“Кузница на Рыбальском” вернула Минфину более 300 млн гривен

30.11.2020 17:42 | Укррудпром

17:20 30 ноября 2020 года

ПАО “Завод Кузница на Рыбальском” вернуло в государственный бюджет, средства которые Министерство финансов выплатило по долгам завода. Об этом говорится в справке Минфина.

В 2017 году правительство предоставило государственную гарантию по кредиту завода от “Укрэксимбанка”. Кредитная линия позволяла взять в долг 528,98 млн грн, но фактически “Кузница на Рыбальском” получила 334,04 млн грн.

В период с 27 июля 2018 года по 24 октября 2019 завод вернул банку 330 тыс. Грн долга и уплатил процентов на сумму 35,58 млн грн.

В начале 2020 года “Укрэксимбанк” обратился в Минфин с требованием о выполнении гарантийных обязательств, потому что завод был не в состоянии осуществить очередной платеж.

Всего с апреля по ноябрь, на выполнение гарантийных обязательств, Государственной казначейской службой банка перечислено 301,26 млн грн, из которых 252,33 млн грн — сумма долга, 48,39 млн грн — проценты, 0,54 млн грн — пеня .

20 ноября “Завод Кузница на Рыбальском” погасил всю эту задолженность перед государственным бюджетом. Кроме того, 24 ноября завод перечислил 6,21 млн грн пени, начисленные за невыполнение обязательств. До 10 декабря должник должен уплатить в государственный бюджет еще 6,3 млн грн пени.

Завод уплатил долги после того, как получил средства от Министерства обороны. В справке отмечается, что в ноябре ведомство перечислило “Кузницы на Рыбальском” 688 млн грн.

В 2016 году Министерство обороны сообщало о заключении государственного контракта с “Кузница на Рыбальском” на строительство двух десантных катеров.

К ноябрю 2018 73,9% акций ЧАО “Завод Кузница на Рыбальском” принадлежало пятом президенту Петру Порошенко, а 20,1% Игорю Кононенко. Осенью 2018 году 100% акций завода приобрел совладелец группы ТАС бизнесмен Сергей Тигипко.

Додати коментар

Користувач:
email:





In Basel they meet
BIS, the central bank's bank
Regulating all

- Fin.Org.UA

Новини

18:25 - московія продовжує постачати до ЄС підсанкційну деревину – ЗМІ
18:04 - Після атаки росіян призупинили будівництво ЖК "Урлівський-1" на Позняках
17:35 - Незадекларовані ділянки, кафе та автівки: про підозру повідомили екслісничому
17:32 - Російська нафта опустилась до ціни, що була перед війною в Ірані
17:15 - У Раді повідомили, коли можуть скасувати пільгу на міжнародні посилки
17:10 - У Криму заявили, що не можуть назвати терміни відновлення електропостачання
17:00 - Нацбанк показав курс валют на вівторок: євро падає далі
16:50 - Війна розвивається у банківську кризу в московія – розвідка ЄС
16:25 - московіяни третій день поспіль масовано атакують об’єкти Нафтогазу
16:10 - Уряд виділив додаткові 8,3 мільярда гривень на оборону: куди саме їх спрямують
16:00 - Як Комісія перевірятиме кандидатів: затверджено питання для іспиту
15:58 - Частина будинків у Києві без газу: аварійники ліквідовують наслідки обстрілу
15:50 - 17-й центр мережі ПОВЕРНЕННЯ розпочав роботу на базі медичної установи Національної гвардії
15:35 - Брати Веселі, Юра Єнакієвський та інші скандальні діячі ховаються в Монако – розслідування
15:33 - московіяни майже щодня б’ють по АЗС на Чернігівщині – голова ОВА
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.07.2026
15:06 - НАБУ та ФДМУ домоглися повернення державі будівлі в центрі Києва
14:35 - Підготовка до зими: Кличко закликає невідкладно провести засідання РНБО
14:30 - Тарас Висоцький: Для підтримки аграріїв прифронтових територій готують компенсацію втрат і нові інструменти допомоги 
14:30 - АЗС під атакою. Що робить держава та бізнес, щоб у людей було пальне
14:07 - На Київщині після удару московія відремонтували інфраструктуру, рух поїздів відновлено
14:00 - Про можливості Електронного кабінету - під час тренінгу з платникам Павлоградщини
14:00 - Україна запускає третій регіон у пілотному проєкті європейської системи збору аграрних даних FSDN
13:58 - Платники частини чистого прибутку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,8 млн гривень
13:57 - Платники Дніпропетровщини на підтримку захисниць і захисників спрямували до держбюджету понад 5,2 млрд грн військового збору
13:55 - Переобладнання транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
13:53 - Оформити податкову знижку можна через портал «Дія»
13:52 - Несвоєчасне подання податкової декларації з податку на нерухоме майно: за яким кодом класифікації доходів бюджету нараховується штрафна санкція?
13:51 - Куди сплатити ПДФО у вигляді МПЗ, якщо фізична особа отримала ППР, але змінила місце проживання та подала до Заяву за ф. № 5ДР?
13:49 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ


Більше новин