Стратегічний діалог Україна – ЄС: обговорили можливість проведення конкурсів на посади, де проводився добір, впродовж року

24.11.2020 16:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Представники Європейської Комісії, Представництва Європейського Союзу в Україні, програми OECD/SIGMA, проекту EU4PAR, міністерств, Секретаріату Кабінету Міністрів України, НАДС та Офісу реформ КМУ обговорили прогрес виконання Стратегії реформування державного управління під час Стратегічного діалогу Україна – ЄС, який відбувся 24 листопада. Голова НАДС Наталія Алюшина акцентувала увагу на стратегічних завданнях, над якими Агентство працює в рамках створення професійної та доброчесної державної служби, а саме: повернення до конкурсного відбору на посади державної служби, реформування системи оплати праці держслужбовців, впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами. «Нам багато що вдалося зробити в рамках реформи державної служби.
Втім попереду ще багато важливих кроків до повного завершення розпочатих масштабних змін.
Хочу відмітити, що позитивні результати маємо завдяки ефективній співпраці з командою представників ЄС.
Сподіваємося на продовження розпочатої роботи задля створення сучасної державної служби.
Адже ті зміни, які вже відбулися, засвідчують правильність обраного шляху», - підкреслила Наталія Алюшина.
  Одне з питань присвячено поверненню конкурсної процедури та відміни доборів.
Питання є досить критичним, адже якщо ще в серпні мова йшла про 4500 кількість доборів, то сьогодні ця цифра сягає вже понад 15000. Європейські колеги також стурбовані ситуацією, що склалася, тому сторонами обговорено можливість подовження проведення конкурсного відбору на всі посади, призначення на які відбулися за процедурою добору, до 12 місяців. Нагадаємо, Стратегічний діалог між Україною та ЄС відбувається в рамках оцінювання прогресу України щодо виконання Стратегії реформування державного управління та Угоди про фінансування програми «Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні».

Додати коментар

Користувач:
email:





Україна має великий потенціал,
Щоб зробити фінансовий ринок сильним.
Це можливо, якщо кожен буде грати
За правилами, що на ньому діють.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Банки не мають формально підходити до обслуговування PEP
17:58 - Війна з Іраном загрожує основам європейського виробництва – Bloomberg
17:46 - Працівники Київстар, Kyivstar.Tech та UTC зібрали 127 000 грн на великодню ініціативу
17:30 - Пункт пропуску з Румунією працюватиме з обмеженнями ще місяць
17:16 - Кріппа об’єднує активи у один холдинг
16:55 - Українські агрокомпанії збільшили прибутки до оподаткування на понад 20%
16:45 - Адміністрація Трампа з 20 квітня повертатиме гроші, зароблені на нелегальних митах
16:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Як громадам підготуватися до наступної зими
16:28 - У АРМА після інвентаризації визначили активи з високим потенціалом
16:10 - Яка частина зарплати йде на оренду квартири у містах України – дослідження
15:40 - Пільгове житло для ВПО: Мінрозвитку повідомило про розширення програми
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.04.2026
15:25 - Центральна Азія скуповує російське пальне попри заборону російської влади – ЗМІ
15:10 - ФК "Шахтар" оштрафували на понад 5 мільйонів за незаконну рекламу азартних ігор
15:02 - У Раді розповіли про плани оновлення "хрущовок"
15:00 - Виноробство на шляху до ЄС: держава і бізнес узгоджують нові правила
14:25 - У Мінфіні розповіли, коли Україна зможе отримати гроші від МВФ
14:00 - Від гуманітарної підтримки до довгострокових рішень: Україна розвиває аграрне партнерство з Ганою
13:57 - Прокуратура та БЕБ блокували схему ухилення від сплати антидемпінгового мита
13:55 - В Одесі викрили канал постачання та збуту фальшивих доларів: організаторам загрожує до 10 років арешту
13:45 - "Газпром" продовжує постачати СПГ в Китай, незважаючи на санкції – Reuters
13:25 - Bolt фінансово простимулює відповідальну поведінку самокатників
13:00 - Метеостанції для агробізнесу: як дані з поля знижують витрати і прискорюють рішення фермерів
12:50 - Блокада США може змусити Іран різати видобуток нафти вже за два тижні
12:37 - Фінансова грамотність та захист інвесторів: канадський регулятор провів вебінари для працівників НКЦПФР
12:30 - Культура боргу в Україні і світі
12:25 - В Україні компанії з польськими власниками збільшили дохід на 20% за рік
11:50 - Банки України показали новий курс валют після рекорду офіційного євро
11:30 - Ексміністра енергетики Галущенка залишили під вартою ще на два місяці


Більше новин