В Украине вырос уровень прожиточного минимума и размер пенсий

01.12.2020 10:48 | Укррудпром

10:30 01 декабря 2020 года

Согласно закону о госбюджете на 2020 год в Украине с 1 декабря прожиточный минимум на одного человека увеличивается до 2 189 гривен. Об этом свидетельствуют данные Пенсионного фонда Украины.

В связи с повышением прожиточного минимума, с 1 декабря минимальная пенсия вырастет на 57 до 1 769 гривен. Это второе повышение за этот год: с 1 июля ее повысили на 74 гривен. Всего в 2020 году минимальная пенсия выросла на 8%.

Согласно государственному бюджету на 2020 год прожиточный минимум на одно лицо в расчете на месяц с 1 января 2020 года составляет 2 027 гривен, с 1 июля — 2 118 гривен, с 1 декабря — 2 189 гривен.

В бюджете на 2020 год предусмотрено, что Кабинет министров намерен осуществить решительные шаги по сближению в 2020 году размера прожиточного минимума к его реальной величине, которая может составлять расчетно около 4 251 грн с соответствующей корректировкой размера прожиточного минимума для основных социальных и демографических групп населения.

Прожиточный минимум в соответствии с законом “О государственных социальных стандартах и государственных гарантиях” является базовым государственным социальным стандартом, на основе которого определяются размеры основных государственных социальных гарантий.

Реальная стоимость прожиточного минимума в Украине на сегодняшний день составляет 4,2-4,3 тыс. грн, заявила министр социальной политики Марина Лазебная.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull and bear we see,
Money flows so effortlessly,
Fortunes rise and flee.

- Fin.Org.UA

Новини

15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:10 - Чи переноситься граничний строк сплати авансового внеску з військового збору для ФОП – платників єдиного податку (І, ІІ та ІV групи), якщо останній день строку сплати припадає на вихідний?
15:08 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
15:05 - Фізична особа отримала товар від юридичної особи зі знижкою звичайної ціни: що з оподаткуванням доходу?
15:04 - Порядок заповнення табличної частини РК, що складається продавцем у випадках повернення ним суми авансу/повернення йому товарів
15:01 - До уваги платників внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
14:56 - Чи оприлюднюється у період дії воєнного стану на вебпорталі ДПС інформація щодо платників податків, у яких є податковий борг?
14:55 - Договір про надання бухгалтерських послуг (аутсорсинг) з аудиторською фірмою: чи має право працівник фірми підписувати в електронному вигляді податкову звітність суб’єкта господарювання?
14:54 - До уваги платників екологічного податку!
14:53 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав суми неустойки (штрафів, пені), відшкодування матеріальної або немайнової (моральної) шкоди (в т.ч. за рішенням суду) за невиконання договорів: чи є дохід?
14:51 - Чи потрібно ФОП повторно подавати Заяву за ф. № 20-ОПП у разі зміни прізвища?
14:51 - Які документи необхідно подати до контролюючих органів у разі виникнення змін в облікових даних СГ?
14:49 - ФОП – платник єдиного податку придбаває сільськогосподарську продукцію у фізичної особи: як оформити?
14:48 - Транспортний податок: від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 6,8 млн гривень
14:46 - Дніпропетровщина: за видобування нафти платники рентної плати сплатили до місцевих бюджетів понад 2,3 млн гривень
14:45 - Від платників Дніпропетровщини надходження ПДФО до загального фонду держбюджету перевищили 8,0 млрд гривень
14:42 - Дніпропетровщина: про ветеранське підприємництво, безбар’єрність та податкові сервіси під час зустрічі з платниками Славгородської громади
14:41 - Податківці Дніпропетровщини – про ризики «дроблення бізнесу» та чесну конкуренцію
14:40 - ВПО можуть отримати податкову знижку за витрати на оренду житла: які документи необхідні
14:39 - Леся Карнаух: Громади мають активніше працювати над розширенням бази оподаткування – це додаткові ресурси для розвитку
14:35 - Світ може зіткнутися з хвилею продовольчої інфляції – FAO
14:00 - Норвегія надала двом регіонам України енергетичне обладнання
14:00 - Коли в Україні з’явиться регулювання віртуальних активів?
14:00 - PUMA оцінила втрати внаслідок знищення Росією її складських запасів
13:55 - Іран збереже широкий контроль над Ормузькою протокою за угодою з Оманом – ЗМІ
13:36 - На повернення світла херсонцям знадобиться кілька днів – голова ОВА
13:10 - Британці ухвалили новий пакет санкцій проти московії: хто потрапив до нього
13:02 - Алекс Кім, SVT Products GmbH: Задача сучасної пожежної безпеки – зберегти працездатність об’єкта
12:50 - Китай нарощує імпорт нафти московія через проблеми з Близьким Сходом
12:30 - Полтавському ГЗК загрожує податковий штраф на 35 мільярдів


Більше новин