За 7 лет США вложили в Украину более 4 млрд долларов

30.11.2020 08:42 | Укррудпром

08:00 30 ноября 2020 года

Соединенные Штаты Америки в период с 2014 года до текущего момента оказали Украине помощи на сумму около 4,1 млрд долларов. Эти деньги были потрачены как на безопасность, так и на другие нужды. Об этом говорится в Официальном заявлении посольства США в Украине для студии Савика Шустера.

Так, согласно заявлению, размер помощи в гривнах составил 116,85 миллиардов, или около 2780 гривен на каждого гражданина Украины. Кроме того, США выдали Украине три суверенные гарантии займов на один миллиард долларов для стабилизации экономики.

В этом году Конгресс США выделил Украине 698 млн долларов: 448 млн на программы Государственного департамента, а еще 250 млн — на Инициативу безопасности помощи Украине.

“США также поддержали Украину в ее усилиях по борьбе против пандемии COVID-19, передав более 41 миллион долларов на медицинские и гуманитарные потребности, улучшение способности учреждений здравоохранения"я в уходе за больными и предотвращения дальнейшего распространения заболевания”, — говорится в сообщении.

Додати коментар

Користувач:
email:





Думки про гроші
Світять як спалах зірки
Справжній розумок

- Fin.Org.UA

Новини

11:55 - «Податок на Google» приніс Україні понад 6,9 млрд грн за чотири місяці 2026 року
11:45 - До фінансової установи застосовано захід впливу
11:42 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
11:40 - Робота без укладення трудового договору позбавляє працівника соціальних гарантій
11:38 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
11:37 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
11:35 - Переваги електронного листування
11:31 - За спецвикористання води загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн рентної плати
11:28 - Електронні сервіси від ДПС – складова реалізації Національної стратегії доходів
11:23 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 474,8 млн грн податку на нерухомість
11:23 - Реквізити бюджетних рахунків та рахунків для сплати єдиного внеску для платників Дніпропетровської області
11:22 - Відчуження об’єкта оподаткування або об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням, протягом 10 робочих днів після їх придбання: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
11:21 - ФОПом на загальній системі оподаткування отримано дохід від видів діяльності, не зазначених в реєстраційних даних платника податку: оподаткування
11:20 - В яких випадках сума доходу, отриманого фізичною особою від продажу земельної ділянки, не підлягає оподаткуванню ПДФО?
11:19 - Юридична особа – нерезидент є власником земельної ділянки: сплата земельного податку
11:18 - Про перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у ППР та даними, підтвердженими платником
11:16 - Яка застосовується відповідальність за видачу фіскального чека, в якому відсутній реквізит цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої?
11:15 - Чи застосовується ПСП до заробітної плати фізичної особи, яка зареєстрована ФОПом?
11:13 - Рієлторам необхідно надсилати до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості
11:12 - Які форми фінансової звітності подають платники податку на прибуток, що складають фінансову звітність за національними стандартами?
11:01 - До уваги платників ПДВ!
11:00 - Стартує Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #ШахрайГудбай
10:59 - Громадяни можуть один раз на рік продати легковий автомобіль без податкових наслідків
10:58 - Власники вендингових автоматів зобов’язані враховувати норми, встановлені законодавством
10:57 - Особливості заповнення звітів за формами №1-ВП/№1-ОП з використанням різних кодів продукції
10:55 - Витяг з реєстру страхувальників платники єдиного внеску і застраховані особи можуть отримати у зручний спосіб
10:54 - Екологічний податок: до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло понад 71,7 млн гривень
10:53 - На Дніпропетровщині на обліку в податковій понад 84,6 тис. РРО/ПРРО
10:52 - Дніпропетровщина: майже 2,9 млрд грн – внесок платників єдиного податку до місцевих бюджетів
10:50 - Дніпропетровщина: чергова зустріч із представниками ветеранської спільноти у форматі відкритого діалогу


Більше новин