На Волині обговорили необхідність перегляду існуючих регуляторних актів та створення єдиного регуляторного середовища

30.11.2020 14:24 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

У створених об’єднаних територіальних громадах в результаті виборів 2020 року слід здійснити перегляд існуючих регуляторних актів з метою створення єдиного регуляторного середовища, а також затвердити плани регуляторної діяльності на 2021 рік.

З цією метою працівники Сектору у регіоні провели семінар для працівників міста Володимира – Волинського за такими напрямки роботи в громадах:

pexels-photo-3740190-304x151– Інформування про вимоги державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності для органів місцевого самоврядування.

– Проведення аналізу існуючих регуляторних актів у сфері господарської діяльності, що існують після об’єднанням громад в ОТГ.

– Проведення аналізу відстеження результативності регуляторних актів.

– Необхідність перегляду регуляторних актів у 2021 році.

– Про планування регуляторної діяльності ОТГ на 2021 рік.

– Вимоги законодавства щодо регуляторної процедури прийняття нормативно-правових актів у сфері господарської діяльності.

– Вимоги до підготовки пакету документів для прийняття органами місцевого самоврядування.

– Вимоги щодо підготовки аналізу регуляторного впливу згідно Методики.

Представникам місцевого самоврядування пояснили, що відповідно до статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  регуляторні органи затверджують плани діяльності з підготовки ними проектів регуляторних актів на наступний календарний рік не пізніше 15 грудня поточного року, якщо інше не встановлено законом.

Окремо звернули увагу на те, що органи місцевого самоврядування при прийнятті рішень про встановлення місцевих податків та зборів на 2021-2022 роки, повинні дотримуватись процедур, передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Рішення органів місцевого самоврядування прийняті з порушенням встановленої процедури є незаконними і неправомірними.

Запись На Волині обговорили необхідність перегляду існуючих регуляторних актів та створення єдиного регуляторного середовища впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Відкриваєм термінал,
Знову грає сто цифр,
Купуєм, продаем.

- Fin.Org.UA

Новини

10:20 - В "Укренерго" розповіли про наслідки масованої атаки московія на енергетику 7 березня
10:00 - Ворог атакував порт на Одещині: спалахнув резервуар з олією
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - московія перенаправить скраплений газ з Європи до Азії – ЗМІ
21:00 - Новини 6 березня: захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині та нафта по 90 доларів за барель
20:30 - Саудити різко підняли ціни на нафту для Європи та Азії
20:20 - Національний банк готовий підкріпити каси банків готівковою іноземною валютою
20:05 - Мінрозвитку запускає проєкт "Контроль публічних інвестицій"
19:50 - НБУ після захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині порадив "оминати ризикові країни"
19:45 - Адвокати ексрегіонала Іванющенка зірвали засідання суду
19:25 - "Американці цього не побачать": США не повернуть компаніям зібрані незаконно мита
19:20 - Кулеба розповів, хто профінансує реалізацію планів стійкості міст
19:00 - Київстар – у числі провідних світових операторів Starlink Mobile із 5 млн абонентів
18:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 9 березня
18:55 - Купівля авто в регіонах: де в Україні найактивніше купують нові та вживані моделі
18:40 - Стартує обговорення з учасниками ринку змін до правил подання звітності про активні операції
18:34 - Уряд виділив перші 10 мільярдів гривень на реалізацію планів стійкості міст
18:30 - Чверть імпорту на кону: чим загрожує блокування українського кордону зі Словаччиною та Угорщиною
18:25 - Поки США б’ють по Ірану, Індії дали дозвіл купити частину нафти московія
18:20 - У частині регіонів 7 березня графіки відключень світла діятимуть з 8 ранку до опівночі
18:05 - До кінця року Запоріжжю передадуть дві мобільні електропідстанції
18:00 - Національний банк у лютому 2026 року застосував до одного банку і трьох небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу
17:45 - Сховища забиті: Кувейт почав згортати видобуток нафти
17:45 - Уряд виділив 3 мільярди на розвиток науки: на що підуть кошти
17:32 - У Перській затоці застрягли товари на десять мільярдів доларів – ЗМІ
17:15 - Внесок в економіку та благодійсність: підсумки роботи LEROY MERLIN UKRAINE у 2025 році
17:15 - Нафта вже понад $90: у Перській затоці лунає попередження про "стоп" її експорту за дні
17:00 - Україна та Ліван домовились посилити торгівлю та створити спільний агрохаб
16:46 - В Ірпені відкрили ресторан McDonald’s


Більше новин