Олександр Порхун: Прийняття законопроекту про пільгове оподаткування при розмитненні транспортних засобів сприятиме вирішенню питання працевлаштування ветеранів АТО/ООС

30.11.2020 13:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перший заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун переконаний, що створення пільгових умов розмитнення транспортних засобів для ветеранів АТО/ООС сприятиме започаткуванню та розвитку малого та середнього ветеранського бізнесу.
Про це він сказав в ефірі Українського радіо. «Реальна можливість придбати та ввезти в Україну за доступні кошти необхідний транспортний засіб - гарний стимул для ветеранів розпочати займатися підприємницькою діяльністю, зокрема, в аграрному секторі та суміжних галузях.
Це безперечно, частково вирішить питання із працевлаштуванням ветеранів, а в подальшому сприятиме покращенню рівня життя», - сказав Олександр Порхун. Він також деталізував, що законопроектом передбачено пільгове ввезення до України сільськогосподарської техніки. Відповідні пільги зможуть отримати учасники бойових дій, особи, нагороджені орденами та медалями України за виявлену мужність, а також члени сімей, визначені відповідними статтями Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». «Однією з умов надання пільг є ввезення одного транспортного засобу раз на п’ять років з подальшою особистою реєстрацією у порядку, передбаченому законодавством України.
Щоб скористатися нормами законопроекту, необхідно мати реєстрацію у відповідній сфері ведення бізнесу.
Наприклад, для ввезення трактора, потрібно вести підприємницьку діяльність у сільському господарстві», - пояснив перший заступник Міністра. Наразі законопроект № 3839, над яким декілька місяців працювала робоча група при Мінветеранів, експерти та представники громадськості, зареєстрований у Парламенті та чекає на розгляд.  

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear market?
It's hard to predict for sure
But risk brings reward

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
10:10 - Внаслідок атак московія без світла залишилися мешканці в 7 регіонах України
09:35 - Бразилія внесла автогіганта Китаю до "реєстру рабовласників" після скандалу
09:00 - Нафта відреагувала на закритий Ормуз напередодні ультиматуму Трампа Ірану
08:30 - Культ сонця
08:00 - Стопами Юзіка. Скільки топпосадовців купили закордонну нерухомість з початку великої війни?
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:40 - Macroeconomic and Monetary Review, April 2026
21:00 - Новини 6 квітня: золото на мільйони працівника ТЦК, "податок на OLX" доопрацювали
20:42 - Китайці відкрили ринок борошна для України
20:25 - Трамп заявив, що "забрав би нафту Ірану", але американці хочуть додому
20:10 - Світоліна і Стаховський відкривають падел-клуб у Києві на Подолі
19:50 - Уряд спрощує отримання права керування сільгосптехнікою через дефіцит водіїв
19:35 - Associated Press скоротить 5% глобального штату журналістів
19:25 - Уряд спростив для водіїв категорій С і D доступ до роботи на сільгосптехніці
19:25 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла для населення 7 квітня
18:55 - Україна в березні встановила рекорд з експорту соняшникової олії
18:25 - Авіаудари зупинили роботу нафтохімічних заводів Ірану
18:10 - Депутати знову хочуть скасувати статус політично значущих осіб: додали норму в проєкт закону
18:00 - Українське борошно відкриває для себе Китай: узгоджені правила експорту
17:55 - Найбільший виробник СПГ московії заснував компанію з будівництва танкерів
17:45 - "Укрпошта" повідомила, як працюватиме в період Великодня
17:44 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за березень 2026 р.
17:31 - Запрошуємо подавати роботи для участі у Форумі молодих дослідників 2026
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 7 квітня
17:00 - Більше ніж просто редизайн: як змінився портал послуг Держводагентства
16:55 - Березневий імпорт дизелю в Україну встановив рекорд
16:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП “ТРАНС-ЕКСПРЕС” (Київська обл., Бучанський р-н, Борщагівська т. г., с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева, 4-А)
16:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «РУСЬ ІНВЕСТ» (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с-ще Богданівці, вул. Заводська, 3/1)


Більше новин