Украина недополучила 12 млн долларов из-за нехватки IT-специалистов

25.11.2020 16:12 | Укррудпром

15:20 25 ноября 2020 года

Из-за недостатка IT-специалистов в октябре отрасль могла недополучить более 12 миллионов долларов экспортных поступлений. Об этом говорится в исследовании GlobalLogic.

По сравнению с прошлым кварталом спрос на специалистов в ИТ вырос на 50%, а за последние 5 лет количество открытых позиций растет приблизительно на 30% ежегодно.

Но рынок находится в дефиците, ведь в это время количество специалистов растет лишь на 18% ежегодно.

Согласно исследованию, из-за дефицита кадров Украина могла недополучить 12 миллионов долларов экспортных поступлений в отрасль.

Отмечается, что в большинстве случаев на открытые позиции ищут Middle и Senior-специалистов (37% и 33% соответственно), то есть с опытом работы 2-5 лет. Для специалистов с опытом до года доступно только 17% вакансий.

Основными направлениями в исследовании определяют Python, QA Automation & Manual, JavaScript, Java, NET, C / C ++ и DevOps.

Самый высокий спрос сосредоточен в Киеве, а именно половина общих вакансий. Еще 27% — позиции во Львове, 21% — в Харькове.

В компании объясняют, что причиной дефицита является в частности “необходимость системного обучения и непростой процесс поиска инженерных талантов”. Так, на одну позицию необходимо рассмотреть не менее 9 кандидатов. Также, внутреннее обучение специалистов требует больших инвестиций для развития hard и soft skills.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls run wild with glee
Investors riding the wave
But when will it end?

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 19 серпня: нове розслідування НАБУ та САП щодо корупції топпосадовців
19:30 - Німеччина надасть 50 млн євро на відновлення конфайнменту ЧАЕС
19:00 - Київстар представив свій перший Дитячий тариф
18:55 - Через дефіцит бензину росіяни кинулися по каністри – шукають на Wildberries
18:20 - Угорщина закрила справу щодо інкасаторів Ощадбанку: злочину не виявили
17:55 - Біосфера прибере частину товарів з асортименту після удару по складу
17:25 - Сенс банк відреагував на обшуки у головному офісі
17:20 - Мішки грошей, охорона ГУР та Давид. Що відомо про нові плівки НАБУ?
17:00 - ПУМБ до 35-річчя Незалежності презентував колекцію благодійного мерчу "Ми однієї крові"
16:55 - московія недорахувалася 15% експорту нафти через проблеми в ключовому порту на Чорному морі
16:31 - Законодавчі ініціативи, захист інвесторів та контроль за учасниками ринку: результати засідання Комісії
16:20 - Нацбанк показав курс долара та євро на 20 серпня
16:11 - Семенюк назвав три умови для повноцінного розвитку ринку капіталу в Україні
15:45 - Україна і Литва визначили пріоритети співпраці у сфері енергетики та створили Спільну координаційну групу енергетичного партнерства
15:45 - Путін доручив уряду московія відновити склади Wildberries
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.08.2026
15:20 - Виплати для дітей з інвалідністю зростуть: Рада ухвалила закон
15:00 - "Паперові" вівці й кози: на Одещині викрили мільйонні оборудки з дотаціями
14:25 - Американці забирають собі половину нафти з Венесуели
14:10 - Огляд банківського сектору, серпень 2026 року
14:10 - Кредитування – ключовий рушій приросту чистих активів банків понад два роки поспіль – Огляд банківського сектору
14:10 - Lending Remains Key Driver of Banks’ Net Asset Growth for over Two Straight Years – Banking Sector Review
14:08 - Уряд Молдови зустрінеться з фермерами, які проти транзиту українського зерна
13:47 - Пишний виступить перед Радою через нові "плівки" НАБУ про "Сенс Банк"
13:20 - Зв’язок під час блекаутів: уряд визначив нові вимоги для мобільних операторів
13:18 - Плівки НАБУ: голова комітету ВР хотів контролювати "Сенс банк" – Гетманцев заперечує
13:00 - Авто з-за кордону: як працює КАСКО
12:40 - Заставу за Галущенка "відмили" через "Сенс Банк" – розслідування НАБУ та САП
12:30 - Коли банк забирає актив: хто платить за помилку управління?
12:25 - На Львівщині викрили незаконне виробництво мінералки


Більше новин