Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України

24.11.2020 15:30 | Міністерство інфраструктури України

«Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру морських портів»24 Листопада 2020, 11:57Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру морських портів» (далі – проєкт акта) розроблено для врегулювання процедури ведення Реєстру морських портів України, визначення відомостей, що вносяться до нього, з метою забезпечення даними для здійснення завдань у сфері безпеки мореплавства, охорони навколишнього середовища, а також для здійснення державного нагляду (контролю).
Проєктом акта передбачається актуалізувати положення діючого Порядку ведення Реєстру морських портів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. № 496 року, та визначити відомості, що вносяться до Реєстру морських портів про морський порт, морський термінал, портового оператора, постачальників рідкого палива та гідротехнічні споруди порту.
З метою збереження послідовності процесів, проєктом акта також визначаються підстави для відмови у внесенні відомостей, виключення їх, що дозволить підвищити безпеку під час експлуатації об’єктів портової інфраструктури, покращити взаємодію з іншими суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність в порту, проводити небезпечні роботи.
З метою врегулювання організаційного питання щодо визначення необхідного переліку документів, які повинен надавати морський порт, морський термінал, портовий оператор, постачальник рідкого палива, для внесення до Порядку, пропонується визначити форми заяв та перелік необхідних документів
 



Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі зміни відбуваються,
Гра на гроші - це не жарт,
Та правильні інвестиції
Пошкоджені не бувають.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - У ChatGPT стався збій
17:35 - Нацбанк за тиждень купив понад мільярд доларів
16:47 - Український виробник олії відсудив у московії 486 мільйонів
16:30 - Станція метро "Лук’янівська" відновила роботу після обстрілу
16:00 - Під час російської атаки на Київ ракета влучила у склад GoodWine
14:52 - На Харківщині московія пошкодила черговий термінал "Нової пошти": загинули троє
13:57 - Samsung скорочує робочі місця в США
12:51 - Ворог знищив один з найбільших логістичних хабів України
11:40 - московіяни знищили завод виробника UKRTAC
10:54 - московіяни атакували промислову зону Сум: є загиблий
10:00 - У Києві горів ТРЦ після атаки московія
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Ірак тисячами вантажівок везе мазут через Сирію в обхід Ормузу
17:45 - московіяни нарахували втрат Wildberries на десятки мільярдів від ударів України
16:50 - московія двічі вдарила по потягу на Запоріжжі
15:40 - Трамп хотів продавати трейдерам швидкий доступ до своїх дописів за $100 тисяч
14:58 - Анатолій Куцевол обговорив із ЄБРР реалізацію проєкту RAMP UP та розвиток енергетичного ринку
14:43 - Цього тижня українські регіони отримали енергетичне обладнання майже на 1 млн євро від Данії, Німеччини та Швеції
14:30 - Нафтовий бум повертає аргентинський регіон на Волл-стріт після 9 років паузи
13:20 - Ірак готує нафтовий маршрут в обхід Ормузу за $60 мільярдів
12:10 - Іран за два дні вдарив по двох електростанціях Кувейту
11:10 - Танкер тіньового флоту московія розлив нафту біля Оману
10:00 - Дрони масовано атакували Москву та область: горіли нафтобаза та склад Wildberries
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії


Більше новин