Готуємо концесію контейнерного термінала в порту «Чорноморськ», - Владислав Криклій

27.11.2020 17:42 | Міністерство інфраструктури України

27 Листопада 2020, 14:42Міністерство інфраструктури продовжує підготовку нових проєктів державно-приватного партнерства (ДПП) у різних інфраструктурних галузях та активно готує до оголошення нові концесійні конкурси. Сьогодні, 27 листопада, під головуванням Міністра інфраструктури Владислава Криклія відбулося перше засідання Робочої групи з питань реалізації державно-приватного партнерства у морському порту «Чорноморськ».
Участь у заході також взяли голова Проєктного офісу «SPILNO» Тарас Бойчук, в.о. директора ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» Ігор Шевченко, представники Міністерства, АМПУ, IFC, ЄБРР, ТОВ «Ернст енд Янг», компаній «Касталія Едвайзерс» та «Білфінгер Тебодін Україна».
«Спільно з нашими постійними міжнародними партнерами ми продовжуємо підготовку нових концесійних проєктів у морській галузі. Попередній досвід співпраці з ЄБРР та IFC над концесіями портів «Ольвія» та Херсон показав свою успішність, тому ми впевнені у подальшому продуктивному партнерстві. Сьогодні ми проводимо першу установчу зустріч щодо проєкту концесії контейнерного термінала у порту «Чорноморськ». Цей проєкт вже внесений до 100 пріоритетних проєктів Уряду на наступні 3 роки, тому його впровадження є вкрай очікуваним та важливим для країни. Вітаю у нашій команді консультантів-переможців тендеру на підготовку пре-ТЕО цього проєкту. Ми готові спільно працювати далі», - зазначив Владислав Криклій. 
Під час засідання учасники Робочої групи обговорили план-графік проєкту та очікувані результати роботи консультантів. Відтак, завершити розробку пре-ТЕО проєкту планується на початку 2021-го, а сам концесійний конкурс провести у кінці цього ж року.
Владислав Криклій запевнив, що Мінінфраструктури постійно надаватиме консультантам усю інформацію, необхідну для підготовки пре-ТЕО проєкту, а також іншу допомогу, якщо це буде необхідно. У свою чергу, відомство вже підготувало інформаційні запити до Адміністрації морських портів України (АМПУ) та ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» з метою отримання інформації для пре-ТЕО проєкту. Вона буде надана консультантам після підписання відповідних угод про нерозголошення.
Нагадаємо, що також визначено компанію, яка займатиметься підготовкою ТЕО і конкурсної документації концесії поромної переправи в порту «Чорноморськ». Це ТОВ «Ернст енд Янг». У рамках цього проєкту планується залучити від 150 млн грн інвестицій, які будуть спрямовані на модернізацію залізнично-поромного комплексу порту. 
Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Underwriters help
Issuers sell securities
To the public market

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 17 червня: активи Кулеби хочуть конфіскувати, атаки московія
20:45 - Ринок готується до відкриття Ормузу: танкери вже питають ціни, але ще не йдуть
20:20 - Ормуз не стоїть: танкери таємно вивозять нафту з Перської затоки
20:00 - Трамп заперечив участь США у фонді на $300 мільярдів для Ірану
19:30 - Нафти може стати забагато: МЕА дало перший прогноз на 2027 рік
19:00 - За п’ять місяців держава отримала від приватизації мільярд гривень
18:42 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "СВІФТ ГАРАНТ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:35 - Після ударів по НПЗ московія змушена завозити бензин з Азії
18:20 - Уряд запускає ринок довгострокових контрактів на електроенергію
18:06 - Типи конденсаторів та їх роль у сучасній електротехніці
18:05 - Через атаки БпЛА у низці регіонів московії заборонили польоти малої авіації
18:02 - Верховний Суд підтвердив правомірність рішення Національного банку про застосування до ТОВ "УКмосковіяІНСТАНДАРТ" заходу впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - Інтер’єр і комфорт: прості способи зробити дім функціональним
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 18 червня
17:20 - московіяни атакували автівку "Укрпошти" у Нікополі, водія поранено
17:12 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
17:07 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
16:45 - Шахрай продав курортну землю на Львівщині у 27 разів дешевше ринку – прокуратура
16:30 - Криза добрив спонукає фермерів переосмислювати технології
16:15 - Дефіцит бензину у 53 регіонах московії намагаються закрити "екстренним штабом"
16:10 - Український агроекспорт цьогоріч уже вийшов на 23 нові ринки
16:00 - Чинна модель ПСО спотворює ринок електроенергії – Energy Community
15:45 - московія відстала від плану нафтовидобутку на 10% після атак України – МЕА
15:42 - Надходження від цифрових гігантів зростають: бюджет отримав 8,7 млрд грн «податку на Google»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.06.2026
15:15 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
14:55 - Інтерв’ю Андрія Пишного для Reuters про адаптацію фінансового сектору України до стандартів ЄС
14:40 - Уряд запускає довгострокові контракти на ринку електроенергії
14:25 - Стартували переговори з ЄС: ключові виклики та пріоритети щодо агросектору
14:15 - САП вимагає конфіскувати активи міністра розвитку громад Кулеби: яка причина


Більше новин