На Київщині висадили яблуневу Алею в пам’ять про жінок-захисниць, які загинули на Сході

27.11.2020 12:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В парку «Перемога» міста Бровари відтепер росте яблунева Алея пам’яті про загиблих захисниць України на Сході. Такі Алеї, за ініціативи Жіночого ветеранського руху, вже є у Львові, Краматорську, Черкасах, Києві. Заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко вкотре нагадав, що важливо пам’ятати про героїчних жінок, які віддали свої життя захищаючи нашу країну. «Всі вони були не лише матерями, дружинами, дочками, вони були жінками-воїнами.
І це було їхнє покликання та їхній вибір.
Для мене напевно найважливіше, щоб діти моїх посестер гордо казали, що моя мама – воїн-захисниця та завдяки їй ми живемо в мирній й непереможній Україні», - сказала ветеранка, національний консультант ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок Україні Андріана Арехта. Вона також додала, що біля кожної яблуні встановлено іменну табличку з датами життя та епіграфом «Не плач мамо, я розквітну весною» та вперше встановлено табличку з QR-кодом, за посиланням якого можна подивитися документальний проект «Жінки, які загинули за Україну». «Війна забрала двох подруг, на честь яких ми садимо сьогодні яблуні.
Це були чудові дівчата, з якими ми служили в одному підрозділі в різні часи.
У цьому місті живе мій маленький племінник.
Він неодмінно буде гуляти цим парком, як і решта людей.
І я вірю, що він буде показувати своїм друзям – ця Алея пам’яті створена про подруг моєї тітки, вони відали своє життя за нас з вами», – зазначила ветеранка, членкиня правління ГО Жіночий ветеранський рух Кіріллова Юлія.  

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath blue sky's hue
Traders work the market's will
Wealth's potential blooms.

- Fin.Org.UA

Новини

22:45 - З міркувань безпеки "WOG" закриває частину АЗС на ніч: у яких областях
22:28 - Установлено вимоги щодо управління ризиком третіх сторін для банків, надавачів платіжних послуг та страховиків
20:00 - Новини 1 липня: Смілянський залишиться на посаді, росіяни знищують урожай України
19:50 - ОПЕК+ може знову наростити видобуток нафти попри падіння цін
19:20 - Найбільша приватна мережа АЗС Сибіру повністю припинила продаж бензину
18:50 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 2 липня
18:30 - Танкери московія освоїли маршрут повз німецькі курорти – Bild
18:10 - США та Іран провели переговори про правила проходу суден через Ормуз
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "ФК "КОНТРАКТОВИЙ ДІМ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:37 - Нові можливості для бізнесу: компаніям дозволять віддавати роботу на аутсорсинг
17:36 - У Європі авіакомпанії попередили про можливий зрив літнього сезону: яка причина
17:20 - Іран застеріг судна "непоправними наслідками" за обхід його маршрутів Ормузу
16:45 - Паливна криза: московія розпочала імпортувати бензин з Індії
16:31 - Банки перевірятимуть своїх контрагентів
16:30 - Емірати стали ближчими
16:30 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 2 липня
16:10 - Тарас Висоцький: Україна та Марокко нарощують економічне партнерство – товарообіг сягнув 250 млн доларів
16:00 - У Мінрозвитку розповіли про нову вимогу до вантажоперевізників
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.07.2026
15:27 - Дешеві кредити на відбудову підприємств: стартувала нова урядова програма
14:50 - Нафтогаз оголосив пропозицію про реструктуризацію євробондів
14:35 - Укрпошта стала офіційним партнером Etsy. Що це дасть українським продавцям?
14:30 - Парламент підтримав у першому читанні законопроєкт про європейські механізми кредитування населення та бізнесу
14:25 - Підготовка до зими: у КМДА розповіли, які заходи можуть бути виконані із запізненням
14:08 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Порядку формування документів, що стосуються здійснення заходу державного нагляду (контролю), у єдину справу”
14:03 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Порядку формування документів, що стосуються здійснення заходу державного нагляду (контролю), у єдину справу”
14:00 - Monthly Business Outlook Survey, June 2026
14:00 - Businesses Remain Upbeat about Their Performance Outlook – Business Outlook Survey in June
14:00 - Білий дім скасував заборону на ШІ-моделі розробника Claude
14:00 - Щомісячні опитування підприємств України, червень 2026 року


Більше новин