Henkel приєднується до Кліматичного зобов’язання компаній Amazon і Global Optimism

26.11.2020 14:48 | Fin.Org.Ua

Дюссельдорф – Henkel ще раз підтверджує свою відданість захисту клімату та приєднується до міжнародного міжгалузевого Кліматичного зобов’язання, співзасновниками якого виступили компанії Amazon і Global Optimism. Підписуючи документ, Henkel зобов’язується досягти нульового рівня викидів вуглецю за 10 років до настання 2050 року – мети, встановленої Паризькою угодою ООН. Це амбітне прагнення збігається з довгостроковою метою Henkel – стати кліматично позитивною компанією до 2040 року.
 
«Зміна клімату є глобальним викликом, який потребує спільних дій. Ми в Henkel прагнемо зробити позитивний внесок у захист клімату. Виходячи з наших досягнень на сьогодні  та відповідно до наших амбіцій на найближчі роки, ми раді приєднатись і підтримати Кліматичне зобов’язання, – заявив, голова правління Ради директорів компанії «Хенкель» Карстен Кнобель (Carsten Knobel). – Разом із Amazon, Global Optimism та іншими підписантами ми зобов'язані досягти відчутного прогресу та разом вжити заходів для призупинення глобального потепління».
 
Тверді наміри та співпраця
 
Кліматичне зобов’язання було започатковане у 2019 році та має на меті об’єднати провідні світові компанії в далекосяжному й амбітному прагненні боротися зі змінами клімату. Henkel – дванадцята компанія, яка приєдналася до цього зобов’язання. Підписуючи Кліматичне зобов’язання, Henkel погоджується:
 

Регулярно вимірювати та звітувати про викиди парникових газів.
Впроваджувати стратегії декарбонізації відповідно до положень Паризької угоди за рахунок реальних змін у бізнесі й інновацій, зокрема підвищення ефективності, використання відновлювальних джерел енергії, зниження матеріаломісткості та реалізації інших стратегій усунення викидів вуглецю.
Нейтралізувати решту викидів за допомогою додаткових, кількісних, реальних, постійних і соціально вигідних компенсацій, щоб досягти нульових річних викидів вуглецю до 2040 року.

 
«Паризька угода визначає дорожню карту, яка об'єднує всі країни та всіх людей, щоб зробити кроки до розв'язання кліматичної кризи, – сказала Крістіана Фігерес (Christiana Figueres), колишній виконавчий секретар Комісії ООН з питань зміни клімату та партнер-засновник Global Optimism. – Приєднуючись до кліматичного зобов'язання, підписанти не просто заявляють про свою відданість майбутньому – вони визначають шлях до важливих дій та інвестицій, які створять робочі місця, спонукатимуть до інновацій, відродять природне середовище та допоможуть споживачам вже зараз купувати кращі товари».
 
Рух Henkel до мети стати кліматично позитивною компанією до 2040 року
Підписання Кліматичного зобов’язання відповідає довгостроковій меті Henkel стати кліматично позитивною компанією до 2040 року. Проміжними запланованими кроками Henkel є зменшення вуглецевого сліду свого виробництва на 65 відсотків до 2025 року і на 75 відсотків до 2030 року порівняно з базовим 2010 роком. Компанія має намір досягти цього за рахунок постійного підвищення енергоефективності та використання електроенергії з відновлювальних джерел. До 2030 року 100 відсотків електроенергії буде надходити з відновлювальних джерел. До 2040 року Henkel має намір замінити кліматично нейтральними альтернативами всі залишки викопного палива, що використовується у виробництві, і постачати надлишок вуглецево нейтральної енергії третім сторонам. Крім того, Henkel прагне ефективно використовувати свої бренди та технології, щоб допомогти клієнтам, споживачам і постачальникам заощадити 100 мільйонів тонн CO2 за десятирічний період з 2016 до 2025 року включно.
Приєднання до Кліматичного зобов’язання – це ще один крок у прагненні Henkel діяти та зменшити свій екологічний слід. Нещодавно компанія підписала широкомасштабну угоду про віртуальну купівлю електроенергії (VPPA) щодо нової вітряної електростанції в Техасі. Погоджена потужність дорівнює 100 відсоткам потреби в електроенергії підприємств компанії Henkel у США.
На початку цього року науково обґрунтовані цільові показники скорочення викидів компанії Henkel були схвалені Ініціативою науково обґрунтованих цільових показників (SBTi) як такі, що відповідають рівням, необхідним для досягнення цілей Паризької угоди. Ініціатива науково обґрунтованих показників, яка є партнерством між проєктами CDP, Глобальним договором ООН, Інститутом світових ресурсів і Всесвітнім фондом дикої природи (WWF), визначає та пропагує найкращі практики з науково обґрунтованого встановлення цілей та надає незалежну оцінку цільових показників компаній.
 
Щоб сприяти прогресу в сфері сталого розвитку, Henkel зосереджує зусилля на тісній співпраці вздовж ланцюжка створення вартості. Henkel тісно співпрацює з Amazon, щоб просувати інноваційні рішення – наприклад, підвищити якість обслуговування споживачів завдяки використанню нової екологічної упаковки.
 
Для отримання додаткової інформації про стратегію сталого розвитку, ефективність і прогрес компанії Henkel просимо відвідати сторінку www.henkel.com/sustainability.
 
Про Кліматичне зобов’язання
Минулого року Amazon і Global Optimism стали співзасновниками Кліматичного зобов’язання, декларуючи готовність виконати положення Паризької угоди на 10 років раніше та досягти нульового рівня викидів вуглецю до 2040 року. На сьогодні Кліматичне зобов’язання підписали чотирнадцять організацій, зокрема: Amazon, Best Buy, Henkel, Infosys, McKinstry, Mercedes-Benz, Oak View Group, Real Betis, Reckitt Benckiser (RB), Schneider Electric, Siemens, Signify та Verizon — надсилаючи важливий сигнал про очікуване швидке зростання попиту на товари та послуги, які сприятимуть скороченню викидів вуглецю. Для отримання додаткової інформації просимо відвідати сторінку www.theclimatepledge.com.
 
Про компанію «Хенкель»
Компанія «Хенкель» – це глобальна компанія з добре збалансованим і диверсифікованим портфелем. Усі три підрозділи компанії обіймають лідируючі позиції як у промисловому, так і в споживчому бізнесі завдяки сильним торговим маркам, інноваціям і технологіям. Бізнес-підрозділ Henkel «Клейові технології» (Adhesive Technologies) є світовим лідером на ринку клеїв – у всіх галузях промисловості в усьому світі. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» (Laundry & Home Care) і «Косметичні засоби» (Beauty Care) компанії Henkel є лідерами на багатьох світових ринках і в багатьох категоріях. Заснована в 1876 році компанія Henkel спирається на більш ніж 140 років успіху. У 2019 році Henkel повідомила про обсяг продажів близько 20 млрд євро і скоригований операційний прибуток розміром приблизно 3,2 млрд євро. Чисельність працівників компанії становить майже 52 000 осіб у всьому світі – це пристрасна та дуже різноманітна команда, об'єднана сильною корпоративною культурою, спільною метою створення стійкої цінності та спільними ідеями. Як визнаний лідер у галузі сталого розвитку компанія Henkel займає найвищі позиції в багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції Henkel перелічені в німецькому фондовому індексі DAX. Для отримання додаткової інформації просимо відвідати сторінку www.henkel.com.

Добавить комментарий

Автор:

Введите Код, указанный на рисунке
 
Новини

21:12 - Після завершення посиленого карантину школярі можуть повернутися до очної та змішаної форм навчання, – Сергій Шкарлет
19:06 - Юлія Лапутіна: Мінветеранів має стати міністерством "небайдужих сердець"
17:00 - Кошти для здійснення виплати деяких видів допомог, пільг і житлових субсидій за січень 2021 року вже перераховано на рахунки одержувачів
17:00 - Міноборони вперше в Україні розробило бронежилет за стандартами НАТО, - Андрій Таран
17:00 - ІМЗО запрошує до обговорення електронних версій фрагментів підручників
17:00 - Мінсоцполітики вживає додаткових заходів для забезпечення соціальної підтримки домогосподарств, які використовують електроенергію для індивідуального опалення
16:30 - Курси валют, встановлені НБУ на: 18.01.2021
15:30 - В Полтавській області викрили цех з виготовлення та продажу сурогатного алкоголю
15:30 - Співробітники ДФС забезпечили 8,5 млн гривень відшкодування до державного бюджету
14:54 - Україна вже експортувала 27,2 млн тонн зернових та зернобобових культур
14:54 - Учні 9-х класів складатимуть ДПА у закладі освіти в письмовій формі – роз’яснення МОН
14:54 - Олександр Ткаченко обговорив співпрацю з Міністром спадщини Канади
14:54 - В Україні запрацювали пункти обігріву для населення
14:48 - Фінансовий план Державного підприємства обслуговування повітряного руху України на 2021 рік
14:48 - Залізничники продовжують очищати від снігу інфраструктуру
14:18 - Под оккупированным Луганском произошел взрыв на магистральном газопроводе
13:24 - НБУ выдал банкам долгосрочные кредиты рефинансирования на 8,5 млрд гривен
13:06 - На Тернопільщині проведено онлайн нараду для працівників Тернопільської міської ради з питань здійснення державної регуляторної політики
13:06 - На Черкащині підприємцям міста Золотоноша пропонують долучитися до роботи на проектом рішення у сфері оренди комунального майна
12:48 - Мінсоцполітики ініціює громадське обговорення стану реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки
12:30 - Шведский производитель автомобилей Scania заявил о сокращении инвестиций в Украине из-за судов
11:36 - Население сократило потребление газа за последние 5 лет на треть
11:36 - Заява Магери раздраконила міністра экології
10:42 - Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV
10:42 - Майже 6 млн грн надійшло у 2020 році до держбюджету за адмінпослуги, надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області
10:42 - ПФУ: Затверджено показник середньої заробітної плати за листопад 2020 року
10:42 - Сегодня сфера обслуживания полностью переходит на украинский язык
10:42 - Шахтеры ВостГОКа 25 января готовы возобновить акцию протеста
10:33 - У разі переходу в середині року зі спрощеної системи оподаткування на загальну, юрособі необхідно подати фінансову звітність
10:32 - У 2020 році до місцевих бюджетів фізичними особами сплачено 93,3 млн грн транспортного податку


Більше новин

ВалютаКурс
Австралійський долар21.6887
Канадський долар22.0685
Юань Женьміньбі4.3321
Куна4.5052
Чеська крона1.2999
Данська крона4.5722
Гонконгівський долар3.6177
Форинт0.094484
Індійська рупія0.3839
Рупія0.0020006
Новий ізраїльський шекель8.6011
Єна0.2705
Теньге0.066933
Вона0.025512
Мексиканське песо1.4146
Молдовський лей1.6233
Новозеландський долар20.1248
Норвезька крона3.2978
Російський рубль0.38161
Саудівський ріял7.4782
Сінгапурський долар21.1158
Ренд1.8415
Шведська крона3.3547
Швейцарський франк31.5852
Єгипетський фунт1.7908
Фунт стерлінгів38.2242
Долар США28.0524
Білоруський рубль10.991
Азербайджанський манат16.5014
Румунський лей6.9794
Турецька ліра3.7654
СПЗ (спеціальні права запозичення)40.4056
Болгарський лев17.3947
Євро34.0121
Злотий7.4948
Алжирський динар0.21416
Така0.33343
Вірменський драм0.054105
Іранський ріал0.0006732
Іракський динар0.019366
Сом0.3421
Ліванський фунт0.018756
Лівійський динар21.1383
Малайзійський ринггіт7.0047
Марокканський дирхам3.1763
Донг0.0012244
Бат0.9445
Дирхам ОАЕ7.698
Туніський динар10.5192
Узбецький сум0.0026988
Новий тайванський долар1.006
Туркменський новий манат8.0785
Ганське седі4.8198
Сербський динар0.29536
Сомоні2.5022
Ларі8.6366
Бразильський реал5.4505
Золото51849.53
Срібло709.39
Платина30890.18
Паладій67544.85

Курси валют, встановлені НБУ на: 18.01.2021

ТікерOpenMaxMinCloseVolume
CEEN8.28.28.28.249200.00
KVBZ1919191917100.00
MHPC1951951951951950.00

Дані за 15.01.2021