Розвиваємо співпрацю в рамках ОЧЕС для реалізації перспективних проєктів у Чорноморському регіоні, - Владислав Криклій

24.11.2020 15:30 | Міністерство інфраструктури України

24 Листопада 2020, 15:08Україна розвиватиме та поглиблюватиме співпрацю з країнами-учасницями Організації чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС) для реалізації перспективних проєктів у галузі транспорту в Чорноморському регіоні.

На цьому наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час онлайн-засідання міністрів транспорту країн-учасниць ОЧЕС сьогодні, 24 листопада.

Участь у заході також взяли Єврокомісар з питань транспорту Адіна Валеан, Генеральний секретар ПМС ОЧЕС Посол Майкл Хрістідес, Міністр транспорту, інфраструктури та зв"язку Румунії Лучіан Боде та профільні міністри інших країн.

«Торгівля між Європою та Азією залишається основним двигуном зростання світових імпортно-експортних операцій. Сьогодні ми спостерігаємо позитивні тенденції зростання об’ємів зовнішньої торгівлі України з країнами-учасницями ОЧЕС. А це, у свою чергу, потребує надання якісних послуг з перевезення вантажів між нашими державами. Для цього Україна активно проводить роботу як на двосторонньому рівні, так і на виконання домовленостей, досягнутих в рамках діяльності ОЧЕС. І ми готові надалі поглиблювати цю співпрацю», - зазначив Владислав Криклій.

За його словами, наразі Мінінфраструктури активно співпрацює з Єврокомісією у розвитку автошляху в напрямку від Одеси через територію Молдови, Румунії та Болгарії, що є частиною Чорноморської кільцевої автомагістралі та Транс’європейської мережі TEN-T. І задля збільшення пропускної здатності цієї автомагістралі Україна вкрай зацікавлена розвивати подальше співробітництво з Румунією, Болгарією та Туреччиною. Разом з тим, враховуючи необхідність побудови мосту через річку Дунай у рамках цього проєкту, українська сторона вбачає необхідність посилення співпраці з Румунією щодо визначення маршруту руху.

Владислав Криклій також повідомив про наміри України об’єднати спільні зусилля для створення єдиної платформи для обміну електронними дозволами на міжнародні автоперевезення. Спільно з Молдовою та Туреччиною Міністерство вже працює над запуском такого пілотного проєкту в рамках ОЧЕС.

Крім цього, одним із пріоритетних напрямів співпраці для української сторони є розвиток інтермодальних перевезень у Чорноморському регіоні з розширенням на Європу та Балтію. Владислав Криклій повідомив, що наразі спільно з ЄБРР та IFC Мінінфраструктури активно готується до концесій залізнично-поромного комплексу та першого і контейнерного терміналів Чорноморського морського порту. Це, у свою чергу, сприятиме розвитку інтермодальних перевезень у даному регіоні.

Україна також бере активну участь у діалозі з Туреччиною щодо створення сприятливих умов для розвитку комбінованих перевезень між обома країнами.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Bubble forming fast,
A ticking time bomb,
Disaster looms ahead.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - У ChatGPT стався збій
17:35 - Нацбанк за тиждень купив понад мільярд доларів
16:47 - Український виробник олії відсудив у московії 486 мільйонів
16:30 - Станція метро "Лук’янівська" відновила роботу після обстрілу
16:00 - Під час російської атаки на Київ ракета влучила у склад GoodWine
14:52 - На Харківщині московія пошкодила черговий термінал "Нової пошти": загинули троє
13:57 - Samsung скорочує робочі місця в США
12:51 - Ворог знищив один з найбільших логістичних хабів України
11:40 - московіяни знищили завод виробника UKRTAC
10:54 - московіяни атакували промислову зону Сум: є загиблий
10:00 - У Києві горів ТРЦ після атаки московія
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Ірак тисячами вантажівок везе мазут через Сирію в обхід Ормузу
17:45 - московіяни нарахували втрат Wildberries на десятки мільярдів від ударів України
16:50 - московія двічі вдарила по потягу на Запоріжжі
15:40 - Трамп хотів продавати трейдерам швидкий доступ до своїх дописів за $100 тисяч
14:58 - Анатолій Куцевол обговорив із ЄБРР реалізацію проєкту RAMP UP та розвиток енергетичного ринку
14:43 - Цього тижня українські регіони отримали енергетичне обладнання майже на 1 млн євро від Данії, Німеччини та Швеції
14:30 - Нафтовий бум повертає аргентинський регіон на Волл-стріт після 9 років паузи
13:20 - Ірак готує нафтовий маршрут в обхід Ормузу за $60 мільярдів
12:10 - Іран за два дні вдарив по двох електростанціях Кувейту
11:10 - Танкер тіньового флоту московія розлив нафту біля Оману
10:00 - Дрони масовано атакували Москву та область: горіли нафтобаза та склад Wildberries
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії


Більше новин