Vodafone и ARX расширили программу страхования туристов за рубежом Smart Travel, включив покрытие COVID-19

01.12.2020 16:06 | forinsurer.com ... все о страховании

Vodafone и ARX расширили программу страхования туристов за рубежом Smart TravelМобильный оператор "Vodafone Украина" совместно со страховой компанией ARX перезапустил программу страхования за рубежом Smart Travel, расширив пакет услуг.

Теперь страховое покрытие действует на перечень особо опасных заболеваний, включая COVID-19.

Страховая сумма составляет EUR30 тыс. Стоимость страхового платежа составляет от 25 грн в день в зависимости от страны пребывания. Оплата будет сниматься только за дни фактического пребывания за пределами Украины. Страховку можно оформить даже на один день.

Страхование включает скорую неотложную и стационарную помощь, оплату лекарств, медицинская транспортировка и неотложную стоматологическую помощь, а также проведение диагностических тестов при наличии симптомов заболеваний органов дыхания.

Если вы забыли приобрести страховку для выезда за границу накануне и вспомнили уже в аэропорту, у нас есть решение - полис туристического страхования. Полис можно активировать за несколько минут и пару кликов. Даже после пересечения границы другой страны, если еще не прошло 5 часов.

Что вам для этого нужно?

Подписаться на услугу
При выезде за границу активировать услугу: указать страну поездки и срок пребывания.
Оплата снимется с вашего мобильного счета.

Баланс на лицевом счету после совершения оплаты услуги не должен быть меньше, чем 100 грн.

"Vodafone Украина" запустил программу Smart Travel в августе 2018 года. За два года страховкой воспользовались несколько тысяч путешественников.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are wild,
Investors rush to take flight,
Uncertainty reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

11:22 - У місці торгівлі наявні декілька РРО/ПРРО: сплата за ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями
11:21 - До уваги сільськогосподарських товаровиробників!
11:19 - Щодо термінів, в які роботодавці подають звіти про нарахування, обчислення та сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю та сплачують внесок
11:17 - Платникам ПДВ про проведення перерахунку
11:16 - Про терміни, в які самозайнята особа зобов’язана перерахувати до бюджету ПДФО та ВЗ з допомоги по тимчасовій непрацездатності, що отримує від ПФУ
11:15 - До уваги Дефенс Сіті!
11:13 - Зміна протягом бюджетного року адміністративного району: куди сплачувати військовий збір?
11:12 - ФОП здійснює догляд за дитиною до досягнення нею однорічного віку та відповідно до закону отримує допомогу: що з єдиним внеском?
11:08 - Як зазначити у податковій декларації з податку на прибуток підприємств інформацію про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на різниці?
11:05 - До уваги податкових агентів!
11:04 - Комплаєнс – це система заходів та процедур, що здійснюються податковими органами з метою підвищення рівня добровільного виконання обов’язків платниками
10:37 - У які строки контролюючий орган здійснює реєстрацію ФОП, як платника єдиного податку?
10:34 - Трудові відносини: роботодавець зобов’язаний поінформувати працівника про особливості трудової діяльності перед початком роботи
10:32 - Платник має заборгованість по відповідному податку (збору), але платіжною інструкцією спрямовує кошти на сплату поточних грошових зобов’язань: черговість зарахування коштів
10:31 - Електронний кабінет – інструмент цифрової взаємодії, який надає широкий спектр можливостей
10:30 - Протягом першого півріччя надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини перевищили 90,3 млрд гривень
10:29 - Ветеранська спільнота податкової служби Дніпропетровщини: єдність у турботі та готовності бути поруч
10:27 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
10:26 - ПДВ-пільги для оборонних товарів: уточнено правила застосування звільнення від податку
10:24 - Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загального фонду державного бюджету перевищили 717,7 млрд грн
10:20 - Стали відомі наслідки масованої атаки московія 2 липня для енергетики
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 2 липня
10:00 - московія повністю знищила склад MOYO внаслідок атаки 2 липня
09:45 - Нафта відреагувала на прогрес Ірану та США у переговорах щодо Ормузу
09:15 - Україна атакувала великий НПЗ, який забезпечує пальним Москву
09:00 - Через наслідки удару московія у Києві перекрили рух у кількох районах, транспорт курсує зі змінами
09:00 - Місце під сонцем: в Україні побудували більше СЕС, ніж країна втратила через війну
08:30 - Без шлюбу, але не без наслідків: спільне життя може коштувати частини бізнесу
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин