Прем’єр-міністр України та Віце-президент Туреччини обговорили спільні інвестиційні проекти

01.12.2020 10:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У ході робочого візиту до Турецької Республіки 30 листопада Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч із Віце-президентом Туреччини Фуатом Октаєм.
Сторони обговорили спільні інвестиційні проекти, започаткування зони вільної торгівлі та будівництво житла для кримських татар. Прем’єр-міністр відзначив, що Україна визначила 30 пріоритетних векторів розвитку, які мають лягти в основу політики всіх органів влади, і залучення інвестицій є одним із ключових пріоритетів. «На сьогодні головною метою усіх економічних реформ, які проводяться Урядом України, є економічний розвиток країни та поліпшення рівня життя населення.
Наша мета — реалізувати потенціал української економіки та зробити країну успішною», — наголосив очільник Уряду. Зокрема, Денис Шмигаль та Фуат Октай обговорили актуальні питання ведення бізнесу в Україні турецькими компаніями й механізми покращення бізнес-клімату, серед яких розвиток державно-приватного партнерства, для залучення нових інвесторів. «Турецька Республіка має успішний досвід у сфері реалізації масштабних інфраструктурних проектів за формулою державно-приватного партнерства.
Очікуємо, що найближчим часом відбудеться Третє засідання Українсько-турецької робочої групи з питань державно-приватного партнерства», — сказав Глава Уряду. Прем’єр-міністр підкреслив, що завершення переговорів щодо укладення Угоди про вільну торгівлю значно збільшить товарообіг між Україною та Туреччиною та виведе двосторонні торговельні відносини на новий рівень. Крім того, Прем’єр-міністр України відзначив започаткування взаємодії з Туреччиною в галузі будівництва житла для кримських татар, які були змушені залишити Крим у зв’язку з російською окупацією. «Наразі ми опрацьовуємо питання узгодження локацій будівництва житла та кількості квартир по кожній із них для підготовки фінальної версії відповідних Меморандуму та Угоди.
Очікуємо якнайшвидшого узгодження їх текстів для початку реалізації цього важливого проекту», — підкреслив Денис Шмигаль. Зі свого боку Фуат Октай відзначив, що Туреччина підтримує суверенітет і територіальну цілісність України та не визнає анексії Криму.

Додати коментар

Користувач:
email:





Наш ринок молодий,
Інвестуй відважно й мудро,
Можеш стати багатим.

- Fin.Org.UA

Новини

09:10 - Ворог вчергове атакував енергетичний об’єкт на Одещині
09:00 - Майже три тисячі будинків без тепла після атаки ворога на Київ
08:30 - Чому держава толерує тіньовий алкоголь
08:30 - Холод має ціну. Як подешевшала оренда квартир без опалення
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:18 - Шмигаль: На закритому засіданні обговорили посилення захисту енергооб’єктів Києва
21:05 - Скоординували дії з військовими для мінімізації наслідків атак на українську енергосистему, – Денис Шмигаль
21:00 - Швидше повернення до використання земель, що обробляються попри ризики забруднення: уряд ухвалив необхідну постанову
21:00 - Новини 11 лютого: ремонт важливої дороги України, звернення мера Харкова до "Укренерго"
20:44 - Україна не отримала відповідь від московії щодо енергетичного перемир’я – Зеленський
20:24 - Нацбанк прокоментував сповільнення інфляції
20:18 - В Україні 12 лютого графіки відключення електроенергії діятимуть всю добу
19:31 - В Україні зросло споживання ліків
18:52 - Відключення електроенергії призведе до подорожчання овочів та молочки – економіст
18:44 - NBU January 2026 Inflation Update
18:44 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в січні 2026 року
18:32 - У Пенсійному фонді є кошти на виплату призупинених пенсій
18:30 - На західній Україні запустили завод з виробництва кормів для домашніх тварин
17:50 - Заяви на отримання енергопідтримки подали вже понад 20 тисяч підприємців
17:46 - Денис Шмигаль обговорив з послами G7 шляхи відновлення української енергетики та підготовку до наступного ОЗП
17:43 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 12 лютого
17:26 - Податкова фіксує зростання надходжень єдиного внеску
17:23 - У НКЦПФР відбулась зустріч із представниками Європейської Бізнес Асоціації
17:23 - Російські літаки припиняють літати на Кубу
17:10 - Київщина отримала 13 генераторів від японського агентства JICA для підтримки критичної інфраструктури
17:00 - За пів місяця в Україну надійшло понад 560 одиниць енергообладнання: найбільші партнери
16:55 - "Укрзалізниця" вперше відправила контрейлерний поїзд до Угорщини
16:43 - Важлива артерія: відремонтують дорогу, яка з'єднує Франківщину із Закарпаттям
16:30 - Стратегія зростання для України: останній шанс вижити
16:26 - Наказ Мінекономіки від 17.12.2025 № 3389 «Про внесення змін до складу Міжвідомчої комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря»


Більше новин