить сценарій Китаю


Більше новин