Міндовкілля та ЄБРР презентували результати моделювання другого Національно-визначеного внеску України до Паризької угоди

27.11.2020 18:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Можливі сценарії викидів парникових газів в Україні, секторальні розрахунки та політики, які Україні необхідно реалізувати для досягнення амбітних цілей, презентовано на шостому засіданні Робочої групи з підготовки другого Національно-визначеного внеску України до Паризької угоди. У рамках заходу було представлено результати моделювання викидів парникових газів в Україні за 4 сценаріями: базовим, який не передбачає структурних змін в енергетиці та економіці країни; референтним або сценарієм поточної політики, який полягає у повній імплементації діючого європейського законодавства, включно з Енергетичною стратегією, Стратегією поводження з відходами тощо; сценарієм кліматично-нейтральної економіки, що повністю відповідає цілям Паризької угоди; комбінованим сценарієм чутливості, за якого Україна зможе дійти до поставлених амбітних цілей до 2070 року, однак за менших інвестиційних витрат порівняно з попередніми сценаріями. При цьому, як відзначили експерти, за базовим сценарієм викиди будуть зростати.
За іншими сценаріями передбачаються значні скорочення викидів парникових газів в Україні від рівня 1990 року. Окрему увагу було приділено питанням впровадження політик та заходів щодо скорочення викидів парникових газів та необхідних для цього інвестицій у таких секторах: електроенергетичний сектор, виробництво теплової енергії, біоенергетика, промисловість, сільське господарство, лісове господарство, будівлі, транспорт, відходи. Розглянуто міжсекторальні та адаптаційні політики. Надалі для формування другого Національно-визначеного внеску України до Паризької угоди Міндовкіллям буде проведено низку консультацій – із профільними центральними органами виконавчої влади, комітетами Верховної Ради України, міжнародними експертами та інституціями, з якими співпрацює Україна, а також громадські обговорення. «Цією зустріччю ми розпочинаємо процес консультацій.
Адже важливо чітко визначити ціль, яку Україна запропонує на національному рівні і буде подавати до рамкової Конвенції ООН зі зміни клімату.
Така ціль має бути амбітною та водночас реалістичною для країни», - наголосила заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Ірина Ставчук. Міндовкілля відкрите до діалогу з усіма стейкхолдерами - громадськістю, бізнесом та іншими заінтересованими сторонами.
Адже для прийняття збалансованого рішення, що буде реалістичним та можливим для України, важливо проаналізувати всі позиції та ризики. Більше інформації щодо моделювання можливих сценаріїв розвитку економіки в Україні у середньо- та довгостроковій перспективі, динаміки викидів парникових газів можна знайти за посиланням https://cutt.ly/ohf7EQs Про політики і заходи щодо скорочення викидів парникових газів читайте тут: https://cutt.ly/Fhf5ZQF Презентаційні матеріали: https://cutt.ly/qhf78X3

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and they fall,
Tickers flash and then they stall,
Money changes all.

- Fin.Org.UA

Новини

12:10 - Деклараційна кампанія: строки подання декларації про доходи
11:37 - Ціни на нафту продовжують реагувати на погрози Трампа про подальші атаки на Іран
11:35 - Сервіс «Пошук фіскального чека»: яким чином здійснюється пошук розрахункового документа, створеного ПРРО?
11:34 - Хто з подружжя, яке виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, має право на пільгу щодо сплати земельного податку?
11:32 - Об’єкт житлової нерухомості перебуває у власності неповнолітньої особи: хто сплачує податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
11:31 - Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід, одержаний фізичною особою як відшкодування моральної та матеріальної шкоди?
11:30 - Придбання акцій у емітента ЮО – резидента Дія Сіті: розрахунок податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника ПДФО у вигляді дивідендів
11:29 - Порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізичною особою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юридичній особі
11:27 - В який момент виникає об’єкт оподаткування ПДФО при нотаріальному посвідченні спадкового договору?
11:25 - Податок на прибуток підприємств: особливості оподаткування діяльності з роздрібної торгівлі пальним (АЗС)
11:23 - Основний засіб ввезений на територію України згідно з договором фінансового лізингу: оподаткування ПДВ операції з вивезення (повернення нерезиденту) ОЗ
11:23 - Поліція викрила шахраїв: через перевипуск SIM-карт привласнили мільйон гривень
11:22 - Податковий комплаєнс – нова парадигма взаємодії між податковою службою і бізнесом
11:20 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
11:19 - За неподання звітності через дротові або бездротові канали зв’язку передбачена відповідальність
11:17 - Системна робота з боржниками – вчасно наповнені бюджети
11:17 - Системна робота з боржниками – вчасно наповнені бюджети
11:15 - Працюємо відкрито на принципах партнерства та прозорості
11:14 - Спільний діалог влади та бізнесу – запорука стабільних надходжень до бюджетів
11:12 - Отримали цінний подарунок? Не забудьте про декларування!
10:55 - Будівництво нової генерації: уряд оновив правила конкурсу
10:40 - Нові знеструмлення зафіксували у шести областях після російських атак
10:15 - Уряд розширив програму "СвітлоДІМ" ще на одну область України
09:55 - московіяни поцілили у торговельний центр у Сумах
09:50 - Моделі OnlyFans виграли 27 судів у податкової
09:26 - На Херсонщині росіяни били по критичній інфраструктурі: які наслідки
09:00 - Через ремонт на Полтавщині маршрут змінили два поїзда на Харків
09:00 - БаДМ — надійний тил і запорука стійкості для співробітників
08:30 - Як громадам готуватися до зими
08:00 - Гол у свої ворота: митну війну Трампа оплачують американці


Більше новин