На Полтавщині консултували з питань видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності

24.11.2020 15:24 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

24 листопада завідувач Сектору ДРС у Полтавській області Олег Моргун провів робочу зустріч з головою громадської організації «Прозора країна», генеральним директором приватного підприємства «Форас-ЛЕНД» Оксаною Левченко.

pexels-photo-1020313Метою зустрічі було отримання від представника Державної регуляторної служби України роз’яснень з питань видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, зокрема практичного механізму отримання рішень про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності.

У ході заходу завідувач Сектору ДРС роз’яснив норми законів України «Про адміністративні послуги» та «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», а також алгоритм Порядку здійснення контролю за додержанням вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру, який затверджено наказом Мініекономіки від 24.03.2017 № 442.

Присутні детально обговорили питання видачі дозвільних документів у рамках роботи Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради, обов’язковості розроблення суб’єктами надання адміністративних послуг відповідних інформаційних та технологічних карток, застосування суб’єктами господарювання принципу «мовчазної згоди», основних завдань адміністраторів ЦНАПу, а також аспекти практичної співпраці підприємства «Форас-ЛЕНД» з Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області.

Запись На Полтавщині консултували з питань видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





From Wall Street to Tokyo,
London to Hong Kong and back,
The financial world spins.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 26 серпня: орендар Gulliver програв суд
19:34 - Meta заплатить 18 мільярдів доларів у рамках врегулювання позову у США
18:57 - Словаччина розглядає заборону соцмереж дітям до 16 років
18:25 - До ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
18:13 - Китайські хакери намагались зламали системи Мін’юсту США, NASA, ФРС, Сенату
17:44 - Пропонуються зміни до порядку організації касової роботи банків
17:32 - У Кличка пообіцяли облаштувати 6 наземних переходів на Бессарабській площі у Києві
17:15 - Київстар Домашній запускає тариф Максимальний зі швидкістю до 8 Гбіт/с
17:05 - Meta погодилась піти на угоду із судом у США і ввести обмеження для дітей
16:39 - Італія просить ЄС про виділення 8 млрд євро в рамках оборонної програми SAFE
16:36 - Євроінтеграція, санкції та регулювання ринків капіталу: результати засідання Комісії
16:30 - Скільки коштує зібрати "цифровий рюкзак" школяра: що справді потрібно, а без чого можна обійтися
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.08.2026
15:55 - московія обстріляла об’єкти "Газмереж" на Харківщині і Чернігівщині
15:35 - Топбанкіри останнього російського банку в ЄС заробили мільйони євро на санкціях – FT
15:20 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
15:07 - Як оподатковуються ПДФО доходи у вигляді винагороди за цивільно-правовими договорами за виконання робіт (надання послуг)?
15:05 - Земельна ділянка придбана і відчужена в межах одного календарного місяця: чи подає юридична особа податкову декларацію з плати за землю?
15:02 -  Держаудитори Харківщини підсумували результати фінансового контролю за січень-липень 2026 року.
15:02 - Чи може бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) бути платником єдиного податку третьої групи?
14:59 - Резервний РРО не використовувався: чи потрібно щоденно роздруковувати Z-звіти?
14:55 - Щодо отримання статусу резидента Дефенс Сіті
14:53 - Як заповнити РК до ПН у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості?
14:50 - Порядок заповнення граф 1-4 розділу ІІ «Обсяги отримання та відвантаження товарів за операціями з контрагентами у звітному періоді» Звіту № 1-ОП
14:49 - До уваги платників ПДВ!
14:47 - Податкова знижка у вигляді пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується з метою розрахунку витрат?
14:45 - Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?
14:45 - Частина судновласників повертає вантажі у портах московія на Азові – ЗМІ
14:45 - Дві дочірні компанії Нафтогазу тимчасово очолить екстоппосадовець АРМА
14:44 - Держаудитори перевірять діяльність відділу освіти Харківщини


Більше новин