Олексій Чернишов: Всі проекти Великого будівництва, заплановані на 2020 рік, будуть завершені

01.12.2020 16:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов підбив перші підсумки програми “Велике будівництво”, яку Мінрегіон реалізує у співпраці з місцевою владою.
По школах першочерговий план виконаний у повному обсязі – у 100 школах завершені будівельні роботи, і до кінця року буде перевиконаний.
Загальний відсоток будівельної готовності всіх об’єктів в рамках “Великого будівництва” становить 94%.
До кінця поточного року всі заплановані об’єкти будуть завершені. В цьому році у наймасштабнішій інфраструктурній програмі “Велике будівництво” включено близько шестисот об’єктів – шкіл, садочків, спортивних об’єктів, приймальних відділень опорних лікарень.
За першочерговими планами, до кінця 2020 року мають бути завершені щонайменше 100 шкіл, 100 садочків та 100 спортивних об’єктів по всій Україні. “По школах план вже виконано повністю – у 100 школах завершені будівельні роботи.
В результаті створено 8338 нових сучасних учнівських місць європейського зразка.
А загалом, враховуючи реконструйовані та відремонтовані школи, в нових комфортних умовах тепер можуть навчатися понад 55 тисяч дітей”, – повідомив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов. За його словами, загалом будівництво в цьому році було розпочато в 134 школах, середня будівельна готовність яких на сьогодні, за даними ОДА, становить 95%.
«Отже, враховуючи, що до нового року ще є час, план по школах на 2020 рік буде перевиконаний», – додав Міністр. Загальний відсоток будівельної готовності всіх об’єктів в рамках “Великого будівництва” становить 94%.
Завершеність будівельних робіт по дитячих садочках становить 94%, а готовність спортивної інфраструктури оцінюється у 90%.
“До кінця поточного року всі заплановані проекти будуть завершені.
Окрім того, хочу зазначити, що усі завершені роботи на об’єктах “Великого будівництва”, виконані за укладеними угодами та договорами, держава профінансує на 100 відсотків.
Якщо роботи будуть виконані підрядниками вчасно та якісно, то все буде відповідним чином сплачуватись”, – коментує Олексій Чернишов. Особливу увагу Міністр звернув на реконструкцію та капітальний ремонт двох шкіл в Донецькій області, що розташовані на межі з лінією розмежування.
Школи в містах Селидове та Красногорівка устатковані сучасними системами теплопостачання та освітлення з використанням енергоефективних технологій.
Школи також облаштовані новітнім освітнім обладнанням та інтерактивними класами.

Додати коментар

Користувач:
email:





У бізнесі йдеться
Не про гроші, а про людей
Так що тримайтеся!

- Fin.Org.UA

Новини

14:22 - Туреччина стала "притримувати" прохід через Дарданелли для деяких суден – ЗМІ
14:00 - У КМДА прозвітували про стан виконання Плану стійкості Києва
13:51 - Звернення громадян: податківці Дніпропетровщини з початку року отримали від платників 773 заяви
13:47 - Волонтери можуть отримати витяг з реєстру в електронному вигляді
13:45 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:44 - Щодо отримання фізичною особою, яка перебуває за кордоном, документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО
13:42 - Щодо подання скарги в електронній формі засобами електронного зв’язку на ППР
13:40 - За яким кодом класифікації доходів бюджету роботодавець сплачує ПДФО з нарахованої та виплаченої працівнику допомоги у зв’язку з лікарняним?
13:39 - Громадянин України втратив паспорт з позначкою «відмова»: алгоритм дій платника щодо отримання PHOKПП у разі зміни своїх релігійних переконань
13:38 - Особа, яка є адвокатом та провадить незалежну професійну діяльність, за певних умов може одночасно обрати третю групу платника єдиного податку
13:37 - Дотримання платниками вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску
13:37 - Мінінфраструктури оголосило найбільший конкурс на міжобласні автобусні маршрути
13:35 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
13:33 - Податкова служба Дніпропетровщини: з початку року до ЦОПів надійшло майже 237 тис. звернень щодо надання адміністративних та інших послуг
13:32 - Дніпропетровщина: у ЦОПах Самарівської ДПІ і Синельниківської ДПІ податківцями надано понад 18,7 тис. адміністративних послуг
13:29 - Доступ до публічної інформації: податківцями Дніпропетровщини опрацьовано 198 запитів
13:28 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
13:23 - Фізичні особи – платники податку на нерухоме майно поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 253,7 млн гривень
13:21 - Протягом семи місяців 2026 року платники туристичного збору поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 10,4 млн гривень. Це майже на 2,0 млн грн більше ніж за підсумками січня – липня минулого року. Надходження зросли на 22,9 відсотка. Про ц
13:20 - Туристичний збір: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження зросли майже на 23%
13:16 - Кількість зупинених податкових накладних скоротилася майже в 5 разів
13:12 - московіян застерігають про блокування активів у криптовалюті
13:00 - "Будь-який збій у логістиці – це ризик": автомобілі Mercedes-Benz як основа успіху компанії "Рудь"
12:28 - Мільярдні підряди на ремонт доріг на Дніпропетровщині віддали без конкуренції
12:25 - московія прагне зірвати не тільки морський, а й сухопутний агроекспорт з України – ISW
12:10 - Енергоатом не має статусу потерпілого у справі "Мідас" – НАБУ
12:00 - Summary of Key Policy Rate Discussion by NBU Monetary Policy Committee on 29 July 2026
12:00 - Підсумки дискусії членів Комітету з монетарної політики Національного банку щодо рівня облікової ставки 29 липня 2026 року
11:38 - Незадекларований торговельний центр: судитимуть посадовця міграційної служби
11:30 - Банки України показали актуальний курс валют на 10 серпня


Більше новин