Дмитро Кулеба розповів учасникам конференції “Афганістан 2020” про можливості українських компаній у відбудові Афганістану

24.11.2020 18:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь у пленарному засіданні високого рівня конференції “Афганістан 2020”. Конференція під гаслом “Мир, процвітання і самодостатність” триває у Женеві 23-24 листопада за участі представників високого рівня 66 держав та 32 міжнародних організацій з метою консолідувати міжнародну підтримку мирного процесу в Афганістані. “Я хочу донести простий месседж.
Настав час не просто шукати якнайкращі формулювання про підтримку  територіальної цілісності та суверенітету Афганістану, а діяти.
Так, як ми вміємо діяти”, — наголосив Міністр у відеозверненні до учасників конференції. Міністр нагадав, що Україна бере важливу участь у місії НАТО в Афганістані “Рішуча підтримка” та запевнив у продовженні цього внеску у безпеку, мир та процвітання Афганістану та ширшого регіону. Дмитро Кулеба висловив підтримку зусиль керівництва Афганістану у просуванні внутрішньоафганського діалогу.
Він також зазначив, що саме економічний розвиток Афганістану якнайкраще сприятиме зміцненню миру, процвітанню та стабільності у регіоні Південної та Центральної Азії. Глава МЗС України підтвердив готовність нашої держави долучитися до процесу відновлення Афганістану та привернув увагу до можливостей українських компаній взяти участь в проектах з відбудови країни. “Україна може багато запропонувати.
Ми готові брати участь у регіональних та міжрегіональних економічних, інфраструктурних та енергетичних проектах із залученням Афганістану.
Українські компанії готові постачати промислові, будівельні товари, локомотиви, трактори, залізничне обладнання та устаткування.
Наші спеціалісти готові організувати тренінги для афганських інженерів, задіяних у побудові залізничної інфраструктури та систем оповіщення”, — зауважив він. Довідково 23-24 листопада у Женеві проходить міжнародна конференція щодо Афганістану, організована ООН та урядами Фінляндії та Афганістану.
Учасники обговорюють шляхи встановлення сталого миру в Афганістані, реінтеграцію біженців, роль жінок у мирному процесі та розвитку країни.
Окремою тематикою конференції стали інституційні та соціальні методи боротьби з корупцією, економічні пріоритети та ефективність міжнародної допомоги афганському народу.
Через пандемію COVID-19 конференція проходить у "гібридному" форматі, за фізичної та віртуальної участі учасників.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, stocks, and assets,
A financial playground,
The market at play.

- Fin.Org.UA

Новини

12:23 - Майже 788,3 млн грн податку на нерухоме майно спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
12:22 - Декларація з екологічного податку: за III квартал – за старою формою, за IV квартал – за новою
12:20 - Через наслідки війни вже понад 11 тис. платників скористалися правом звільнення від виконання податкових обов’язків
12:19 - Єдиний внесок: за сім місяців 2026 року надходження зросли на 18 %
12:15 - Через наслідки війни вже понад 11 тис. платників скористалися правом звільнення від виконання податкових обов’язків
12:00 - Київський резерв. Хто забудовує промзони столиці житлом
11:47 - Декларування доходів громадянами: у ДПС розповіли, хто сплатить найбільшу суму податків
11:25 - США підвищили прогноз врожаю зерна в Україні, але скоротили прогноз експорту
11:15 - На Запоріжжі через російські удари знеструмлено селище
11:00 - В Україні стрімко зростає кількість ФОПів у сфері догляду за дітьми – дослідження
10:50 - московія оздоблює танкери "тіньового флоту" протидроновими сітками
10:33 - How to Create an Attractive Online Dating Profile
10:29 - How to Create an Attractive Online Dating Profile
10:20 - московіяни знову атакували енергетику: найскладніша ситуація – на Одещині
10:05 - московіяни атакували підприємства у Чернігові
09:48 - Американський Ford повертає з Китаю додому виробництво позашляховиків Lincoln
09:29 - Starlink розпочав прийом замовлень на свої послуги у В’єтнамі
09:25 - На Одещині росіяни поцілили у поїзд, загинуло двоє залізничників
09:04 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Ворог атакував портову інфраструктуру на Одещині
08:30 - Країна інвесторів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 13.08.2026
06:00 - Відмивання 11 мільярдів. За що НБУ пішов проти Смілянського та чи загрожує йому відставка
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 12 серпня: Київ готується евакуйовувати людей взимку
19:50 - Rozetka скорочує людей після удару росіян по найбільшому складу
19:15 - Суд виніс вирок корумпованим посадовцям Павлоградського хімзаводу


Більше новин