Україна та Бразилія підписали Меморандум про співпрацю в оборонній сфері

01.12.2020 21:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 1 грудня, Україна та Федеративна Республіка Бразилія підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції.
Офіційна церемонія підписання документа відбулася в Києві під час Першого діалогу оборонної промисловості між Україною та Бразилією за участю Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Віце-прем’єр-міністра України – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського. В ході заходу перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко та заступник Міністра оборони Бразилії Маркус Дего Росас Понтіс підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції. У Першому діалозі оборонної промисловості взяв участь Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, а також представники Офісу Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони, Міністерства оборони.
ДК «Укроборонпром» представляв заступник Гендиректора Роман Бондар. У рамках Першого діалогу оборонної промисловості між Україною та Бразилією також відбудуться панельні дискусії за темами «Спільне виробництво та модернізація бойових танків», «Ракетні системи та засоби протиповітряної оборони», «Кіберзахист та криптографія», «Вибухові речовини, боєприпаси, легка зброя та зброя нелетальної дії», «Військові літаки та системи БПЛА», «Біобезпека, біозахист та військова медицина;», «Системи спостереження, аерокосмічний контроль, радари та супутники» тощо. Делегація Федеративної Республіки Бразилія перебуватиме в Україні з офіційний візитом з 29 листопада по 5 грудня.
До складу делегації також входять представники 13 найбільших підприємств Бразилії. Заходи Першого діалогу оборонної промисловості між Україною та Бразилією відбуваються з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Numbers read like hieroglyphs
Analysts debate

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 25 квітня
20:15 - Intel продала навіть списані процесори – акції злетіли вище піку доткомів
20:03 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого вони стосуються
19:45 - Швеція пішла на абордаж – танкери з нафтою московія почали оминати її води
19:16 - Уряд спрощує регулювання будівництва
18:55 - Екологічний податок приніс в держбюджет понад півтора мільярда: лідери сплати
18:45 - Наслідки війни у Ірані: на окремих ринках презервативи вже дорожчають
18:39 - Одна з найбагатших країн світу обирає мазут московія через Ормуз
18:15 - Уряд посилює підготовку публічних інвестиційних проєктів: 6 проєктів отримають міжнародну підтримку в підготовці, ще 7 - передадуть на розгляд PPF
18:15 - Україна експортувала торік майже півмільйона тонн м'яса птиці: найбільші покупці
18:00 - Уточнено регуляторні вимоги до Експортно-кредитного агентства
17:56 - Квартира на тещу: у посадовця МВС можуть конфіскувати 3,7 мільйона гривень
17:35 - На українському ринку з'явилась рання капуста місцевого виробництва: скільки коштує
17:24 - Компанія Henkel оголошує нові цілі сталого розвитку до 2030 року
17:16 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 27 квітня
17:15 - В Україні обговорили запровадження стандартів сталого туризму в обєктах ПЗФ
17:10 - Встановлено низку вимог щодо діяльності Національної установи розвитку
16:41 - ЄБРР надав Кернел кредит вперше за 4 роки: на що витратять $45 мільйонів
16:30 - Коли "не заходити" – правильне інвестиційне рішення
16:30 - Вперше оприлюднено перелік значимих страховиків
16:25 - Будинки в столиці: скільки вони коштують в різних районах Києва
16:24 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Вимог до забезпечення благополуччя тварин під час їх транспортування та здійснення супутніх операцій”
16:20 - Україна та Ангола домовились посилювати співпрацю в гуманітарному розмінуванні
16:20 - Уряд пропонує не оподатковувати виплати "єСадок"
16:19 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Вимог до забезпечення благополуччя тварин під час їх транспортування та здійснення супутніх операцій”
15:52 - Промислова інфляція у березні зросла до 36,6% – Держстат
15:50 - «Зроблено в Україні»: за два роки компенсації 25% вартості аграрії придбали українську агротехніку на 10,5 млрд грн
15:40 - Через брак палива авіакомпанії скасовують десятки тисяч рейсів – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.04.2026
15:26 - Колонка Андрія Пишного для Forbes Ukraine про висновки головного засідання Весняних зборів МВФ та Світового банку для європейського регіону


Більше новин