В октябре стальной импорт в США продемонстрировал осторожное восстановление

30.11.2020 14:06 | Укррудпром

13:15 30 ноября 2020 года

По предварительным данным американских статистических органов, в октябре 2020 г. в страну поступило из-за рубежа 1,36 млн. т стали. Это на 31,3% меньше, чем в тот же период прошлого года, но на 19,6% превышает показатель сентября.

Американские компании начали покупать больше стальной продукции за рубежом из-за повышения цен на прокат на местном рынке, а также вследствие восстановления национальной экономики посл коронавирусного кризиса, пишет портал Metalinfo.ru.

По сравнению с сентябрем, в октябре почти в два раза вырос импорт арматуры и более чем в два раза — нефтегазовых труб (OCTG). При этом резко увеличили поставки арматуры турецкие компании. Всего в октябре они отправили в США 61,7 тыс. т стальной продукции, тогда как в предыдущем месяце — менее 6 тыс. т.

Всего за десять месяцев американский импорт стали составил 17,37 млн. т, из которых 12,35 млн. т пришлось на готовую продукцию. Это соответственно на 22,8 и 25,9% меньше, чем за тот же период годичной давности.

По прогнозу American Iron and Steel Institute (AISI), в 2020 г. в целом в США поступит из-за рубежа менее 20,9 млн. т стали, включая около 14,8 млн. т готовой продукции. Для сравнения, в 2019 г. эти показатели составляли соответственно 25,3 млн. и 19,1 млн. т.

Додати коментар

Користувач:
email:





Technical analysis,
Fundamental analysis,
Which path will lead to riches?

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - Агенція оборонних закупівель збільшила постачання дронів ЗСУ – Федоров
20:25 - ЄІБ схвалив фінансування чистої енергетики Європи
19:55 - Міжнародні перевезення: уряд спрощує умови техконтролю вантажівок
19:35 - Угорська MOL повідомляє, що продовжує переговори щодо придбання дочки "Газпрому"
19:03 - Багатомільярдне будівництво ветеранських просторів: журналісти виявили "схеми"
18:40 - Уточнено порядок виконання платіжних інструкцій в іноземній валюті та банківських металах надавачами платіжних послуг
18:36 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
18:20 - Канада створить суверенний фонд на 18 мільярдів доларів
18:20 - FIFA збільшить призовий фонд ЧС-2026: причини
18:05 - Програв апеляцію: держава забирає майно ексначальника Запорізького обласного ТЦК
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 28 квітня
17:53 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів, що регулюють касову роботу
17:44 - 70% молодих росіян почали відмовлятися від зустрічей із друзями через брак грошей
17:30 - СЕО одного з лідерів ринку лоукостів розповів, чи очікує сектор дефіцит пального
17:27 - Шахраї "згодували" банкоматам сувенірні купюри на два мільйона гривень
17:23 - НКЦПФР обговорила з міжнародними банками можливості залучення інвесторів до українських муніципальних облігацій
17:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КВП «ТЕ» М.ГОРІШНІ ПЛАВНІ» (Полтавська обл., Кременчуцький р-н, м. Горішні Плавні, проспект Героїв Дніпра, 106)
17:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “НВК” “ЕКОФАРМ” (Хмельницька обл., Шепетівський район, с. Улашанівка, вул. Шевченка,116)
17:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Балта, вул. Магдебурзька, 7)
17:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Кодима, вул. Соборна,111)
17:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Ананьїв, вул. Ніщинського, 1а)
17:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ТЕПЛОВИК» (м. Старокостянтинів, вул. Авіаторів, 11/1; м. Старокостянтинів, вул. Героїв Небесної Сотні, 3; м. Старокостянтинів, вул. Героїв Чорнобильців, 20)
17:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СТОВ"ДАШІВСЬКИЙ КРАЙ" (Вінницька область, Гайсинський район, селище Дашів, провулок Мирний, 14)
17:12 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЙКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (Тернопільська область, Тернопільський район, с. Шляхтинці, вул. Липова, буд. 1)
17:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПАРТНЕР-АВТО-ПРОМ» (Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Острів, вул. Промислова 5Б, 5Е, 5Ж, 9Д, 9Ж)
17:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПАРТНЕР-АВТО-ПРОМ» (Тернопільська обл., Чортківський р-н, Бучацька об’єднана громада, 0,8 км. на північний-схід від с. Бобулинці)
17:08 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ОРАВТОБУД" (Житомирська обл., Семенівська територіальна громада, Комплекс будівель і споруд № 1 (Бердичівський р-н, за межами населено пункту)
17:07 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Бовшів, вул. Промислова)
17:07 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТУДСАУ Валківський районний суд Харківської області (Харківська область, м.Валки, вул. Харківська, буд. 4)
17:06 - ЄБРР може запровадити з банком "Львів" розподіл ризиків


Більше новин