Денис Шмигаль: У допрацьованому проекті Держбюджету-2021 зменшено дефіцит з 6% до 5,5%

26.11.2020 21:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні 26 листопада схвалив два проекти законів: «Про Державний бюджет України на 2021 рік» (підготовлений до другого читання) та «Про Національне антикорупційне бюро України». Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив, що для затвердження проекту Державного бюджету до другого читання Уряд провів багато спільної роботи та консультацій з народними депутатами та експертами. «Врахували більшість з наданих пропозицій, виходячи з пріоритетності видатків, наявних можливостей ресурсної частини бюджету і стану національної економіки.
Ключовий аспект — це те, що бюджет залишається збалансованим та реалістичним до виконання.
У наступному році ми очікуємо зростання економіки, що дозволить нам продовжити збільшення видатків на медицину, освіту, оборону та інші галузі», — зазначив очільник Уряду. За словами Прем’єр-міністра, доходи проекту Держбюджету на 2021 рік передбачено в сумі 1 трлн 92 млрд грн, а видатки — у сумі 1 трлн 328 млрд грн. «Знайдено можливість зменшити дефіцит держбюджету по відношенню до ВВП з 6% до 5,5%.
У бюджеті цього року дефіцит закладався на рівні 7,5%», — відзначив Денис Шмигаль. Глава Уряду підкреслив, що на 2021 рік пропонується збалансований бюджет, у якому не передбачається збільшення податків для бізнесу й водночас покращується фінансування соціальної сфери, медицини, передбачена підтримка підприємцям, які постраждали від пандемії. «Цей бюджет залишається бюджетом можливостей для розвитку і для промисловості, і для малого та середнього бізнесу», — наголосив Денис Шмигаль. У законопроекті «Про Національне антикорупційне бюро України», за словами Прем’єр-міністра, Уряд пропонує встановити повноваження Верховної Ради ухвалювати рішення про звільнення Директора Національного бюро з посади за наявності підстав чітко виписаних у законі. «При цьому важливим положенням запропонованого законопроекту є позиція, що нинішній керівник НАБУ продовжує здійснювати свої повноваження до моменту призначення нового керівника», — підкреслив очільник Уряду. Прем’єр-міністр додав, що таким чином Уряд зміцнює «антикорупційну архітектуру» та залишається вірними антикорупційній політиці.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market runs wild,
Optimism reigns supreme,
Bear market comes next.

- Fin.Org.UA

Новини

16:04 - Ключові рішення НКЦПФР від 29.04.2026
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.04.2026
15:11 - Міжнародний реєстр збитків відкриває нові категорії подачі заявок для бізнесу
15:01 - НКЦПФР та AMF посилюють співпрацю у сфері нагляду та захисту інвесторів
15:00 - Міністерство енергетики підбиває підсумки перших 100 днів роботи нової команди
14:55 - Європейці судновласники скорочують перевезення російських нафтопродуктів – ЗМІ
14:45 - Прокуратура ініціює арешт російського судна з викраденим українським зерном в Ізраїлі
14:30 - 976 років за ґратами. Кого і як карає антикорупційна вертикаль
14:30 - Світові ціни на сільськогосподарські продукти досягли дворічного максимуму: причини
14:26 - Рада підтримала законопроєкт про "зелену" енергетику
14:00 - Денис Шмигаль: підготовка до наступної зими є одним із ключових пріоритетів у зміцненні енергетичної стійкості України
13:59 - Будівництво на території найстарішої лікарні Києва: прокуратура оскаржує інвестдоговір
13:41 - "Київміськбуд" оновив наглядову раду
13:40 - СБУ уразила нафтоперекачувальну станцію біля Пермі в московії
13:35 - Азійські виробники чіпів "підігріли" акції на ринках, що розвиваються – ЗМІ
13:30 - Рада розморозила проєкт Музею Революції Гідності після 8 років простою
13:06 - Нетиповий бізнес: як цифрові сервіси допомогли продавцям саун і камінів переформатуватися з війною
12:59 - БЕБ оголосило конкурси на сотні вакансій: обіцяє стажування для студентів
12:49 - Оборудки на закупівлі РЕБ та дронів для ЗСУ: справу передали до суду
12:35 - У І кварталі року суд визнав необґрунтованими активи на 36 мільйонів гривень
12:30 - Чому старі підходи до відновлення ведуть у глухий кут
12:29 - Розвиток ринків капіталу та міжнародна інтеграція: НКЦПФР провела зустріч із Посольством Великої Британії
12:20 - Війна в Ірані відроджує сомалійських піратів
12:13 - Київстар надає можливість користуватися екосистемою Мрія без списання мегабайтів
12:11 - Брак грошей: у Бєлгородській області московія перестали виплачувати компенсації за обстріли
12:05 - Дві дочірні компанії ДТЕК змінюють правову форму: що це означає
11:55 - Уряд заявив, що знайшов спосіб обмежити маніпуляції у будівельних кошторисах
11:21 - Харківська ОДА розірвала договір на укриття за 132 мільйони
11:18 - Квартальний прибуток Приватбанку зріс на 17%
10:55 - Правозахисники просять Трампа ввести нові мита


Більше новин