Сокращение сотрудников в рамках новой Программы UNIQA 3.0 обойдётся UNIQA Insurance Group в 210 млн. евро

25.11.2020 12:06 | forinsurer.com ... все о страховании

Сокращение сотрудников в рамках новой Программы UNIQA 3.0 обойдётся UNIQA Insurance Group в 210 млн. евроПравление и Наблюдательный совет австрийской страховой группы UNIQA Insurance Group AG утвердили стратегическую программу UNIQA 3.0 на ближайшие несколько лет, согласно которой UNIQA Group которая сократит количество сотрудников. Эта инициатива обойдется группе в 210 млн. евро.

К концу 2022 года из компаний группы сократят 600 наемных сотрудников. Сокращение персонала произойдет везде, где это возможно, за счет естественной убыли и прекращения трудовых контрактов, согласованных по взаимному согласию. План компенсационных пакетов для сотрудников уже принят.

Среди прочего, программа UNIQA 3.0 подразумевает, что UNIQA Group в будущем будет уделять больше внимания клиентам и сделает внутренние процессы проще, эффективнее и экономичнее.

До сих пор UNIQA не опубликовала никаких прогнозов на 2020-й финансовый год из-за высокого уровня неопределенности в отношении общей экономики и финансового развития.

Ранее Фориншурер сообщал, что UNIQA учла рекомендацию европейского страхового регулятора EIOPA о необходимости перенести или отказаться от выплаты дивидендов акционерам, приняв решение снизить в 3 раза сумму дивидендов за 2019 год с 0,54 евро до 0,18 евро на одну акцию, сообщили в UNIQA Group.

Кроме того, UNIQA планирует не распределять дивиденды за 2020 финансовый год. Премиальные выплаты (STI) для Исполнительного совета за 2020 финансовый год отменены.

Полное исключение дивидендов за 2019 финансовый год не предлагается на Ежегодном собрании акционеров, поскольку, несмотря на трудности, возникающие в результате изменений на рынках капитала, с одной стороны, коэффициент платежеспособности (SCR) на конец первого квартала 2020 года находится на верхнем крае целевого диапазона от 155 до 190%. На конец 2019 года коэффициент платежеспособности (СКВ) составил 216%. С другой стороны, институциональные и частные акционеры UNIQA также должны надлежащим образом участвовать в положительных результатах финансового года 2019 даже во времена COVID-19.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath tickers' streams
Rapid currents of data flow,
Trading algorithms.

- Fin.Org.UA

Новини

02:30 - Navigating Faith and Finance: A Comprehensive Analysis of Religious ETFs in 2026
21:00 - Новини 10 лютого: рекорд курсу євро, "Київстар" купив Tabletki.ua, по 40 тисяч для киян
20:35 - Україна і Молдова домовилися про посилення співпраці у сфері електроенергетики та газовій галузі
20:35 - Укрзалізниця тимчасово коригує маршрути частини поїздів сумського напрямку
20:00 - На Львівщині передадуть 176 га лісу для курорту власника ОККО – рішення облради
19:25 - На Харківщині ситуацію з енергетикою визнали надзвичайною регіонального рівня
19:05 - В Україні 11 лютого графіки відключення світла діятимуть всю добу
18:45 - Остаточна угода підписана: "Київстар" за 160 мільйонів доларів придбав Tabletki.ua
18:30 - На Полтавщині з'явився комплекс з переробки шишок та насіння хвойних порід
18:14 - На Закарпатті почав роботу модернізований інтермодальний термінал
17:55 - Київстар розширює портфель цифрових медичних послуг завдяки придбанню Tabletki.ua
17:54 - Поліція викрила майнінг-ферми, які обікрали електропостачальника на 9 мільйонів гривень
17:35 - В КМДА пояснили, хто з киян і як зможе отримати виплату 40 тисяч гривень
17:20 - Російська компанія РЖД збирається розмістити облігації в юанях
17:15 - Інвестиційна програма ДП «Ліси України» орієнтована на підтримку національного виробника
17:00 - ДПС та Держслужба зайнятості запустили спільний сервіс податкової підтримки для учасників грантових програм
16:59 - Гранти на відкриття бізнесу: для отримувачів створили окремий сервіс
16:56 - Курс євро оновить історичний рекорд щодо гривні
16:52 - 25,6 млрд грн податків сплатила ОККО за минулий рік – майже на чверть більше, ніж попереднього року
16:50 - Українці придбали понад 80 тисяч авто на внутрішньому ринку за місяць: топ-10 моделей
16:42 - Австрія розгляне можливість передачі енергетичного обладнання з австрійських станцій Україні, – Денис Шмигаль
16:30 - Реформа "з пістолетом біля скроні"
16:25 - У Одесі на п’ять мільйонів гривень завищили вартість відновлення поліклініки – ЗМІ
16:20 - Канадські авіакомпанії призупиняють рейси на Кубу
16:18 - Верховна Рада підтримала оновлення конкурентних умов розвитку відновлюваної енергетики
16:10 - Засідання Комісії
16:10 - У січні товарообіг України сягнув майже 10 мільярдів доларів: що купували та продавали
16:04 - Ринок фінансових послуг України покинули шість компаній
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.02.2026
15:57 - Банки забезпечили фінансування енергетичних проєктів на 36,6 млрд грн


Більше новин