ДФС продовжує працювати у штатному режимі, – новий очільник служби Дмитро Сосинович

30.11.2020 19:42 | Державна фіскальна служба України

Після призначення Кабінетом Міністрів України нового виконуючого обов’язки Голови Державної фіскальної служби весь її колектив продовжує роботу в штатному режимі. Про це під час представлення заявив очільник ДФС Дмитро Сосинович.
«Це всі, будь-ласка, запам’ятайте – ніяких переворотів, нічого іншого не буде. Всі ті перспективи, всі напрацювання, які є на місцях, я в найближчий час від кожного вислухаю», – заявив Дмитро Сосинович.
Зокрема, завдання підготувати напрацьовані матеріали для звітування отримали керівники обласних підрозділів Державної фіскальної служби. Разом з тим Дмитро Сосинович підкреслив, що на ДФС чекають зміни, пов’язані з планами формування на базі служби нового органу – Бюро економічної безпеки.
За словами першого заступника Міністра фінансів України Дениса Улютіна, який представив новопризначеного керівника колективу, ключове завдання, поставлене перед керівництвом ДФС, – зберегти ті високовмотивовані професійні кадри, які в майбутньому на конкурсних засадах будуть переведені у новостворений орган.
«Митна сервісна служба, податкова міліція – це ті інструменти, які є у Міністерства фінансів для забезпечення надходжень у державний бюджет, – зазначив Дмитро Улютін. – Ресурси на наступний рік органу передбачені – для якісного, плавного та ефективного переходу в нову службу. Цих ресурсів достатньо для того, аби той кістяк, який залишиться, міг якісно виконувати свої функції та завдання».
Дмитро Сосинович додав, що першочергові зміни очікують на центральний апарат ДФС, який має, в тому числі, забезпечити ефективну взаємодію між обласними підрозділами служби та іншими органами. Також він наголосив, що ключовими засадами роботи Державної фіскальної служби залишається дисципліна та нульова толерантність до випадків корупції.
Нагадаємо, 25 листопада розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1474-р Дмитро Сосинович був призначений тимчасово виконуючим обов’язки Голови Державної фіскальної служби. Раніше новий очільник ДФС обіймав керівні посади в Головних управліннях Державної фіскальної служби України у Миколаївській та Херсонській областях.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок розвивається,
Нові ідеї й можливості,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

10:06 - Київ попросив у держави 15 мільярдів на енергостійкість
09:50 - Нафта відреагувала на заяву Трампа про те, що він втрачає терпіння щодо Ірану
09:22 - Наглядова рада "Укргідроенерго" обрала нового гендиректора
09:21 - Податковий номер через «е-Консул» та Е-картка платника – нові цифрові можливості для українців в Україні та за кордоном
09:00 - Представники МВФ приїдуть до України для перегляду кредитної програми
08:30 - Що стоїть за ініціативами Зеленського оновити кадри в лісовій галузі?
08:00 - Пощастило з назвою: як карибський острів заробляє мільйони на доменному імені .ai
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 14 травня: Кауфман отримав контроль над фармбізнесом росіян, обшуки у членів НКРЕКП
20:50 - В Оманській затоці атакували й підпалили індійське судно
20:25 - Кабмін попередньо забрав собі контроль над PlayCity у Мінцифри
19:55 - Ормуз почав пропускати через себе більше супертанкерів з нафтою
19:25 - Біля ОАЕ захопили судно і відправили його в Іран
18:58 - Через подорожчання бензину американці стали пити менше пива
18:35 - Уряд запровадив пільгову сплату зборів для ветеранського бізнесу у сфері інтелектуальної власності
18:32 - Свириденко розповіла, скільки ветеранів отримає житло цьогоріч
18:25 - У застосунку "Дія" запустили ШІ-агента: що він вміє?
18:00 - Асоціація ритейлерів пояснила "хвилю закриття" магазинів
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 15 травня
17:37 - У НКЦПФР презентували концепцію нового законопроєкту про добровільні пенсійні фонди
17:35 - Папірець більше не потрібен: як отримати картку платника податків у "Дії"
17:20 - За два дні над українськими АЕС пролетіло понад 160 російських дронів – МАГАТЕ
17:20 - Антимонопольний дозволив "Сільпо" купити магазини групи "Євротек"
17:10 - Надходження податку на нерухомість зросли на понад 14%: які регіони сплатили найбільше
17:08 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Порядку розроблення паспорта меліоративної системи (складової частини меліоративної системи)»
17:04 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Порядку розроблення паспорта меліоративної системи (складової частини меліоративної системи)»
16:50 - Індія просить вчергове продовжити дозвіл на купівлю російської нафти – ЗМІ
16:50 - Гуманітарна катастрофа на Кубі: країна вичерпала запаси пального
16:44 - Фонд гарантування продав активи двох банків-банкрутів на понад 23 мільйони


Більше новин