Завершуємо ключові інфраструктурні об’єкти, які не добудовувалися останні 10 років, - Владислав Криклій

30.11.2020 13:30 | Міністерство інфраструктури України

30 Листопада 2020, 12:02Міністерство інфраструктури продовжує співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями не лише для реалізації масштабних та перспективних загальнодержавних проєктів, а й для впровадження локальних інвестпроєктів державних підприємств. Так, наразі завершується будівництво нового причалу 1-з Одеського морського порту. Готовність об’єкту складає 93%.
«Цьогоріч завдяки різним державним програмам та співпраці з нашими постійними міжнародними фінансовими партнерами ми завершуємо ключові інфраструктурні об’єкти, які до цього не добудовувалися роками. Новий причал 1-з Одеського морського порту – якраз один із таких. Не одна попередня влада не змогла завершити цей довгобуд близько 10 років, і сьогодні спільними зусиллями АМПУ, керівництва порту та підрядників за активної підтримки ЄБРР і приватних партнерів готовність об’єкту складає 93%», - наголосив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Відтак, компанією «Мастбуд» вже заасфальтовано залізобетонну основу нового причалу. На об"єкті повністю завершено монтаж плит перекриття і т.зв. шапкового бруса в тилу причалу. Наразі завершується комплекс робіт з прокладання інженерних мереж водопроводу та каналізації, облаштування каналізаційно-насосної станції (КНС) і системи зливоприймальних лотків. Найближчими днями на об’єкті розпочнеться укладання рейок для пересування суднонавантажувальної машини.
Будівництво причалу 1-з є частиною великого інвестиційного проєкту, який Адміністрація морських портів України реалізує спільно з компаніями «Бруклін-Київ» і «Луї Дрейфус Україна» за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку. Сума інвестицій складає більше $100 млн, а пропускна здатність майбутнього причалу — 4 млн тонн на рік. У готовому вигляді об’єкт матиме довжину 254 м, ширину 35 м та глибину біля кордону 12 м з перспективою до 13,5 м. Цих параметрів буде достатньо для приймання суден-панамаксів дедвейтом 60 тис. тонн і вище.
«До моменту мого вступу на посаду начальника Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України» причал 1-з був фактично покинутий і близько 10 років значився як об"єкт незавершеного будівництва. Для його відродження і подальшої реалізації необхідно було знайти низку комплексних неординарних рішень. Завдяки високопрофесійній команді фахівців порту і нашим бізнес-партнерам такі рішення були знайдені і застосовані на практиці. Сьогодні перед нами стоїть амбітне завдання — завершити проєкт з будівництва причалу 1-з до кінця поточного року. Думаю, у нас вийде. На даний час в інтенсивному темпі йдуть завершальні роботи. На об"єкті одночасно працюють близько 8-ми підрядників, виробляються проколи для мереж, прокладаються мережі всіх видів, облаштовується КНС і пісковловлювачі, укладається асфальтне покриття, готуються відбійні пристрої тощо», - зазначив начальник адміністрації Одеського морського порту Руслан Сахаутдінов.
За його словами, до кінця цього року заплановано завершити монтаж інженерних комунікацій на об’єкті та перейти до отримання документів на введення споруди в експлуатацію. «Таким чином, адміністрація порту виконає всі зобов"язання за проєктом перед своїми партнерами — приватними компаніями, які побудували на Андросовському молу сучасний комплекс з перевалки зерна», - підсумував Руслан Сахаутдінов.
Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.
 



Додати коментар

Користувач:
email:





Серце б’ється швидко,
Подивись на свій портфель,
Збагатній просто так.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.05.2026
14:59 - Світовий агролідер призупинив роботу олійного заводу в Чорноморську після атаки московія
14:55 - Нацбанк розповів, які темпи кредитування в Україні
14:48 - Земельна ділянка перебуває у спільній власності (спільній частковій власності) кількох юридичних осіб: обчислення земельного податку
14:46 - Дострокове розірвання страхувальником договору довгострокового страхування життя: оподаткування ПДФО викупної суми
14:44 - Який порядок повернення коштів зайво зарахованих на електронний рахунок в СЕА ПДВ?
14:43 - Сумлінна сплата податків – запорука економічної стійкості держави!
14:42 - Чи передбачена відповідальність платника податків – юридичної особи у разі здійснення видів діяльності, не зазначених в його облікових даних?
14:41 - Які дії користувача, який отримав хмарний підпис в КНЕДПС ДПС, у випадку заміни смартфону на базі операційних систем Android та iOS?
14:40 - Чи необхідно повідомляти контролюючі органи за неосновним місцем обліку про внесення змін до облікових даних?
14:40 - "Нафтогаз" вперше за майже рік купив газ на біржі
14:39 - Сплатили за ліцензію, обов’язково подайте заяву про внесення чергового платежу
14:37 - Електронний витяг із реєстру волонтерів спрощує процедуру реєстрації
14:35 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
14:34 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування після зміни місцезнаходження платника
14:33 - Які документи для отримання ПСП подає одинока мати, яка має дитину (дітей) віком до 18 років?
14:32 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
14:30 - Місцеві бюджети від платників Дніпропетровщини отримали понад 575,2 млн грн рентної плати
14:28 - Платники Дніпропетровщини забезпечують позитивну динаміку надходжень акцизного податку: до бюджету сплачено понад 233,6 млн гривень
14:27 - На Кіпрі триває 4-й Cyprus Arbitration Day за участі юриста з України Володимира Богатиря
14:25 - Ціни на російську нафту в Китаї та Індії знову знизилися – Reuters
14:20 - Оборонні закупівлі через DOT-Chain: Свириденко розповіла, скільки триватиме проєкт
14:19 - Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України: стійкість громад залежить від наповнення місцевих бюджетів
14:17 - Ефективна взаємодія влади та бізнесу поглиблює взаємну довіру
14:17 - Мапування енергосистеми: Palantir долучиться до проєкту у двох прифронтових областях
14:14 - Податковий номер через «е-Консул» та Е-картка платника – нові цифрові можливості для українців в Україні та за кордоном
14:13 - 4,9 млрд грн податку на нерухомість: які регіони – лідери зі сплати
14:10 - На Вінниччині депутат "забув" задекларувати 62 земельні ділянки та заправки
14:00 - На майже 150 найменувань розширили перелік української техніки з компенсацією 15%
13:45 - Масштабний удар по вейпах: БЕБ провело 100 обшуків та вилучило майна на 150 млн


Більше новин