Держекоінспекція візьме участь у розробці супутникової мапи лісового масиву України

02.12.2020 17:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Державна екологічна інспекція долучиться до розробки супутникової мапи, на якій буде відображений весь лісовий масив України, в рамках Меморандуму з Національним центром управління та випробування космічних засобів (НЦУВКЗ) та Державною екологічною академією.
Про це повідомляється на сайті Держекоінспекції. «НЦУВКЗ вже здійснив покриття 80% території України знімками високої якості.
Наразі мета центру – створити супутникову мапу, на якій відображатимуться всі лісові масиви держави.
До реалізації цього завдання приєднається і ДЕІ, надаючи інформацію про розміщення лісгоспів, комунальних лісових підприємств для того, щоб відстежувати зміни на цих підприємствах», - заявив Голова ДЕІ Андрій Мальований. Держекоінспекція підписала Меморандум про співпрацю з Національним центром управління та випробування космічних засобів та Державною екологічною академією, в рамках якого також буде отримувати супутникові знімки для фіксації порушень природоохоронного законодавства. «Для консолідації співробітництва вже створений Центр стратегічних екологічних досліджень та аерокосмічного моніторингу на базі академії.
Сюди надходитимуть фото земної поверхні від НЦУВКЗ і тут же оброблятимуться спеціалістами.
У разі виявлення на знімках вирубок зелених насаджень, несанкціонованого складування сміття, забруднення вод із суден, тощо, фото передаватимуться в роботу до Держекоінспекції», - поділився деталями Андрій Мальований. Отримання результатів такого аерокосмічного моніторингу дозволить ДЕІ здійснювати більшу кількість перевірок та розраховувати точні суми збитків, керуючись даними супутника. «Окрім того, відстеження земної поверхні в динаміці дасть змогу зафіксувати транспорт потенційних порушників, а отже і пришвидшити розслідування злочинів правоохоронцями», - додав Андрій Мальований.

Додати коментар

Користувач:
email:





Debt can be a heavy weight,
But with patience and persistence, it can abate.
Cut your spending, and pay it down,
And soon your credit score will wear a crown.

- Fin.Org.UA

Новини

10:53 - Платникам податку на прибуток підприємств про деякі особливості заповнення звітності
10:48 - Єдиний рахунок: механізм сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків, зборів та єдиного внеску
10:47 - Як здійснюється проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються податковими органами?
10:45 - Дніпропетровщина: результати роботи комісії з питань зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН
10:43 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження плати за землю від фізичних осіб склали майже 163,0 млн гривень
10:43 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження плати за землю від фізичних осіб склали майже 163,0 млн гривень
10:41 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали майже 15,8 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
10:40 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 4,3 млрд грн ПДФО
10:39 - Податкова соціальна пільга для одиноких матері чи батька: як отримати
10:38 - Глобальне опитування платників податків продовжується: долучайтеся!
10:37 - ДПС напрацьовує зміни до законодавства щодо податкової медіації
10:00 - Ворог поцілив по промисловій інфраструктурі в Запорізькій області
09:25 - московіяни атакували розподільчий центр Varus у Дніпрі, є загиблі
09:16 - московіяни, порушивши перимир’я Зеленського, атакували інфраструктуру Кривого Рогу
09:00 - Трамп призупинив супровід кораблів через Ормузьку протоку
09:00 - "Весела" історія: що відкрили свідчення НБУ, Мінфіну та "Сенс банку" у справі "Мідас"
08:30 - Яку роль ветерани відіграють у громадах
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 06.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 5 травня: комбінована атака московія на газовидобуток та скорочення ВВП України
20:43 - Програми прямої підтримки українців: Свириденко розповіла, скільки коштів витрачено
20:20 - Через удари московія "Нафтогаз" втратив частину видобутку – Корецький
19:40 - Незаконне збагачення: суд визначив заставу ексначальнику управління СБУ
19:10 - Нардеп Негулевський незадовго до отримання підозри від слідчих переїхав у 800-метровий маєток
18:52 - Один із найбільших НПЗ московії зупинив роботу після атаки дронів
18:25 - Канал "Рада" повернеться в телемарафон: кого обрали новим підрядником
18:20 - На тлі "зернового скандалу" ізраїльська компанія відмовилася від російського зерна
17:56 - Екскерівник Cisco в Україні став регіональним менеджером Visa у 17 країнах
17:35 - У Саудівській Аравії – найбільший з 2018 року дефіцит бюджету
17:30 - Міненерго спільно з МОН посилюють енергетичну незалежність освітніх закладів


Більше новин