Wiener Versicherung Gruppe покупает страховой бизнес Aegon в Венгрии, Польше, Румынии и Турции за 830 млн. евро

30.11.2020 12:06 | forinsurer.com ... все о страховании

Wiener Versicherung Gruppe (VIG) договорилась с Aegon NV о приобретении страхового бизнеса Aegon в Венгрии, Польше, Румынии и Турции. VIG возьмет на себя управление страховыми компаниями Aegon, а также пенсионными фондами, компаниями по управлению активами и услугами в этих странах, что идеально дополнит существующий портфель VIG.

Цена покупки составляет 830 миллионов евро. Сделка ожидает согласования регулирующих органов и конкурентов. Ожидается, что закрытие сделки состоится во второй половине 2021 года.

С приобретением этих компаний VIG еще больше укрепит свои лидирующие позиции на рынке Центральной и Восточной Европы и поднимется на первое место на страховом рынке Венгрии. Кроме того, VIG расширяет сферу своей деятельности в сфере пенсионных фондов в этом регионе, а также впервые будет активна в сфере страхования жизни в Турции.

Объем премий страховых компаний в четырех странах составил 600 миллионов евро в 2019 году с чистой прибылью 50 миллионов евро. VIG предполагает, что коэффициент платежеспособности остается в указанной зоне от 170 до 230% на момент закрытия сделки.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Quantitative easing,
Stimulus injections flow,
Markets hope and surge.

- Fin.Org.UA

Новини

08:50 - У деяких регіонах запровадили аварійні відключення світла
08:30 - Що запропонує Україна на Всесвітньому економічному форумі
08:00 - Make Iran Great Again: чому спалахнули протести і чи вдарить Трамп по режиму Хаменеї
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.01.2026
03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
02:54 - Бізнес очікує зростання ділової активності у 2026 році на тлі поліпшення інфляційних та незначного посилення курсових очікувань – результати опитування керівників компаній у ІV кварталі 2025 року
02:48 - НБУ запроваджує "позиковий ліміт": черговий етап валютної лібералізації для бізнесу
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:43 - 19 січня погодинні відключення електроенергії будуть по всій Україні
19:30 - Україна очікує на опалювальне обладнання від Італії – Буданов
19:25 - Денис Шмигаль: Координація всіх служб та швидкість відновлення – ключові фактори для стабілізації ситуації в столиці та регіоні
19:10 - Шмигаль розповів про ситуацію з теплопостачанням у Києві та області
17:55 - В Україні подорожчали столові буряки: яка ціна
17:20 - Cудновласники призупиняють заходи в українські глибоководні порти – ЗМІ
16:10 - У Харкові визначилися, хто будуватиме перший підземний дитсадок
15:12 - У 2025 році московія активізувала використання Маріупольського порту – СЗРУ
14:10 - Розпочався ремонт ЛЕП, що з’єднує ЗАЕС з українською енергосистемою
13:59 - Суд відібрав землі у двох київських кооперативів, які збирали гроші за автостоянку
13:49 - У Київській області екстрені відключення світла: графіки не діють
12:55 - Київський ЦУМ майже повністю відключив зовнішню підсвітку
11:57 - Суд розірвав угоду Київради з фірмою, яка хотіла "перетворити" нежитловий будинок на житловий
10:51 - У пунктах пропуску на кордоні з Польщею призупинили оформлення заповнених вантажівок
10:00 - В Україні впав відбір газу зі сховищ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:10 - Денис Шмигаль: Максимально швидке відновлення енергопостачання та посилення захисту критичної інфраструктури Києва і області - найвищий пріоритет
19:07 - Україна та Німеччина посилюють співпрацю у сфері лісового господарства
18:57 - У Києві ведуть роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків – Кулеба
18:30 - Україна та Німеччина домовилися про продовження Німецько-українського агрополітичного діалогу


Більше новин