Кабмін врегулював постановою гуманітарні підстави для перетину КПВВ на випадок, якщо їхня робота буде обмежуватись

25.11.2020 19:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 25 листопада врегулював своєю постановою всі гуманітарні підстави для перетину КПВВ на випадок, якщо їхня робота буде обмежуватись. Відтак, зазначено, що КПВВ на адмінмежі з півостровом Крим та у Донецькій і Луганській областях працюватимуть цілодобово. При цьому, робота КПВВ на адмінмежі із АР Крим може тимчасово припинятися за рішенням Кабінету Міністрів України відповідно до закону. Робота КПВВ у Донецькій та Луганській областях може тимчасово припинятися за рішенням Командувача об’єднаних сил. Виключенням є ситуація, у разі якої виникає загроза життю та здоров’ю осіб, які перебувають на КПВВ, а також явища, тенденції і чинники, що можуть унеможливити чи ускладнити роботу КПВВ.
В таких випадках рішення про обмеження роботи КПВВ може прийняти начальник органу охорони державного кордону, в зоні відповідальності якого розташований контрольний пункт, але не більше ніж на 72 години. Водночас на час тимчасового обмеження роботи КПВВ виїзд з тимчасово окупованої території України та в’їзд на неї може здійснюватися невідкладно за наявності підстав гуманітарного характеру.
А саме: У разі повернення до місця свого проживання громадян України та членів їх сімей, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в АР Крим або місті Севастополі, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — для в’їзду на тимчасово окуповану територію України; У разі повернення особи до місця свого проживання - при перетині лінії дотику У разі повернення до місця свого проживання громадян України та членів їх сімей, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами АР Крим або м.
Севастополя чи фактичне місце проживання/перебування яких відповідно до довідки про взяття на облік ВПО розташоване за межами АР Криму та міста Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — для виїзду з тимчасово окупованої території України; З метою возз’єднання сім’ї, зокрема у разі спільної подорожі членів сім’ї за наявності підстав для перетину контрольного пункту хоча б у одного члена сім’ї — інші члени сім’ї також допускаються до перетину контрольного пункту.
Дозволяється перетин контрольного пункту батькам (одному з батьків), якщо діти перебувають на тимчасово окупованій території України чи на іншій частині території України окремо від батьків (одного з батьків); У разі важкої хвороби, смерті близьких родичів; У разі необхідності забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення або проходження лікування за наявності тяжких та/або хронічних хвороб (зокрема інсулінозалежного діабету, онкологічних захворювань, потреби в антиретровірусній, протитуберкульозній терапії); У разі виїзду з тимчасово окупованої території України особи, яка має документи, що підтверджують право на постійне чи тимчасове проживання в іншій державі; Перетин контрольного пункту дитиною, яка не досягла 16-річного віку, в супроводі одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників чи в супроводі інших осіб, уповноважених одним із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників, з метою оформлення дитині документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України; Перетин контрольного пункту особами з метою відвідування закладу освіти для навчання, проходження професійно-практичної підготовки, державної підсумкової атестації (зокрема у формі ЗНО), кваліфікаційної атестації здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів, здійснення зовнішнього незалежного оцінювання, проведення підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про освіту, участі в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, за умови надання підтвердних документів; З метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань представниками іноземних дипломатичних представництв і консульських установ та представництв міжнародних організацій в Україні (з пропуском їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна); З метою прийняття спадщини; За наявності інших випадків, коли є підстава вважати, що ситуація потребує невідкладного перетину особою контрольного пункту в будь-якому напрямку з підстав гуманітарного характеру або з метою запобігання виникненню загрози життю та здоров’ю особи та/або порушенню її прав (зокрема у разі політичного переслідування особи на тимчасово окупованій території України). Наявність підстав гуманітарного характеру за можливості повинна бути документально підтверджена.

Додати коментар

Користувач:
email:





Витоки знаходяться в бізнесі,
Але змога змінити світ -
Лише на фінансовій сцені,
Інвестори рухають все вперед.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 10 березня: мобілізація айтівців, провал законопроєкту про "податок на OLX", інфляція
20:31 - Супертанкер з іранською нафтою "проскочив" крізь Ормузьку протоку
20:24 - 10% відкату: чиновницю підозрюють в отриманні хабаря за ремонт будинків у Харкові
20:10 - Нафтогігант США почав вивозити персонал з Близького Сходу
19:54 - Німеччина та Україна домовились про нову пільгову іпотеку для переселенців
19:50 - В Ірані випав небезпечний "нафтовий дощ" після ракетних ударів
19:20 - Зеленський розповів, як Кубраков допоможе посилити енергетику Києва
19:08 - Пропонується оновити порядок інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні
19:00 - Відновлення генерації: уряд планує цього року залучити ще п’ять мільярдів євро
18:55 - В Україні 11 березня відключення світла триватимуть з ранку до кінця доби
18:50 - Нафтовий гігант ОАЕ зупинив НПЗ після атаки дрона Ірану
18:45 - Запрошуємо до участі: в Києві відбудеться Форум для керівників підприємств щодо експортного контролю та комплаєнсу
18:30 - Нафта обвалилася на $10 після слів Трампа про швидку деескалацію
18:25 - САП та НАБУ викрили корупційну схему в "Укроборонпромі"
18:18 - Японія передала Україні захисну техніку: що найнеобхідніше
18:10 - Найбільший виробник нафти прогнозує "катастрофу" для світової економіки: названо умову
17:50 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 11 березня
17:42 - "Укрпошта" зробила заяву щодо постачальника, якого підозрюють у фінансуванні московія
17:37 - Уряд відкрив можливість проведення аукціонів на три родовища титанової сировини
17:36 - У московії інфляція перевищила 900% за час правління Путіна – росЗМІ
17:20 - московія використовує окуповану Луганщину для збільшення посівів соняшника
17:16 - Засідання Комісії
17:05 - На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну та вилучили понад 5 тонн продукції
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
17:00 - Прокуратура України повідомила про підозру іранцю, який сприяв запуску виробництва дронів у московія
16:47 - Фактична ціна реалізації природного газу на лютий 2026
16:46 - Кабмін продовжив спецумови постачання газу для виробників тепла
16:35 - Україна скоротила імпорт електроенергії на третину
16:30 - Як захистити інтелектуальну власність
16:25 - На Харківщині суд повернув державі 28 га "оборонних земель"


Більше новин