Популяризація профосвіти та створення діджитал-інструментів для навчання: МОН співпрацюватиме з двома організаціями сфери краси

01.12.2020 21:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

МОН разом із двома компаніями – «Партнер Плюс» та «S&A Group» – оновлюватиме стандарти за професіями сфери послуг, розвиватиме дуальну освіту та напрацює інструменти для онлайн-навчання.
Все це закладено в Меморандуми, які підписали партнери сьогодні, 1 грудня 2020 року, в приміщенні Міністерства. Важливо, що Меморандум із кожною організацією передбачає спільні кампанії з популяризації профосвіти та робітничих професій. «Підвищення престижу профтехосвіти серед українців є стратегічним завданням Міністерства, тож ми розширюємо коло амбасадорів реформи, які допомагатимуть нам у цьому.
Сьогодні підписано одночасно два Меморандуми.
Обидва роботодавці пов"язані зі сферою послуг, розуміють потреби сучасних салонів краси, тому поряд зі зміною іміджу профосвіти ми працюватимемо над оновленням змісту.
Передусім вони стосуватимуться профільних професій: перукаря, візажиста, косметика, гримера, манікюрника та педикюрника.
Також ми хочемо, щоб майстри виробничого навчання, викладачі спецдисциплін та учні могли проходити стажування в студіях краси, до яких мають доступ компанії», – пояснив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук. Оскільки зараз навчання в закладах профтехосвіти проходить переважно в дистанційній або змішаній формах, партнери домовились про створення додаткових діджитал-інструментів.
Їх зможуть використовувати як викладачі для організації занять, так і учні під час самостійного опанування тем. «Я маю досвід у створенні навчальних програм для фахівців сфери краси.
А зараз розпочав розроблення онлайн-курсів за новою унікальною методикою «мікронавичок», за якою навчитись зможе кожен! Тобто я розумію, як організувати для цього завдання команди, і знаю, що потрібно врахувати.
Зараз, коли пандемія зупинила звичну для усіх практичну підготовку, заклади профосвіти найбільше відчули брак якісних навчальних матеріалів.
У межах цього партнерства я хочу поділитися досвідом і напрацювати дієві інструменти, які допоможуть якісно готувати як учнів-початківців, так і доросле населення», – зазначив генеральний директор ТОВ «S&A Group» Олексій Антонюк. Нагадаємо, що раніше МОН оновило Меморандум про співпрацю з IT Ukraine Association.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish market rise,
Investors cheer and shout loud,
Capital success.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - У Венесуелі спалахнули протести через щоденні відключення світла
17:10 - Китай закриває аеропорт і зупиняє потяги через тайфун "Дельфін"
16:10 - У Марганці та сусідніх громадах відновили водопостачання після аварії
15:15 - Суд повернув державі Жовтневий палац вартістю близько мільярда
14:10 - В Україні не залишилося жодної неушкодженої електростанції – Зеленський
14:09 - Європейський Союз вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові €30 млн
13:00 - Україна уразила ще два НПЗ у московії – Генштаб
12:30 - Парадокси публічних закупівель: як форма підмінила зміст
11:50 - Україна пройшла рекордну серпневу спеку без відключень – Шмигаль
10:55 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання майже на 2 млн євро від Великої Британії, ЄС, Норвегії та Швейцарії
10:46 - У липні до Фонду підтримки енергетики надійшло 180 млн євро
10:40 - московія знищила важливі склади Фори: клієнти скаржаться на порожні полиці
10:32 - Енергосистема України пройшла період рекордної серпневої спеки без графіків відключення електроенергії, - Денис Шмигаль
10:05 - Сизранський НПЗ знову опинився під атакою: спалахнула пожежа
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви
19:13 - НБУ покарав 21 фінустанову за порушення, серед них Райффайзен
18:33 - Нацбанк дозволив не визнавати дефолт бізнесу на тлі атак московія
18:10 - Україна уразила шість суден тіньового флоту московія та 10 енерговузлів
18:00 - НБУ в липні застосував заходи впливу до 2 банків і 19 небанківських фінустанов за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства
17:56 - Голова БЕБ: за пів року детінізація принесла державі 13,8 мільярда гривень
17:50 - Частина Києва залишилася без світла через аварію
17:29 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як вплинуть удари московія на ціни
17:10 - Фігурантка "плівок Міндіча" отримала керівну посаду в стратегічному держпідприємстві
16:50 - московія атакувала Укрнафту: компанія втратила суттєві обсяги видобутку


Більше новин