Банк “Сич” взял кредит рефинансирования на 100 млн гривен

30.11.2020 18:36 | Укррудпром

18:20 30 ноября 2020 года

Банк “Сич” привлек 27 ноября на тендере Национального банка Украины по рефинансированию 100 млн грн под 6% на срок до 90 дней. Об этом свидетельствуют данные НБУ о предоставленных кредитах на срок свыше 30 дней.

Согласно данным НБУ, регулятор также удовлетворил заявку “Индустриалбанка” на 75 млн грн рефинансирования.

Как сообщалось, Национальный банк на аукционе по поддержанию ликвидности банков 27 ноября предоставил четырем банкам рефинансирование на срок до 84 дней на общую сумму 5,79 млрд грн под 6% годовых. 

Согласно статистике Нацбанка, в целом, начиная с 30 апреля, он провел 28 аукционов по 90-дневному рефинансированию на общую сумму около 35,53 млрд грн, а тендеры, запланированные на 5 июня, 10 июля и 11 сентября, не состоялись из-за отсутствия заявок.

Кроме того, начиная с 8 мая Нацбанк провел семь тендеров по рефинансированию на срок от года до пяти лет на общую сумму около 37,52 млрд грн.

Согласно графику тендеров, обнародованному на сайте НБУ, следующий аукцион по 90-дневному рефинансированию состоится 4 декабря, а на срок от года до пяти лет — 11 декабря.

Додати коментар

Користувач:
email:





Україна має великий потенціал,
Щоб зробити фінансовий ринок сильним.
Це можливо, якщо кожен буде грати
За правилами, що на ньому діють.

- Fin.Org.UA

Новини

13:02 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
13:00 - Що є податковим номером платника податку і в яких документах він зазначається?
12:58 - Які граничні строки реєстрації в ЄРПН ПН/РК, складених за операціями з вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів?
12:57 - Чи може ФОП, яка надає в суборенду житлові та/або нежитлові приміщення, застосовувати другу групу платників єдиного податку?
12:55 - На Дніпропетровщині зареєстровано понад 73 тисячі ПРРО
12:54 - Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 21,6 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
12:53 - Дніпропетровщина: у січні – червні надходження ПДФО до місцевих бюджетів перевищили 14,3 млрд гривень
12:52 - Актуальні податкові питання в умовах сьогодення: податківці Дніпропетровщини провели вебінар для представників обласного об’єднання профспілок
12:51 - Переробна промисловість – лідер за сплатою податків у першому півріччі 2026 року
12:50 - Затверджено нові форми Податкового розрахунку: коли і за які періоди звітувати
11:45 - Аксесуари до мобільних на десятки мільйонів гривень: БЕБ викрило ухилення від податків
11:32 - Нафта продовжує зростати після взаємних атак США та Ірану
11:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:55 - До двох ломбардів застосовано заходи впливу
10:50 - Стало відомо, хто може очолити "Нафтогаз" після Корецького
10:29 - московіяни атакували енергетику у чотирьох областях
09:56 - У США розкрили деталі проєкту Грема про санкції проти московія – з пом'якшеннями
09:24 - московія атакувала заправку на півночі Житомирщини
08:52 - СБС ліквідували 20 кораблів "тіньового флоту" московія у Чорному морі за ніч
08:30 - Як зміниться сфера таксі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.07.2026
06:00 - ChatGPT більше не король. OpenAI втрачає перевагу в гонці ШІ
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 14 липня: звільнення уряду Свириденко
19:57 - На ЗАЕС стався 10-й блекаут від початку року
19:50 - Працівники нафтової сервісної галузі Норвегії припинили страйк
19:30 - SoftServe купила індійську компанію NewVision Software
19:02 - московіяни атакували два судна, капітан одного з них загинув
18:30 - На тлі атак у Азовському морі російські страховики відмовляються страхувати судна
18:15 - ZTE та ще одній компанії з Китаю дозволили купувати чипи H200 від Nvidia


Більше новин