Згідно з проектом Держбюджету-2021 загальні видатки на освіту становлять 6,6% від ВВП, – Сергій Шкарлет

01.12.2020 16:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Згідно з проектом Держбюджету-2021 загальні видатки на освіту становлять 6,6% від внутрішнього валового продукту.
Про це повідомив очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет. Він зазначив, що ознайомився з вимогами Профспілки працівників освіти і науки України і як освітянин повністю їх підтримує. «Постійно виступаю за дотримання прав педагогів на гідну зарплату та соціальний захист.
Розумію, що фінансування освітньої галузі має бути одним із пріоритетів.
Економити на освіті не можна», – підкреслив Сергій Шкарлет. За його словами, процес формування проекту Державного бюджету на 2021 рік був дуже складним.
Проте вдалося відстояти підвищення рівня оплати праці для освітян у наступному році.
На 20% заплановано збільшення посадових окладів (ставок заробітної плати) з 1 січня 2021 року.
«Постійно веду перемовини з Мінфіном та звертаюся до народних депутатів, щоб не переносити на пізніший термін наступне збільшення ще на 8,4%», – повідомив очільник МОН. Сергій Шкарлет розповів, що прогнозний зведений бюджет-2021 на освіту до другого читання становить 295,6 млрд грн (державний та місцеві), з них видатки на освіту без місцевих бюджетів – 169,6 млрд грн. «На наступний рік передбачено нову субвенцію для закладів освіти на боротьбу з пандемією коронавірусу.
У проекті бюджету на ці заходи закладено 1 мільярд гривень», – зазначив він. Окрім того, Сергій Шкарлет звернув увагу на те, що за ініціативи МОН та підтримки Уряду у 2020 році виділено майже 540 млн грн для шкіл на закупівлю дезінфекторів для рук і поверхонь; дозволено використовувати залишки коштів освітньої субвенції на закупівлю засобів індивідуального захисту.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial world turns
Invest, save, spend, and plan ahead
Money never sleeps

- Fin.Org.UA

Новини

12:31 - Чи є об’єктом оподаткування сума поворотної фінансової допомоги (позики), отримана фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність?
12:17 - Податкова декларація з транспортного податку: який код за КАТОТТГ зазначається у рядку 8 заголовної частини?
12:14 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
12:13 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
12:10 - Коли вважається врученим ППР
12:09 - Суб’єкт господарювання уклав з органом виконавчої влади договір сервітуту: чи сплачувати плату за землю?
12:08 - Які документи необхідно надати для отримання ліцензії на виробництво спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів чи рідин, що використовуються в електронних сигаретах?
12:06 - Комунікаційна податкова платформа – зручний механізм взаємодії між податковими органами і представниками бізнесу
12:02 - Заробітна плата виплачується систематично: порядок заповнення граф 3а та 3 додатка 4ДФ до Розрахунку ЮО або додатка ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД
12:00 - Чи можуть податкові агенти подати уточнюючий Розрахунок ЮО або Розрахунок ФОП/НПД за періоди, за якими минув строк позовної давності?
11:59 - Резидент Дефенс Сіті: застосування пільгових правил
11:58 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,1 млрд гривень
11:56 - За користування надрами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету на 27,8 відс. більше рентної плати ніж торік
11:55 - Плата за землю: надходження від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 4,6 млрд гривень
11:55 - Трамп пригрозив "величезними економічними наслідками" країнам, які підтримують Іран
11:53 - Робоча зустріч податківців Дніпропетровщини з платниками Кам’янського району
11:52 - Податківці Дніпропетровщини обговорили з бізнесом ризики штучного «дроблення бізнесу»
11:51 - Надходження з ПДФО зросли на 18,7 %
11:49 - Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу. Відповідно до п.п. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 розд. І Податкового кодексу України (далі – ПКУ) поворотна фінансова допомога – це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування
11:48 - "Російський слід" і нова оборонна Україна: Олег Крот про майбутнє українського ВПК
11:25 - Нафта відреагувала на глухий кут навколо Ірану
10:55 - Транзит українського зерна через Румунію сповільнився: які причини
10:45 - Держборг США – 40 трильйонів доларів
10:15 - Після атаки московія знеструмлення у Києві та шести областях: увечері просять економити світло
09:55 - московія вдарила по продуктових складах в Борисполі
09:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:25 - ЗАЕС знову пережила блекаут, ризики для ядерної безпеки посилюються – Енергоатом
09:00 - Енергетики розповіли про ситуацію зі світлом в Києві після масованого обстрілу московія
08:30 - Альтернативні інвестиції: переваги та ризики
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.08.2026


Більше новин