Уряд уповноважив Міністра Владислава Криклія підписати фінансову угоду з ЄІБ щодо проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ»

25.11.2020 18:30 | Міністерство інфраструктури України

25 Листопада 2020, 15:03Сьогодні, 25 листопада, на своєму засіданні Уряд схвалив розпорядження КМУ «Про залучення коштів позики від ЄІБ для реалізації проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ» у розмірі 200 млн євро, які будуть спрямовані на оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах.
Уряд також ухвалив Розпорядження Президента «Про делегацію України для участі у переговорах з ЄІБ щодо укладення Фінансової угоди «Міський громадський транспорт України ІІ» та уповноважив Міністра інфраструктури Владислава Криклія підписати зазначену угоду від української сторони.
«Щойно Уряд остаточно дав «зелене світло» продовженню нашого спільного з ЄІБ проєкту з оновлення громадського транспорту у різних українських містах і уповноважив мене підписати відповідну фінансову угоду з банком від української сторони. Ми вже маємо успішні приклади впровадження цього важливого проєкту. Завдяки йому наразі оновлюються парки громадського транспорту більш ніж у 10-ти українських містах. Серед них Київ, Харків, Львів, Одеса, Тернопіль і Миколаїв. У свою чергу, «Міський громадський транспорт ІІ» передбачатиме закупівлю виключно електричного громадського транспорту – трамваїв, тролейбусів, електробусів, вагонів метро, а також будівництво та оновлення трамвайних і тролейбусних ліній, заміну тягових підстанцій. Це не лише дозволить суттєво знизити рівень викидів у містах, а і максимально наблизить нас до європейських стандартів», - зазначив очільник Міністерства.
Владислав Криклій додав, що вже попередньо визначено 18 міст-учасників проєкту. Це Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці. Їх остаточний перелік буде сформовано після ратифікації фінансової угоди з банком.
Довідково:
Європейський інвестиційний банк є партнером України у фінансуванні інфраструктури громадського транспорту з 2007 року. Проєкт технічної допомоги “Міський громадський транспорт України”, фінансований ЄІБ, сприяє успішній реалізації Міністерством інфраструктури та містами-учасниками підпроєктів з оновлення міського громадського транспорту.
Проєкт також впливає на безпеку дорожнього руху в сільській місцевості, розвантажуючи транспортні шляхи та стимулюючи перехід з приватного на громадський транспорт. Крім цього, поступово наближає Україну до відповідних технічних нормативів, які відповідають чинним стандартам ЄС.
Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Інвестиції приносять,
Багатство розквітає.

- Fin.Org.UA

Новини

17:23 - У НКЦПФР відбулась зустріч із представниками Європейської Бізнес Асоціації
17:00 - За пів місяця в Україну надійшло понад 560 одиниць енергообладнання: найбільші партнери
16:55 - "Укрзалізниця" вперше відправила контрейлерний поїзд до Угорщини
16:43 - Важлива артерія: відремонтують дорогу, яка з'єднує Франківщину із Закарпаттям
16:30 - Стратегія зростання для України: останній шанс вижити
16:25 - Українці озвучили, який рівень зарплат був би найбільш бажаним
16:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:16 - Трамп дозволив рибалити в національній пам’ятці США
15:58 - "Система пожирає саму себе": у чиновників московія конфіскували майно на 100 мільярдів рублів
15:47 - Уряд передбачив кошти на виплату призупинених пенсій – Мінсоцполітики
15:45 - Кличко: централізоване опалення Києва неможливо повністю замінити на локальні джерела тепла
15:32 - Ліцензія від США: московія та Китай залишаться без венесуельської нафти
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.02.2026
15:20 - Ключові рішення НКЦПФР 11.02.2026
15:15 - Терехов вимагає переглянути графіки та скоротити час знеструмлення для Харкова
15:03 - У Мінрозвитку розповіли про допомогу ПРООН у розчищенні воєнних завалів
14:50 - Розпочинається обговорення змін до порядку виконання надавачами платіжних послуг платіжних інструкцій в іноземній валюті та банківських металах
14:49 - ФГВФО затвердив реєстр вимог кредиторів АТ "РВС Банк"
14:45 - У ветзакладах Києва навмисно затягували оформлення документів заради хабарів
14:21 - Підвищення цінових обмежень на ринку електрики дозволило знизити тривалість відключень – НКРЕКП
14:10 - Європарламент затвердив фіндопомогу Україні: перший транш очікується у квітні
13:50 - На Хмельниччині викрили посадовця: не задекларував магазин та автівки
13:36 - Польська Orlen збільшила імпорт скрапленого газу: які об'єми поставок в Україну
13:20 - Німеччина планує виділити майже 5 мільйонів євро на енергетику України
13:12 - У Раді проаналізували надходження до держбюджету від приватизації
13:05 - Пропонується уніфікувати підхід до організації функціонування критичної інформаційної інфраструктури фінансового сектору
13:00 - Промислове виробництво в Італії скоротилося
13:00 - Агросем надає агробізнесу унікальні конкурентні переваги цифрової інфраструктури точного землеробства
12:40 - Через дефіцит електроенергії зупинився олійнопресовий завод на Київщині
12:30 - Що робити ветеранам в горах


Більше новин