Інвестувати в енергоефективність – вигідно як для країни, так і кожної родини

26.11.2020 19:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Т.в.о.
Голови Держенергоефективності Костянтин Гура у прямому ефірі програми «Energo LIVE» на телеканалі «Еспресо» наголосив, що інвестувати в енергоефективність – вигідно як для країни, так і кожної родини. Костянтин Гура пояснив, чому Україні потрібно рухатися у напрямку сталого розвитку. Українська економіка – одна з найбільш енергоємних у світі.
Ми використовуємо у 2,5 рази більше енергії на одиницю ВВП, ніж Польща, та у 1,5-2 рази більше, ніж в середньому у світі», - зауважив керівник Агентства. У 2019 р.
Україна використала 30 млрд м3 газу.
З них імпортувала 14 млрд м3 газу.
За це країна сплатила майже 3 млрд доларів США за даними Державної митної служби.
Також минулого року Україна витратила 5,7 млрд доларів США за імпорт нафти і нафтопродуктів. «Ці колосальні суми коштів, витрачені на імпортні традиційні енергоресурси, потрібно заощаджувати і залишати працювати в економіці країни.
Тому рішенням є широкомасштабне і крос-секторальне підвищення енергоефективності, а також розвиток біоенергетики», - повідомив керівник Агентства. Україна взяла на себе міжнародні зобов’язання у питаннях декарбонізації.
Україна ратифікувала Паризьку кліматичну угоду, планує долучитися до реалізації Європейського зеленого курсу. «Тому, зі свого боку, ми маємо зробити все, щоб споживачі, бізнес, інвестори мали можливості для реалізації проектів у вищезазначених сферах, а також доступ до фінансових інструментів підтримки.
Це і «теплі кредити», і ЕСКО, і зелені облігації, і запланований Фонд декарбонізації та інші механізми», - окреслив Костянтин Гура.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржові котирування
Залежать від загального
Економічного стану.

- Fin.Org.UA

Новини

14:10 - У січні держбюджет отримав на 8% менше податків, ніж планувалося
13:57 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:56 - Приватбанк закрив відділення на Донеччині
13:48 - Зеленський запровадив санкції проти компаній, які обслуговують танкери московія
13:45 - Транзит нафти московія через Україну скоротився до нового мінімуму
13:35 - Малайзія затримала два танкери, один – з "тіньовиків" московія
13:25 - Способи подання податкових декларацій платниками податків, передбачені ПКУ
13:23 - Отримання платником витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та сплати єдиного внеску через Електронний кабінет
13:21 - Про необхідність подання ФОП, яка планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність, заяви за ф. № 1-ЄСВ
13:20 - Коди бюджетної класифікації, за якими сплачується податок на прибуток підприємств з 01.01.2026
13:18 - Податковий облік з ПДВ: покупцем – неплатником ПДВ повернено частину товарів із зарахуванням коштів у рахунок оплати іншої поставки
13:18 - Зеленський: Цілеспрямованих ударів московія по енергетиці поки що немає, ворог тероризує логістику
13:16 - Про отримання фізичною особою інформації про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків
13:14 - Деклараційна кампанія – 2026: звітуйте про доходи онлайн
13:13 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
13:12 - Порядок розгляду звернень громадян та запитів на публічну інформацію
13:10 - Погашення податкової заборгованості: відкритий діалог з платниками
13:09 - "Укренерго" на Одещині відкорегує графіки з урахуванням багатьох будинків з електроопаленням
13:08 - Спрощена система без помилок: податківці Дніпропетровщини провели інформаційно-роз’яснювальну сесію для бізнесу
13:07 - Декларування - 2026: кому необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи
13:06 - ДПС та Рада бізнес-омбудсмена спільно реалізували перший в історії України кейс податкової медіації
13:05 - Цифровізація та ефективне адміністрування: ДПС обговорила плани з британськими партнерами
12:53 - московія вдруге за добу атакувала вугільне підприємство на Дніпропетровщині
12:50 - Німеччина заарештувала п'ятьох осіб, зокрема українців, за поставки російській оборонці
12:40 - На Запоріжжі московитський БПЛА влучив у тепловоз
12:30 - Чому буксує план "Б" в енергетиці?
12:21 - Один з найбільших торговельно-офісних комплексів Києва повністю відновив роботу
12:17 - Підписка на військо: як підтримати підрозділ, якому ви довіряєте
12:12 - Бізнес послабив оцінки ділової активності – НБУ
11:50 - Кінець енергетичного перемир’я: через атаки ворога знеструмлення у чотирьох областях


Більше новин