ЄС надасть Україні 25 млн євро фінансової підтримки на розвиток цифрової трансформації, якою займається Мінцифра

25.11.2020 22:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

9,6 млн євро — перший фінансовий внесок, який отримає Україна у рамках проекту EU4DigitalUA.
Він спрямований зробити урядову цифрову інфраструктуру функціональною і надасть підтримку в побудові надійної системи електронних послуг. Естонська Академія електронного урядування (e-Governance Academy) керуватиме процесом імплементації та досягнення цілей. Мінцифра з європейськими партнерами окреслили майбутні плани: розробка інфраструктури для цифрового врядування модернізація державних електронних послуг розвиток кібернетичної безпеки і засобів захисту даних візуалізація інформації щодо доступу до широкосмугового інтернету в Україні продовження підключення основних реєстрів до системи обміну даними "Трембіта" розробка загальнодержавного персонального ідентифікатора — державного цифрового посвідчення особи і реєстру адрес реєстрації місця проживання громадян розробка електронних послуг на порталі Дія та в застосунку Дія смарт-Дія та розвиток довірчих послуг броадбенд платформа. «Ми вдячні ЄС за підтримку цифрової трансформації України.
Вже понад рік команда Мінцифри будує цифрову державу.
Цифрова трансформація є ключем до реформи будь-якої сфери.
Ми вже це продемонстрували на прикладі галузі містобудування та адміністративних послуг.
Підтримка цифрової трансформації в Україні — це одночасно підтримка всіх ключових реформ і антикорупційної діяльності.
Ми готові обмінюватись досвідом з іншими країнами та щодня вдосконалювати проекти, над якими працюємо.
Завдяки допомозі ЄС Україна отримає більше якісних змін», — заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. Представники ЄС наголосили: Україна досягла вражаючих успіхів у цифровій трансформації — посіла 69-е місце у рейтингу ООН серед 193 країн щодо готовності до електронного Уряду за індексом EDGI.
Україна піднялася на 16 позицій у порівнянні з 2018 роком. «ЄС підтримує подальший розвиток цифрових технологій в Україні з метою підвищення конкурентоздатності країни і сприяння подальшому наближенню України до Єдиного цифрового ринку ЄС», — зауважив під час установчого засідання проекту Голова Представництва ЄС в Україні Посол Матті Маасікас. Мінцифра вже має успішний цифровий досвід співпраці з європейськими партнерами.
Естонська Академія електронного управління ще з 2012 року здійснює реалізацію проектів з електронного врядування в Україні.
Завершується проект egov4Ukraine, результатом якого є успішне запровадження системи «Трембіта» та «Вулику».
Трембіта вже стала основою реєстрів країни.
Лише за цей рік ми маємо понад 5 млн транзакцій — обмінів через систему. «Ми застосовуємо передовий досвід, отриманий при розбудові "цифрового уряду" Естонії, щоб допомогти Україні в подальших кроках до створення більш прозорого і ефективного суспільства", — наголосив Ханнес Асток, Виконавчий директор Академії електронного управління. Проект EU4DigitalUA — це частина широкої підтримки Європейським Союзом розвитку електронного врядування в Україні.
Реалізацію втілюватимуть Іспанська фундація FIIAPP Spain та естонська Академія електронного управління.
Європейський Союз продовжує підтримувати цифрову трансформацію України та її гармонізацію з Єдиним цифровим ринком.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bidding, buying, sold,
Money flows like a river,
Fortunes new and old.

- Fin.Org.UA

Новини

15:54 - Продаж фізичною особою нерухомого або рухомого майна: оподаткування
15:52 - Фізособа веде бухоблік на підставі договору та не є працівником юрособи: чи може така особа підписувати податкову звітність електронному вигляді?
15:50 - Чи може роботодавець, щодо якого внесений запис до ЄДР про державну реєстрацію припинення без правонаступника, виправити помилки в раніше поданій звітності по єдиному внеску?
15:49 - До уваги резидентів Дія Сіті!
15:47 - Яким чином можна перевірити МАП для маркування алкогольних напоїв?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.08.2026
14:48 - Денис Шмигаль взяв участь у церемонії перепоховання полковника Євгена Коновальця
14:45 - "Державні" лотереї скасують: у Мінцифри пояснили рішення
14:00 - 29 штатів США подали один із найбільших позовів проти Meta в історії: у чому причина
13:50 - "Дешевше взагалі зупинити видобуток". Чи виживуть Ferrexpo та "Метінвест" через закрите море
13:30 - Тайвань планує виплатити всім громадянам по $300 "дивідендів від ШІ"
13:26 - Бюджетна установа, яка користується пільгою, надає в оренду приміщення небюджетній установі: що з правом на пільгу по земельному податку у разі припинення договору оренди?
13:25 - Коригування сум єдиного внеску та реквізитів, що стосуються застрахованої особи, у Додатку Д1 до Розрахунку ЮО та Додатку ФІЗ-Д1 до Розрахунку ФОП/НПД після закінчення строку їх подання
13:23 - Яким чином здійснюється нумерація Розрахунків ЮО або Розрахунків ФОП / НПД з типом «Звітний», «Звітний новий», «Уточнюючий»?
13:22 - Яким чином у Розрахунку ЮО та Додатках Д1, Д2 або Д3 до нього, Розрахунку ФОП/НПД та Додатку ФІЗ-Д1 до нього провести коригування сум єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилок до закінчення строку подання?
13:20 - Електронний кабінет: як надіслати електронного листа та отримати відповідь?
13:17 - Податковий календар на 19 серпня 2026 року
13:15 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 31,3 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:13 - Дніпропетровщина: від фізичних осіб – платників транспортного податку надходження до місцевих бюджетів зросли на 78,7 %
13:12 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету майже на 3,0 млрд гривень
13:10 - Дніпропетровщина: підсумки тижневої роз’яснювальної роботи податківців
13:08 - Електронний кабінет: податкова у смартфоні, комп’ютері та у зручний для платника час
13:07 - Податківці викрили нелегальні обмінники в Києві: вилучено понад 1,6 млн грн, 138 тис. доларів США та майже 8 тис. євро
13:07 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
13:06 - Змінили адресу або інші персональні дані? Повідомте податкову протягом місяця
12:50 - Аналітики з’ясували, скільки років оренди дорівнюють вартості житла в різних містах
12:50 - Саудити відновили завантаження нафти в портах усередині Ормузу
12:30 - Купити квартиру чи обрати середовище для життя: як змінилися очікування українців
12:20 - Китай виводить нафтові танкери з небезпечних маршрутів Близького Сходу
11:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 18 серпня


Більше новин