Расходы Фонда борьбы с COVID-19 на дороги превысили финансирование медицины в 2,7 раза

24.11.2020 18:36 | Укррудпром

18:20 24 ноября 2020 года

По состоянию на 20 ноября из Фонда борьбы с COVID-19 использованы 41 млрд грн, что составляет 62% от общей суммы в 66 млрд грн. Как сообщает пресс-служба министерства финансов, в том числе на ремонт и строительство дорог уже израсходовано 20,76 млрд грн из предусмотренных в Фонде 31,45 млрд грн или 66%.

При этом, по состоянию на 1 ноября, сумма по договорам на выполнение дорожных работ составляет 23,4 млрд грн.

В то же время на мероприятия в сфере здравоохранения из Фонда потрачено всего 7,8 млрд грн из предусмотренных 18,5 млрд грн.

В частности:

на повышение надбавок и доплат медицинским работникам использовано 4,2 млрд грн из предусмотренных 6,1 млрд грн, или 68,5%; на строительство и ремонт приемных отделений направлено 1,7 млрд грн; на обеспечение лабораторий Минздрава и закупку средств индивидуальной защиты использовано 0,8 млрд грн из предусмотренных 4 млрд грн или 20%; местным бюджетам перечислено субвенцию на обеспечение больниц кислородом в размере 571 млн грн, тогда как всего на эти цели предусмотрено 1,5 млрд грн; на закупку оборудования для приемных отделений опорных больниц использовано 0,5 млрд грн из предусмотренных 4,7 млрд грн или 10,6%; на закупку аппаратов ИВЛ потрачено 42 млн грн из предусмотренных 100 млн грн.

На мероприятия в сфере социальной защиты использовано 9,4 млрд грн из предусмотренных в Фонде 11,7 млрд грн.

В частности, 6,8 млрд грн перечислено Фонду общеобязательного государственного страхования на случай безработицы, и 1,7 млрд грн — Фонду социального страхования. Кроме того, 0,8 млрд грн использовано на выплату пособия на детей физическим лицам-предпринимателям на упрощенной системе.

Кроме того, на обеспечение правопорядка из Фонда использовано 2,5 млрд грн из 2,7 млрд грн или 92%.

На государственную поддержку сферы культуры, туризма и креативных индустрий использовано 58 млн грн из предусмотренных 1 млрд грн, или 5,8%.

На восстановление расходов, которые были сокращены при создании Фонда, предусмотрено 524 млн грн, из которых пока использовано 324 млн грн или 50%.

Напомним, Кабмин распределил все 66 млрд грн средств Фонда борьбы с COVID-19 еще в конце июля.

Из него 35 млрд грн Кабмин направил на ремонт автомобильных дорог. Соответствующий закон подписал президент Владимир Зеленский.

Додати коментар

Користувач:
email:





The euro zone struggles,
Leaders seek to find a fix,
Will it come in time?

- Fin.Org.UA

Новини

12:50 - У 2025 році зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, перераховано рекордну суму – понад 88 млрд грн
11:32 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:25 - Податкова нагадує ФОПам про новий порядок подання розрахунку
11:21 - Який порядок заповнення та подання заяви за формою № 1-ОПП у разі включення/невключення юридичної особи в Реєстр ВПП?
11:20 - Про скасування нарахування військового збору
11:19 - Про антикорупційний сервіс "Пульс" Державної податкової служби України
11:17 - Наближені до Кремля аналітики прогнозують затяжний спад російської економіки
11:13 - Принципи роботи Офісу податкових консультантів
11:12 - За добу інвестиційний інтерес до Венесуели зріс з 0% до 99% – екскерівник Chevron
11:11 - До уваги платників ПДВ!
11:11 - Національна стратегія доходів до 2030 року: удосконалення процесів організації та проведення документальних і фактичних перевірок
11:10 - Платникам податку на прибуток підприємств!
11:09 - Надомна/дистанційна робота: обов’язок роботодавця
11:08 - Який порядок заповнення та подання заяви за формою № 1-ОПП у разі включення/невключення юридичної особи в Реєстр ВПП?
11:08 - Надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю): як визначається об’єкт оподаткування ПДФО?
11:07 - Держава сплачуватиме ЄСВ за цивільних осіб, позбавлених особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України
11:05 - Безбар'єрність: доступ до інформації та електронних послуг
11:03 - Працівнику (водію) підприємства відшкодовано витрати за поданим авансовим звітом з інформацією про плату за користування дорогами Польщі: що з оподаткуванням?
11:01 - Надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю): як визначається об’єкт оподаткування ПДФО?
10:57 - Про скасування нарахування військового збору
10:55 - Національна стратегія доходів до 2030 року: удосконалення процесів організації та проведення документальних і фактичних перевірок
10:54 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
10:53 - ДПС підготувала ТОП-10 актуальних питань щодо формування SAF-T UA
10:51 - Держава сплачуватиме ЄСВ за цивільних осіб, позбавлених особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України
10:50 - Електронна акцизна марка: повноцінний запуск перенесено на 1 листопада 2026 року
10:50 - Kia планує продати 3,35 млн автомобілів у 2026 році
10:48 - ДПС запровадила Е-аудит
10:26 - США встановили рекорд експорту скрапленого газу: хто основний покупець
10:02 - московіяни атакували генеруючий об’єкт на Донеччині – Міненерго
09:45 - В індустріальних парках збудували 22 заводи торік: які сфери у пріоритеті


Більше новин