Уряд розширив перелік органів РФ, що незаконно видають російські паспорти, які не визнаються Україною

25.11.2020 19:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України уточнив та розширивши перелік органів (підрозділів) Російської Федерації, видані якими паспорти мешканцям тимчасово окупованих територій Донеччини, Луганщини та Криму не визнаються в Україні. Відповідне розпорядження прийняте на засіданні Уряду за поданням Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Росія, грубо порушуючи принципи і норми міжнародного права та українського законодавства, з 2014 проводить примусову паспортизацію українських громадян в окупованому Криму, а з квітня 2019 року - на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Такі кроки РФ були засуджені з боку України, ЄС, США та інших держав. Більш того, Європейський Союз не визнає видані владою РФ за спрощеною процедурою російські паспорти українським громадянам на окупованому Донбасі і закликає так робити усі країни-учасниці ОБСЄ. «Прийняття цього розпорядження сприятиме дотриманню принципів і норм міжнародного права шляхом невизнання паспортів, виданих Російською Федерацією за спрощеною процедурою метою чого є завдання шкоди державному суверенітету, територіальній цілісності та національним інтересам України», - заявив заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський. Він наголосив, що примусова паспортизація громадян з ТОТ суперечить вимогам статті 52 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни від 12.08.1949 та статті 75 Додаткового протоколу від 08.06.1977 (Протокол І).
Порушує конституційні права та свободи громадян України на тимчасово окупованих територіях.
Проте Росія продовжує розширювати перелік структур, які займаються паспортизацією за спрощеною процедурою. Згідно із додатком до розпорядження Уряду, список органів РФ, що проводить примусову паспортизацію доповнили 23-ма пунктами.
Йдеться про відділення та управління з питань міграції, міграційні пункти та паспортні відділи розташовані у Ростовській та Краснодарському краю.

Додати коментар

Користувач:
email:





From Wall Street to Tokyo,
London to Hong Kong and back,
The financial world spins.

- Fin.Org.UA

Новини

09:10 - Нафта відреагувала на продовження Трампом паузи в ударах по енергетиці Ірану
08:30 - Якою має бути модель участі ветеранського бізнесу в державних закупівлях?
08:00 - Убивча торгівля: як ЄС і США фінансують війну московії проти України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 26 березня: дрони зупинили один із найбільших російських НПЗ, атака на енергооб'єкти
20:45 - Бренд солодощів з України роками платив жінці, яка очолила фабрику в "ДНР" – Bihus.info
20:20 - Саудити побачили у війні з Іраном загрозу гіршу за наслідки пандемії коронавірусу
19:50 - Азія "шикується в чергу" по російську нафту – Reuters
19:20 - Трамп натякнув на новий крок проти Ірану – забрати його нафту
18:50 - московія продала українське золоте родовище на окупованій Луганщині
18:44 - Кулеба розповів, як Корея допомагає у відбудові України
18:31 - 27 березня світло знову буде у всієї країни
18:19 - Валентина Москаленко та представники Міжнародної організації праці обговорили співпрацю у сфері посилення кадрового потенціалу енергетичного сектору України
18:10 - Банк не надав адвокатам клієнтки monobank експертизу про прапор московія – ЗМІ
18:05 - "Терміни ремонту оцінити складно": зупинився один із найбільших російських НПЗ
18:00 - Уряд розширив повноваження ЕКА у страхуванні інвестиційних кредитів
17:59 - Київ отримав від держави 6 когенераційних установок і докапіталізував "Київтеплоенерго"
17:40 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 27 березня
17:30 - Управління відходами: Мінекономіки посилює співпрацю з міжнародними партнерами
17:30 - Польща знизить податки на пальне у понад два рази
17:21 - "Київстар" купує сонячні електростанції на Львівщині: отримав дозвіл АМКУ
17:15 - Ще більше дітей з інвалідністю підгрупи А отримають портативні зарядні станції
17:10 - московія обстріляла Херсонську ТЕЦ: загинула працівниця
17:00 - Уряд затвердив Порядок розроблення, моніторингу та оцінки стратегій, що є основою для формування пропозицій щодо публічних інвестицій
17:00 - Як комплексні телеком-рішення допомагають масштабувати охоронний бізнес
16:50 - Що буде з цінами на яйця напередодні Великодня – відповідь експерта
16:50 - Мінсоцполітики: 1 квітня – крайній термін подачі довідок щодо невиплат від московія
16:46 - Плани стійкості Дніпропетровської та Запорізької областей розглянули на засіданні урядового Координаційного центру
16:40 - Російський нафтопровідний монополіст зміщує свій експорт з Балтії після атак дронів
16:39 - Банки зменшили видачу іпотечних кредитів у січні: які регіони лідирують


Більше новин