Прем’єр-міністр: Уряд вже розробив програми підтримки людей і бізнесу

25.11.2020 17:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд за ініціативи Президента України Володимира Зеленського вже розробив програми підтримки людей і бізнесу та готовий до роботи з Парламентом, щоб вони запрацювали повною мірою.
Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 25 листопада. Глава Уряду підкреслив, що в разі запровадження посиленого карантину підтримка людей та бізнесу — необхідний крок, до якого всі гілки влади мають підійти з почуттям максимальної відповідальності. «Що саме пропонується в цих програмах підтримки? Перше — це допомога фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам, чия сфера діяльності може потрапити під закриття через можливі карантинні обмеження.
Працівники та ФОПи зможуть отримати матеріальну допомогу в розмірі 8 тис.
грн», — зазначив Денис Шмигаль. Як зауважив Прем’єр-міністр, згідно з розрахунками, програмою у разі посилення карантину зможуть скористатися понад мільйон українців, а загальний обсяг видатків за цим напрямком становитиме 10 млрд грн. «Якщо через загострення ситуації з пандемією будуть запроваджені посилені заходи, то запланована також програма збереження робочих місць.
 Роботодавці  зможуть отримати до 8 тис.
грн одноразової матеріальної допомоги на кожного працівника, робочий час якого скорочено або буде скорочено внаслідок впровадження таких заходів», — повідомив очільник Уряду. Також Денис Шмигаль зазначив, що підприємства, які зупиняють роботу в разі впровадження жорсткого карантину, отримають компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску за найманих працівників. «Для близько 120 тисяч юридичних осіб буде закладено майже 1,5 млрд грн.
Крім того, від сплати податків і зборів, включно з ЄСВ, на час таких карантинних обмежень будуть звільнені майже 200 тисяч фізичних осіб-підприємців першої групи», — підкреслив Прем’єр-міністр та додав, що всі ці програми будуть спрямовані на розгляд у Верховну Раду. Крім того, Уряд під час засідання ухвалив рішення про запровадження додаткових інструментів підтримки людей та бізнесу, які діяли під час карантину навесні. «Сьогодні ми ухвалюємо рішення про продовження виплат на дітей ФОПам, які вимушені обмежити свою роботу через карантин.
Тобто, коли в родині підприємця є діти віком до 10 років, держава буде допомагати з їх забезпеченням.
Приблизно 2 тисячі гривень на кожну дитину буде виплачено», — наголосив Денис Шмигаль. Очільник Уряду додав, що всі заявки, які були подані у травні-серпні за цією програмою, будуть продовжені автоматично.
А загальне фінансування для українських родин за цією програмою до кінця року складе майже 1 млрд грн. Також Кабінет Міністрів підтримав рішення щодо надання державних гарантій на портфельній основі за кредитами для малого та середнього бізнесу.
Як зазначив Прем’єр-міністр, ідеться про додаткові 5 млрд грн, які будуть спрямовані на здешевлення позик для більшої кількості підприємств. «Пропонується, щоб держава гарантувала до 80% тіла кредиту, який підприємець бере у банку.
Це так само має сприяти більш доступному кредитуванню.
Строк таких гарантій може бути від 1 до 10 років.
Тобто, ми виконуємо обіцянку про те, що малий та середній бізнес в Україні отримає доступ до «дешевих грошей», — зазначив Денис Шмигаль.

Додати коментар

Користувач:
email:





Eurozone struggles
Fears of deflation linger
ECB takes action

- Fin.Org.UA

Новини

13:49 - Хто має право не сплачувати та звільнений від сплати військового збору?
13:48 - Користувач не може скопіювати КЕП з одного захищеного носія на інший захищений носій ключової інформації
13:47 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе працевлаштована ФОП, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
13:46 - Подати Облікову картку за формою № 1ДР або Заяву за формою № 5ДР можна за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова»
13:42 - Скільки заявок на переміщення пального подає СГ, якщо один транспортний засіб використовується для доставки пального декілька разів на добу?
13:41 - Чи застосовується коефіцієнт індексації до НГО земельних ділянок для визначення розміру земельного податку та орендної плати?
13:38 - Інклюзія – це коли на рівних: разом створюємо безбар’єрний податковий простір
13:37 - Сервіс ЗІР: отримати актуальну і необхідну інформацію з податкових питань просто
13:35 - Щодо подання заяви про реєстрацію ПРРО
13:17 - ФОП – платник єдиного податку (другої/третьої групи) має право надавати в оренду свою частку нежитлового приміщення, площа якого – до 900 кв. метрів
12:57 - Неподання Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою): чи є відповідальність
12:44 - Олексій Семенюк: Україні потрібна економіка власників — мільйони громадян мають стати інвесторами
12:34 - Особливості сплати майнових податків через мобільний застосунок або через касу банку
12:29 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
12:28 - Плата за землю: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 386,2 млн гривень
12:24 - До загального фонду держбюджету надходження частини чистого прибутку від платників Дніпропетровщини зросли на 37,4%
12:23 - Майже 788,3 млн грн податку на нерухоме майно спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
12:22 - Декларація з екологічного податку: за III квартал – за старою формою, за IV квартал – за новою
12:20 - Через наслідки війни вже понад 11 тис. платників скористалися правом звільнення від виконання податкових обов’язків
12:19 - Єдиний внесок: за сім місяців 2026 року надходження зросли на 18 %
12:15 - Через наслідки війни вже понад 11 тис. платників скористалися правом звільнення від виконання податкових обов’язків
12:00 - Київський резерв. Хто забудовує промзони столиці житлом
11:47 - Декларування доходів громадянами: у ДПС розповіли, хто сплатить найбільшу суму податків
11:25 - США підвищили прогноз врожаю зерна в Україні, але скоротили прогноз експорту
11:15 - На Запоріжжі через російські удари знеструмлено селище
11:00 - В Україні стрімко зростає кількість ФОПів у сфері догляду за дітьми – дослідження
10:50 - московія оздоблює танкери "тіньового флоту" протидроновими сітками
10:33 - How to Create an Attractive Online Dating Profile
10:29 - How to Create an Attractive Online Dating Profile
10:20 - московіяни знову атакували енергетику: найскладніша ситуація – на Одещині


Більше новин