Триває конкурсний відбір науково-технічних розробок за державним замовленням на 2021-2022 роки

24.11.2020 22:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство освіти і науки України продовжує приймати заявки для участі в конкурсному відборі науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням, виконання яких розпочнеться у 2021 році за рахунок загального фонду державного бюджету. Розробки приймаються за такими пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки: інформаційні та комунікаційні технології; енергетика та енергоефективність; раціональне природокористування; науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань; нові речовини й матеріали. Термін виконання науково-технічних розробок – до двох років, починаючи з 2021 року. У конкурсі можуть брати участь підприємства, установи й організації незалежно від форм власності, що мають працівників відповідної кваліфікації, обладнання та необхідну матеріально-технічну базу. Учасник має подати такі документи: заявка (три примірники); листи підтримки (щонайменше два); оптичний носій, який містить заявку в електронному вигляді та скан-копії листів підтримки; лист щодо відсутності підстав для відхилення заявки учасника Конкурсу відповідно до пункту 5 Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на проведення наукових досліджень, технічний розвиток та інноваційну діяльність; супровідний лист із переліком матеріалів, що подаються учасником конкурсу. Кінцевий термін приймання документів – 21 грудня 2020 року до 18:00. Документи необхідно надсилати поштою на адресу: Директорат науки та інновацій, Міністерство освіти і науки України, бульвар Тараса Шевченка, 16, м.
Київ, 01601. Телефони для довідок: (044) 287-82-30, (044) 287-82-66, (044) 287-82-02, (044) 287-89-23 Відповідальна особа: Тішура Олександр, головний спеціаліст відділу досліджень і розробок Директорату науки та інновацій МОН.

Додати коментар

Користувач:
email:





У світі багатих і знаменитих
Гроші можуть купити все, що забажаєш
Але, якщо гроші заберуть у тебе
Лише справжні друзі лишаться з тобою на завжди

- Fin.Org.UA

Новини

14:25 - Як отримати податкову знижку: правила для ЕКЗ та усиновлення
14:24 - Рентна плата: за видобування залізних руд платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 1,1 млрд гривень
14:22 - Про сплату земельного податку юридичною особою – нерезидентом
14:21 - Плата за землю: понад 1,8 млрд грн – надходження від юридичних осіб до бюджетів громад Дніпропетровщини
14:19 - Незадекларована праця – відсутні соціальні гарантії
14:18 - Національна стратегія доходів: пріоритетні напрями розвитку податкової системи
14:16 - З якого часу мають право зареєструватись платниками єдиного податку четвертої групи новоутворені сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи?
14:15 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати надійшло понад 566,2 млн гривень
14:13 - Дніпропетровщина: надходження єдиного податку від сільськогосподарських товаровиробників – майже 175,7 млн гривень
14:11 - Деклараційна кампанія добігає кінця: залишилися лічені дні до 1 травня
14:09 - Деклараційна кампанія 2026: за яким ідентифікатором форми документа громадянами подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
14:05 - Деклараційна кампанія 2026: ключові дедлайни
14:01 - Деклараційна кампанія 2026: Від 0 % до 18 % – як оподатковується продаж майна
13:59 - Від ФОПів до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 1,9 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:56 - Безбрар’єрність – основа ефективної взаємодії податкової служби з платниками
13:15 - Європейські компанії прогнозують підвищення цін
13:00 - Ворожий БпЛА влучив в залізничне підприємство на Полтавщині
12:59 - Чистий прибуток "Нової пошти" зріс у 4,4 раза
12:48 - Від 23 до майже 44 гривень: КМДА розкрила вартість поїздок у транспорті Києва
12:30 - Цінові коливання і геополітика, та чому P&L має читати не лише CFO
12:21 - Майже 3 тисячі ліцензій втратять підприємці – порушники вимог до мінімальної зарплати у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами
12:15 - У порту Одещини розлилася олія після ворожої атаки: екологи оцінюють втрати
12:05 - Вивели понад півмільярда "у тінь" з оборонних контрактів: в Україні ліквідували масштабну схему
11:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 27 квітня
11:41 - Іран пропустив яхту найбагатшого російського мільярдера через Ормузьку протоку
11:15 - Ключовоий компонент для смартфонів та ПК злетів на 40% через війну в Ірані
11:10 - Стало відомо, скільки в Україні людей із пожиттєвим стеженням від банків
11:00 - В семи областях частково немає світла внаслідок атак московія, в 700 населених пунктах – через негоду
10:55 - Україна стала сьомою країною у світі за військовими витратами
10:40 - Goldman негативно переглянув прогноз нафти на тлі війни в Ормузі


Більше новин