В Мінінфраструктури відбулась робоча нарада щодо обговорення продовження навігації на судноплавних шлюзах Дніпровського каскаду в 2020 році

27.11.2020 17:42 | Міністерство інфраструктури України

27 Листопада 2020, 11:01За ініціативи Міністерства інфраструктури України 19.11.2020 відбулась робоча нарада за участі представників Державної служби морського та річкового транспорту України, державного підприємства «Укрводшлях», Українського гідрометеорологічного центру, приватних підприємств річкової галузі (ТОВ АСК «Укррічфлот», ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «Метінвест-Шіппінг», ТОВ «ГРЕЙН-ТРАНСШИПМЕНТ») щодо обговорення продовження навігації на судноплавних шлюзах Дніпровського каскаду в 2020 році.
Учасники наради висловили повне розуміння та підтримку пропозиції щодо продовження термінів навігації на шлюзах Дніпровського каскаду до кінця грудня 2020 року, за умови дотримання вимог безпеки судноплавства в період продовження навігації, а також за сприятливих погодних умов.
Представники ДП «Укрводшлях» поінформували учасників наради щодо проведеної зустрічі з підрядною організацією, що має почати ремонтні роботи на Каховському шлюзі, за результатом якої початок робіт було перенесено з 20.12.2020 на, орієнтовно, 10.01.2021, закінчення робіт прогнозується не раніше 01.03.2021 (враховуючи вимоги технологічного процесу).
З наказом Морської адміністрації від 26.11.2020 № 295 про перенесення дат закриття навігації на шлюзах Дніпровського каскаду можна ознайомитися за посиланням https://marad.gov.ua/ua/npa/pro-vnesennya-zmin-u-dodatok-donakazu-derzhavnoyi-sluzhbi-morskogo-ta-richkovogo-transportu-ukrayini-vid-06032020-56-2
Міністерство інфраструктуру України, враховуючи потреби бізнесу здійснювати навігацію на Дніпрі протягом всього року, й надалі планує максимально продовжувати навігацію з урахуванням сприятливих погодних умов.
 
 



Додати коментар

Користувач:
email:





Savings account safe,
Small interest, no risk to take,
Rainy day fund saved.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 7 травня: прискорення інфляції та нова власниця OnlyFans
20:45 - Дружина власника OnlyFans взяла контроль над бізнесом після його смерті
20:20 - Підготовка до опалювального сезону: тепловики розповіли про загрози
20:02 - Венесуела наповнює ринок доларами, щоб послабити інфляційний тиск
20:00 - Україна не може далі відкладати оновлення трудового законодавства — Мінекономіки провело обговорення проєкту Трудового кодексу
19:48 - У квітні "вбивці дороги" сплатили 5 мільйонів гривень штрафів
19:40 - Бюджет Німеччини втратив понад 87 млрд євро за 2 місяці війни в Ірані
19:12 - "Прив’язали до настрою Трампа": Смілянський пояснив тарифні зміни "Укрпошти"
19:05 - СОТ вперше з 1998 року не змогла домовитись про мораторій на мита у електронній комерції
18:42 - "Нова пошта" повідомила про хакерську атаку
18:40 - Папу Римського попросили фізично пройти фінмоніторинг
18:30 - Банк UniCredit продасть тільки частину свого російського бізнесу, лишиться на ринку
18:18 - САП звинувачує полтавського податківця у заниженні вартості майна
18:00 - Національний банк у квітні 2026 року застосував до чотирьох небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу
17:47 - Понад 5 мільйонів на "псевдоремонт": судитимуть міського голову Вишгорода
17:30 - Держекоінспекція зафіксувала порушення під час розробки Негребівського родовища доломітів на Житомирщині
17:30 - ОАЕ таємно возять нафту через Ормузьку протоку – Reuters
17:00 - Побори від парковки та туалетів: у Львові затримали посадовця вокзалу
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 8 травня
16:45 - Лише третина українців працює офіційно – що Соболев хоче виправити новим трудовим кодексом
16:36 - Наказ Мінекономіки від 06.05.2026 №5601 «Про відкликання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів Королю В’ячеславу Анатолійовичу»
16:34 - В Мінекономіки розповіли, скільки українців отримають кешбек на пальне за березень
16:30 - Україна окреслила пріоритети на 2026 рік у переговорах з ЄС за аграрними розділами
16:20 - московіяни поцілили у пасажирський поїзд на Миколаївщині
15:50 - Денис Шмигаль провів зустрічі з міністром оборони та міністеркою клімату Фінляндії
15:45 - Ввезення авто під виглядом "гуманітарки": у ДМС розповіли про масштаби схеми
15:44 - Інфляція в Україні прискорилася до 8,6%: найвищий рівень цього року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.05.2026
15:30 - Уряд визначив механізми використання коштів у сфері водного господарства та меліорації
15:20 - Гетманцев просить м'якшення: депутат пропонує не так жорстко перевіряти топчиновників


Більше новин