Готуємо до оголошення нові концесійні конкурси, - Владислав Криклій

24.11.2020 15:30 | Міністерство інфраструктури України

24 Листопада 2020, 11:52Міністерство інфраструктури продовжує підготовку нових проєктів державно-приватного партнерства (ДПП) у різних інфраструктурних галузях та активно готує до оголошення нові концесійні конкурси. Так, вже визначено компанію, яка перемогла за результатами тендеру на відбір консультантів для підготовки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) і конкурсної документації нового концесійного проєкту в порту Чорноморська. Це ТОВ «ЕРНСТ ЕНД ЯНГ».
«У рамках концесії поромної переправи у порту Чорноморська ми плануємо залучити від 150 млн грн інвестицій, які будуть спрямовані на модернізацію залізнично-поромного комплексу порту. За результатами тендеру на відбір консультантів для підготовки ТЕО проєкту, який ми оголосили у серпні цього року, було визначено переможця – компанію «ЕРНСТ ЕНД ЯНГ». Очікуємо в найближчі терміни розробити необхідну документацію, щоб у першій половині наступного року оголосити сам концесійний конкурс», - зазначив Міністр.
За словами Владислава Криклія, за кошти інвестора на об’єкті планується побудувати новий паркінг для вантажівок, термінал для пасажирів та водіїв і станцію техобслуговування для підготовки до продажу автотехніки. Також буде здійснено ремонт підйомного моста, заміну асфальту, встановлення системи відеонагляду на відкритих складах тощо.
Крім цього, Мінінфраструктури активно готує до оголошення ще один конкурс в порту Чорноморська – концесію першого та контейнерного терміналів. Наразі вже відібрані юридичні та технічні консультанти для підготовки пре-ТЕО проєкту. Їх робота буде профінансована Глобальним Інфраструктурним Фондом (GIF), який зголосився підтримати цей важливий для України проєкт. Планується на початку наступного року завершити розробку пре-ТЕО та перейти до ТЕО проєкту, а сам концесійний конкурс провести в кінці 2021 року.
Також міжнародними консультантами, залученими Групою Світового Банку, завершено попереднє техніко-економічне обґрунтування 6-ти пілотних ділянок доріг протяжністю 1400 км, які були відібрані для реалізації потенційних пілотних проєктів ДПП у рамках Першої програми державно-приватного партнерства у дорожній галузі: http://roadppp.in.ua. Найближчим часом розпочнеться їх погодження із зацікавленими органами, після чого з наступного року стартує розробка ТЕО цих проєктів. Дані автошляхи сполучають 10 областей України, де проживає понад 12 мільйонів жителів.
Нагадаємо, раніше Уряд затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на найближчі 3 роки. 40% цього списку склали масштабні проєкти у галузі інфраструктури та транспорту.
Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on a screen,
A game of risk and profit,
Traders in between.

- Fin.Org.UA

Новини

05:00 - Повний на третину: боротися з економічними злочинами нікому і ні на що
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
18:00 - 64 тисяч українських держслужбовців декларують "бездомність" – ЗМІ
17:50 - Україна, Швеція та ПРООН продовжують спільну роботу з оцінки екологічної шкоди
17:28 - Несплачені 6,7 мільйона податків: судитимуть директора столичної компанії
17:07 - Оновлено порядок здійснення оверсайта платіжної інфраструктури в Україні
17:05 - У Раді зареєстрували законопроєкт, який має здешевити іпотечні кредити
17:00 - Як зміни клімату за 10 років вплинули на показники агросектору України
16:40 - Незаконна приватизація комунальної нерухомості: посадовцю КМДА вручили підозру
16:15 - Дрони атакували хімзавод у московії
16:05 - Уряд затвердив порядок надання субвенції на освітні простори
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
15:45 - Боротьба з тіньовими перевезеннями: Мінрозвитку оприлюднило законопроєкт
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.04.2026
15:20 - У Німеччині пілоти Lufthansa розпочали страйк: чимало рейсів скасовано
15:02 - У Геніческу відібрали власність у лояльного до окупаційної влади бізнесу
14:30 - У Києві судитимуть шахраїв, які заволоділи квартирами вартістю 25 мільйонів гривень
14:00 - У 2025 році Vodafone збільшив доходи на 14%, а інвестиції – на 41%
13:38 - У березні в Україні стало на дві небанківські фінустанови менше – НБУ
13:32 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:30 - Як держава змінила правила для когенерації посеред гри
13:15 - Уряд захистив права на технології, які закуповує держава
13:10 - НБУ ухвалив рішення про ліквідацію АТ "Мотор-Банк"
12:50 - Нікопольський завод феросплавів відсудив у Міндіча та Боголюбова 17,3 мільйона гривень
12:30 - ФГВФО за квартал продав права вимоги за кредитами на 963,2 мільйона гривень
12:21 - Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи
12:20 - Понад 1,9 млрд грн плати за землю – внесок платників у фінансовий потенціал Дніпропетровщини
12:19 - Податковий комплаєнс – сучасна модель взаємодії з платниками податків
12:17 - Оновлення реєстраційних даних – запорука своєчасного отримання податкової інформації


Більше новин