Внутренний металлорынок по итогам 2020/21 фингода покажет падение спроса на 10-12%

30.11.2020 13:12 | Укррудпром

12:30 30 ноября 2020 года

В 2020/2021 финансовом году (апрель/март) видимое потребление стальной продукции в Индии может сократиться на 10-12% по сравнению с предыдущим периодом. С таким прогнозом выступила компания BrickWork Ratings, передает портал Metalinfo.ru.

По ее оценкам, во втором квартале календарного 2020 г. потребление стали в стране упало на 53% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года, а производство — на 49%. Это более сильное падение, чем у большинства других стран мира.

Но в третьем квартале спад потребления сузился до около 10% по сравнению с июлем-сентябрем 2019 г. А рост экспорта позволил производителям нарастить выплавку стали, которая оказалась всего на 2% меньше, чем в третьем квартале прошлого года.

Во второй половине 2020/2021 ф.г. спрос на стальную продукцию в Индии продолжит расти, в том числе, благодаря правительственным мерам стимулирования экономики и поддержки доходов населения, а также вследствие реализации новых инфраструктурных проектов. Тем не менее, средний уровень загрузки мощностей индийских металлургических компаний составит в 2020/2021 ф.г. только 62% против 77 в 2019/2020 ф.г.

Вследствие этого BrickWork Ratings предсказывает на текущий финансовый год сокращение производства стали в стране на 8-10% по сравнению с предыдущим периодом, до 98-100 млн. т.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші, гроші всюди,
Вони роблять свою роботу,
Знищують все, що є,
Залишаючи лише користь.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 27 липня: московія вдарила по суднах та АЗС, викрили схему з колишнім держсекретарем МЗС
19:55 - Рух через важливу логістичну артерію впав до мінімуму за місяці після атак хуситів
19:40 - Дрон пошкодив цивільне судно в порту в Миколаївській області
19:20 - Трамп дав переговорам шанс – і нафта втратила 8% за день
18:55 - Український експорт частково перенаправили альтернативними шляхами
18:35 - Хусити заявили про удар – супутник побачив пожежу на великому НПЗ Саудівської Аравії
18:12 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
18:08 - На Алтаї заборонили заправляти машини частіше, ніж раз на 24 години
17:50 - Казахстан відновив завантаження нафти через Росію після тижневої зупинки
17:25 - Мільйонні розкрадання пожертв на підтримку України: викрито злочинну групу
17:00 - Тепловики просять спростити підключення модульних котелень до мереж
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 28 липня
16:30 - Стратегія компанії формує бюджет, а не навпаки
16:15 - ВАКС стягнув у дохід держави гроші від продажу авто експосадовця Мін'юсту
15:43 - Держава заборгувала банкам майже 9 мільярдів за кредитами "5-7-9%"
15:40 - Влада Харкова планує зберегти безкоштовний проїзд у місті навіть після війни
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.07.2026
15:23 - Нові правила роботи та відпочинку водіїв набули чинності – Мінвідновлення
14:55 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
14:52 - НБУ хоче змінити порядок відкриття та закриття рахунків
14:40 - До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води!
14:39 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує штрафні (фінансові) санкції та пеню по податках?
14:36 - Який тип форми необхідно обрати при подачі вперше Розрахунку за неуповноважений сплачувати ПДФО відокремлений підрозділ?
14:33 - Діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на території сіл, селищ, яким надано статус гірських: чи може ФОП на загальній системі оподаткування проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО?
14:27 - Плата за суборенду земельної ділянки є вищою за орендну плату такої земельної ділянки: чи застосовується органом ДПС штрафна санкція до орендаря?
14:26 - Постачання товарів/послуг здійснюється в одному звітному періоді, а оплата за рахунок бюджетних коштів - у наступних: визначення дати, на яку складається ПН з типом причини «15»
14:23 - Подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені: що зі строком давності?
14:22 - Податковий агент нарахував дохід, але не виплатив платнику: в який термін необхідно сплатити (перерахувати) до бюджету ПДФО?
14:20 - На Київщині за програмою Зеленського розпиляють 57 мільйонів – ЗМІ
14:18 - Податковий календар на 28 липня 2026 року


Більше новин