Михайло Федоров: Підприємці можуть отримати допомогу від держави в розмірі 8 тис. грн у Дії

26.11.2020 16:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мінцифри продовжує працювати над створенням найзручніших умов для бізнесу в Україні.
Сервіс можна буде отримати за 5 хвилин у застосунку Дія чи на порталі. В умовах пандемії підтримка від держави особливо актуальна для малого та середнього бізнесу. “Більше 1 мільйона українців отримають виплати, а загальний обсяг за цим напрямком становитиме 10 млрд грн.
Фінансова допомога надаватиметься одноразово ФОПам та найманим працівникам, які призупинили роботу на час карантину”, — повідомив Віце-прем"єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Допомогу отримають ФОПи або працівники, якщо їх роботодавець має одну з 6-ти категорій КВЕД: 4 — Роздрібна торгівля, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами 55 — Тимчасове розміщування 56 — Діяльність із забезпечення стравами та напоями 59.14 — Демонстрація кінофільмів 90 — Діяльність у сфері творчості, мистецтва та розваг 93 — Діяльність у сфері спорту, організування відпочинку та розваг Одна з 6 категорій КВЕД має бути заявлена першою у реєстраційних відомостях на 31.10.2020. Ухвалені рішення передбачають: допомогу ФОП та найманим працівникам, що працюють у сферах діяльності, які можуть бути закритими через карантин; програму збереження робочих місць.
У разі посилення карантину роботодавці зможуть отримати до 8 тис.
грн одноразової матеріальної допомоги на кожного працівника, робочий час якого скорочено/буде скорочено; ініціативи щодо ЄСВ.
Підприємства, що зупиняють роботу в разі запровадження жорсткого карантину, отримають компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску за найманих працівників. Таку допомогу в розмірі 8 тис.
грн можна буде отримати на порталі та в застосунку Дія.
Для того, щоб скористатися допомогою, потрібно подати заявку на порталі Дія або у мобільному застосунку.
Для заповнення заяви знадобиться до 5 хвилин часу. Після заповнення заяви та перевірки її у реєстрах Пенсійного Фонду України ви отримаєте матеріальну допомогу на свій рахунок.
Загалом очікується, що послугою скористаються 1,6 млн українців. Програма підтримки за ініціативи Президента України прийнята Урядом та спрямована на розгляд до Верховної Ради. Більше про умови отримання – на порталі Дія. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors gamble
Fortunes turn on a dime, the
Stock market's whims reign.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - 0,95% росту ВВП забезпечила програма "Зроблено в Україні" – Свириденко
17:14 - У Києві прорвало тепломережу
17:06 - Спадщина без конфліктів: ключові інструменти для розподілу активів
16:19 - Ціни на нафту продовжують падати на початку 2026 року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.01.2026
15:03 - Маск заявив, що у 2026 році почне масово виробляти імпланти для керування пристроями думками
15:00 - Чи стане українська енергетика магнітом для зелених інвестицій ЄС?
14:44 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:07 - ДБР ліквідувало канал постачання кокаїну: організував українець, який відсидів у США
13:45 - Політика «Зроблено в Україні» забезпечила 0,95 в.п. зростання ВВП у 2025 році
13:16 - московіяни атакували магазин JYSK у Запоріжжі
13:10 - 2025 рік у енергетичній сфері України: розвиток розподіленої генерації
13:10 - Реформа рибного господарства: підсумки 2025 року
13:00 - Що відбувається на ринку нових авто та як премія "Авто Лідер" визначає найкращих
12:45 - ДТЕК показала масштаби руйнувань енергооб’єктів на Одещині
12:25 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:23 - Коли необхідно подавати до контролюючих органів витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки
12:22 - Зміна облікових даних: алгоритм дій фізичної особи – платника податків
12:21 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
12:20 - США у 2025 році активніше залучали державні інвестиції, ніж країни, що розвиваються
12:19 - Платники Дніпропетровщини спрямували до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів майже 162 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску
12:17 - Інформація для платників єдиного внеску щодо уточнення категорій платників в розрізі символів звітності
12:16 - Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована
12:15 - 2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору
12:13 - 2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору
12:01 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:00 - Розпочалась деклараційна кампанія 2026
11:59 - Про сплату військового збору фізичними особами з доходів, які підлягають річному декларуванню
11:58 - Про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2026 для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп
11:56 - Платники Дніпропетровщини спрямували до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів майже 162 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску


Більше новин