Голова НАДС виступила на Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених НАДУ

25.11.2020 19:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

25 листопада Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина  долучилася до ІІІ щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Теорія та практика публічного управління та адміністрування у XXI сторіччі». Мета такої конференції - обговорення новітніх підходів до розв’язання актуальних проблем публічного управління в умовах сучасних викликів, а також сприяння впровадженню результатів досліджень у практику державного управління та місцевого самоврядування. «Ми всі бачимо, що державна служба змінюється в контексті викликів сучасності.
При цьому важливе збереження принципів та цінностей державної служби.
І саме тому необхідне поєднання зусиль практиків та теоретиків, які досліджують та аналізують різні питання розвитку державної служби.
Ми спільно працюємо, щоб система державного управління та державної служби відповідала вимогам та очікуванням українського суспільства», - зазначила Наталія Алюшина. Голова НАДС закцентувала увагу на важливості повернення до процедури конкурсного відбору на посади державної служби.
Нині кількість доборів вже сягає понад 15 тисяч.
Зважаючи на це, є побоювання щодо  організаційних можливостей проведення конкурсів на посади після закінчення карантинних обмежень.
Крім того, добір на посади  поставив  під сумнів принцип рівного доступу до державної служби, прозорість самої процедури проведення.  В зв’язку з цим, досягнуто домовленості з європейськими колегами щодо подовження проведення конкурсного відбору на всі посади, призначення на які відбулися за процедурою добору, до 12 місяців. Варто зауважити, що НАДС напрацьовано кроки по відновленню конкурсів.
Так, Уряд схвалив постанову щодо врегулювання деяких питань проведення конкурсів в умовах карантину.
Втім, запропоновані зміни наберуть чинності з дня відновлення дії положень Законів України «Про державну службу» та «Про центральні органи виконавчої влади» в частині проведення конкурсів. Також Наталія Алюшина розповіла про кроки НАДС, що стосуються  реформування системи оплати праці державних службовців та впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами.
Адже ці напрями є важливими в рамках реформи державної служби та державного управління.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок розвивається,
Нові ідеї й можливості,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

18:05 - Кличко: Київ повертає тепло будинок за будинком, але сотні ще мерзнуть
18:00 - Казахстан незабаром поверне експорт нафти через ключовий порт московія – Bloomberg
17:00 - Скандал довкола WhatsApp: позивачі у суді заявили, що Meta бачить листування
16:00 - У Данії злетіла популярність застосунків для бойкоту товарів зі США
14:50 - Шторм паралізує США: у 17 штатах відключення світла та тисячі скасованих авіарейсів
13:49 - московія збільшила поставки золота до Китаю на 800%
13:01 - У розвідці розповіли, скільки московія вкрала зерна у України у 2025 році: кому його везуть
12:03 - Черняку не вдалося відсудити у московії 20 мільйонів за знищене спиртосховище
11:03 - Ексміністерка розповіла про споживання газу в Україні: нижче норми
10:00 - "Нафтогаз" збільшив імпорт електроенергії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:39 - Денис Шмигаль: Понад 143 тонни спецобладання отримали енергетики з хабів Міненерго за останні дні
18:10 - У Києві все ще без тепла 3300 багатоповерхівок – Кличко
18:00 - Кожен другий українець користується послугами в "Дії" — дослідження
17:30 - СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які "обкладали даниною" бізнес
16:50 - "Київводоканал" відновив водопостачання на лівому березі Києва
16:00 - У 2025 році Туреччина стала найбільшим імпортером української кукурудзи
15:05 - У Києві на Троєщині 600 будинків – без тепла, водопостачання та світла
14:42 - У Києві до звичайного режиму роботи повертається "червона" лінія метро
14:00 - Євросоюз передає Україні 447 генераторів
13:48 - У розвідці розповіли, як компанії Білорусі залучені до виконання оборонного замовлення московія
13:18 - На Одещині та Дніпропетровщині застосували екстрені відключення світла
12:21 - ДТЕК Ахметова хоче розірвати багатомільйонну скандальну угоду з "Енергоатомом"
11:18 - московіяни атакували кондитерську фабрику Roshen в Києві: є загибла і поранені
10:39 - Поїзди "зеленої" та "червоної" гілок столичного метро змінили рух через обстріл
10:23 - Половина багатоповерхівок Києва залишилися без тепла після ворожої атаки
10:10 - В Міненерго розповіли, в яких регіонах найбільші знеструмлення після атаки московія
10:00 - В Україні спрогнозували розвиток індустріальних парків
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.01.2026


Більше новин