2500 додаткових польських дозволів на 2020 рік надійшли до Укртрансбезпеки, - Владислав Криклій

01.12.2020 16:30 | Міністерство інфраструктури України

1 Грудня 2020, 10:39Перші 2500 додаткових дозволів Республіки Польща на 2020 рік передані до Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) для українських автоперевізників. Серед них 1500 бланків дозволів виду «універсальний» та ще 1000 транзитних дозволів.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Перші 2500 додаткових польських дозволів із 5000 вже надійшли до Укртрансбезпеки. Як ми і обіцяли після перемовин з польськими колегами. Найближчим часом їх бронювання розпочнеться на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua. Укртрансбезпека здійснить введення дозволів до електронної системи, коли всі бланки будуть доставлені на пункти видачі дозволів», - зазначив Міністр.

Оформлення дозволів почнеться одночасно в наступних ПВД: Ковель, Львів, Бориспіль, Коростень, Хмельницький, Вінниця, Ужгород. Інформація про початок оформлення дозволів буде оприлюднена на офіційному сайті ДСБТ.

Наступні 2500 додаткових польських дозволів буде передано до 15 грудня цього року. Термін дії квоти додаткових дозволів: 31 січня 2021 року.

Нагадаємо, раніше на сайті Мінінфраструктури було оприлюднено Протокол засідання українсько-польської Змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбулося 18-20 листопада в режимі відеоконференції у Києві та Варшаві. Засідання проходило на рівні заступників міністрів інфраструктури України та Республіки Польща. Сторони обговорили питання забезпечення дозволами перевізників обох країн у 2021 році, а також домовилися про отримання Україною 5000 додаткових дозволів у цьому році: 1500 універсальних дозволів «Євро-4» та 3500 транзитних дозволів «Євро-4».

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices fluctuate,
Anxiety and hope alike,
Gamble on the trade.

- Fin.Org.UA

Новини

23:54 - Інфляційний звіт, січень 2026 року
21:56 - Інфляція буде помірною у 2026-2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
21:00 - Новини 5 лютого: два місяці на відновлення Дарницької ТЕЦ, динамічні ціни на квитки УЗ
20:50 - На захист критичних об’єктів у прифронтових областях виділили 6 мільярдів – Шмигаль
20:43 - "Укрзалізниця" змінить правила повернення квитків
20:10 - В ДТЕК пояснили киянам, чому у вас може бути темно, коли у сусідів є світло
19:35 - 6 лютого відключення світла діятимуть цілодобово по всій Україні
19:06 - УЗ запроваджує динамічні ціни на квитки: від чого залежатиме вартість
19:05 - Київські прокурори судяться з забудовником, який обмежив прохід до води на Трухановому острові
18:45 - Києву надійшла перша партія генераторів від ЄС
18:35 - "Росатом" почав будувати АЕС в Угорщині
18:30 - Посилення кооперації у промисловому секторі – Олексій Соболев зустрівся з Міністром фінансів та економіки Польщі Анджеєм Доманським
18:23 - Здійснено чергові кроки для нарощення кредитування та впровадження в Україні норм ЄС
18:02 - Інвестиції та повоєнне відновлення: НКЦПФР і Єврокомісія визначили пріоритети
17:55 - "Пошкодження суттєві": в Харкові після атаки московія без опалення лишаються близько 100 тисяч сімей
17:45 - Які будинки у Києві залишаться без тепла до кінця зими: адреси
17:30 - Мінцифри пояснило процедуру отримання виплат сім’ям з дітьми
17:21 - Ключові рішення НКЦПФР 05.02.2026
17:10 - Благодійність в Україні: як витримати довгу дистанцію
17:05 - Тарас Чмут увійшов до наглядової ради Агенції оборонних закупівель
17:00 - Уряд затвердив порядок виконання цільових показників з повторного використання та рециклінгу будівельних відходів
16:53 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 6 лютого
16:50 - Дарницьку ТЕЦ відновлюватимуть близько двох місяців: які будинки будуть цей час без тепла
16:41 - З російського полону вдалось повернути одного нацгвардійця – захисника ЧАЕС!
16:30 - Уряд затвердив загальнодержавні коефіцієнти викидів парникових газів для споживання кінцевої енергії
16:23 - "СвітлоДім": перші виплати за держпрограмою надійдуть протягом 48 годин
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НАШ ДОМ УЮТ» (Одеська обл., м. Одеса, вул. Костанді, будинок 104-А, 104-Б)
16:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ФАЛЬКОПАК” (Київська обл., Фастівський р-н, Глевахівська т. г., с-ще Глеваха, вул. Новий Шлях, 40А)
16:18 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЕПІЦЕНТР К» (Полтавська обл., м. Полтава, вул. Київське шосе, 41)
16:17 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛІТИН-БІОСФЕРА» (Вінницька обл., Вінницький р-н, Осолинська сільська рада)


Більше новин