За минулий тиждень нараховано 3,2 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій

30.11.2020 20:18 | Міністерство інфраструктури України

30 Листопада 2020, 14:58За підсумками 23-29 листопада цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено понад 15 тис. транспортних засобів, складено 294 акти порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано 3,2 млн грн плати за перевантаження. Це у 2 рази більше, ніж було нараховано за підсумками попереднього до цього тижня.
Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури Владислав Криклій.
У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Миколаївській, Одеській і Донецькій областях. Разом з тим, протягом 23-29 листопада у порівнянні з попереднім до цього тижнем показники ефективності габаритно-вагового контролю (ГВК) підвищилися у Вінницькій, Дніпропетровській та Донецькій областях.
ТОП-5 порушників габаритно-вагових норм за 23-29 листопада:
1. На вул. Остапа Вишні у Миколаєві – авто DAF (перевізник – Радомський А.С.) з перевантаженням на 30%. Загальна вага транспортного засобу склала 52,05 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 9310,56 євро.
2. На автодорозі М-03 – авто MAN (перевізник – Водяницький В.В.) з перевантаженням на 62%. Загальна вага транспортного засобу склала 64,94 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 4792,50 євро.
3. На автодорозі М-18 – авто Renault (перевізник – ТОВ «Осана і Ко») з перевантаженням на 42%. Загальна вага транспортного засобу склала 56,81 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 2918,70 євро.
4. На автодорозі М-22 – авто MAN (перевізник – ТОВ «Арев») з перевантаженням на 29%. Загальна вага транспортного засобу склала 51,65 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 110,40 євро.
5. На автодорозі М-01 – авто Renault (перевізник – Балог А.Е.) з перевантаженням на 34%. Загальна вага транспортного засобу склала 57,65 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 96,08 євро.
Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit fears abound
Financial sector braces
For what lies ahead

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Галузеві угоди Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 травня: нові атаки на енергетику
20:35 - Свириденко розповіла, як уряд боротиметься з боргами на ринку електроенергії
20:30 - Уряд погодив представників держави до наглядових рад енергопідприємств
20:15 - Лівія планує запустити свій найбільший НПЗ вперше за 13 років
19:50 - московія атакувала об'єкти "Нафтогазу" у двох областях
19:45 - У четвер 14 травня відключень світла не заплановано
19:20 - Mercedes-Benz продав автосалони великому канадському холдингу
19:10 - На Львівщині після ударів московія без електропостачання – понад 10 тисяч абонентів
19:05 - Уряд виділив кошти на облаштування антидронового захисту на дорогах Херсонщини
19:02 - Співвласник "Fire Point" розповів про вплив Міндіча на компанію
19:00 - Банк Канади не прогнозує, що ШІ швидко витіснить робітників
18:31 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 травня
18:15 - LinkedIn планує звільнити 5% персоналу
18:00 - Приватизація заводу «Трансзв’язок» на Прозорро.Продажі: ціна зросла майже в 10 разів
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, м. Олександрія, вул. Знам’янська, буд. 34В)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, село Велика Скельова, вул. Лісова, буд. 18А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Центральна, 192А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Великоандрусівська ТГ, село Подорожнє, комплекс будівель та споруд №5)
17:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Інгулецька, 4А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Братів Петриченків, 1А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Садова, 2В)
17:53 - "Енергоатом" почав виробляти компоненти паливних касет Westinghouse для АЕС
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Первозванівська ТГ, село Клинці, вул. Аджамська, 1)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (, Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новоукраїнська ТГ, село Воронівка, вул. Вахівська, 47)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Новгородківська ТГ, село Воронцівка, вул. Джерельна, 1)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, м. Новомиргород, вул. Добровольців, 10)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Катеринівська ТГ, село Обознівка, вул. Набережна, 4)
17:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, село Кам’янка, вул. Центральна, 2)


Більше новин