Денис Шмигаль: Українські спеціалісти вивчатимуть досвід будівництва сучасних міських лікарень у Туреччині

30.11.2020 19:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна домовилася про співпрацю з Туреччиною щодо вивчення досвіду реалізації проекту міської лікарні в м.
Анкара. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час відвідин лікарні в рамках робочого візиту до Турецької Республіки 30 листопада. «Україна потребує сьогодні таких сучасних медзакладів, оскільки велика частина медичної системи є застарілою.
У процесі її реформування ми маємо будувати лікарні за новими принципами», — наголосив Прем’єр-міністр. За словами Дениса Шмигаля, група українських спеціалістів приїде для вивчення досвіду будівництва міської лікарні в м.
Анкара, щоб реалізувати подібні проекти в межах державно-приватного партнерства в Україні. Довідково Анкара Шехір Хастанесі, яка відкрилася у 2019 році, є третьою за розміром міською лікарнею у світі.
Вартість її будівництва становить 890 млн євро.
Фінансування надали вісім турецьких і закордонних банків. Лікарня розрахована на обслуговування 30 тисяч пацієнтів щодня.
На території закладу розташовується найбільша лабораторія у Туреччині (7400 м2).

Додати коментар

Користувач:
email:





From London to Berlin,
Traders follow every move,
Market never sleeps.

- Fin.Org.UA

Новини

15:00 - Трудовий договір – документ, який регулює відносини між працівником і роботодавцем
14:58 - З якої суми сплачується військовий збір у випадку застосування ПСП?
14:57 - Які документи необхідно мати представнику (уповноваженій особі) платника податків при поданні заяви про підтвердження резидентського статусу?
14:54 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
14:49 - Продаж корпоративних прав в іншій, ніж цінні папери, формі: що з фінансовим результатом?
14:48 - Реалізація талонів, смарт-карт на отримання пального: чи реєструватись СГ платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне?
14:46 - Чи потрібно формувати додатки ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД за звітний квартал, якщо показники наявні лише в одному з місяців звітного кварталу?
14:45 - До уваги резидентів Дія Сіті!
14:45 - БЕБ викрив фіктивні закупівлі бізнесом пального: їх здійснювали через конвертцентр
14:43 - Чи має право платник, який навчається в інтернатурі медичного (фармацевтичного) закладів вищої освіти, на податкову знижку за витратами, понесеними за навчання?
14:38 - Податковий календар на 31 серпня 2026 року
14:34 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення отримали понад 6,7 млн гривень
14:32 - Дніпропетровщина: надходження збору за місця для паркування транспортних засобів до місцевих бюджетів від ФОПів зросли на 20,3%
14:31 - Майже 29,7 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували платники Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
14:30 - Кого ми готуємо для економіки
14:28 - Відкритий діалог, конкретні питання та спільний пошук рішень
14:26 - Майже 3 млрд грн екологічного податку сплачено до бюджету за сім місяців 2026 року
14:25 - ТРЦ "Караван" у Дніпрі знову запрацював через 3 дні після ворожої атаки
14:05 - Держава не відшкодувала теплокомуненерго 75 мільярдів гривень різниці в тарифах
14:00 - московіяни знищили 90% сучасних товарних складів в Україні – Висоцький
13:20 - Нафтовий картель ОПЕК може втратити ще одного члена – ЗМІ
13:08 - Переплата за ремонт адмінбудівлі: київському посадовцю вручили підозру
13:00 - Майбутнє України створюється сьогодні: Activitis про партнерство з UNITED24 та роль бізнесу під час війни
13:00 - Люди важливі: ЕП оголошує дату першого HR-форуму
12:55 - московія знищила склад із книжками видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га"
12:50 - У нафтовій державі знову полюють на бензин: черги дійшли до Москви
12:25 - Банки показали актуальний курс валют на 28 серпня
12:20 - Держава співфінансуватиме наукові розробки, замовлені бізнесом
11:58 - За рік прибуток виробників алкоголю й тютюну зріс на 49% – дослідження
11:25 - Шахед влучив у склад із книжками українських видавців: відправлень не буде


Більше новин