Сергій Солодченко: Основна моя позиція – зберегти особовий склад та функції податкової міліції до моменту створення Бюро економічної безпеки

24.11.2020 15:12 | Державна фіскальна служба України

Про це на Форумі TAX&BUSINESS TALKS - 2020 A2B FORUM розповів виконуючий обов’язки Голови Державної фіскальної служби України.
«Я працював слідчим, потім звільнився і декілька років працював адвокатом. Це був позитивний досвід, адже у мене була практична можливість подивитись на дії своїх колег з погляду адвокатського середовища. Мені багато чого не сподобалось в тодішніх підходах та принципах роботи податкової міліції. Тому, повернувшись на службу, я намагаюсь змінити та головне – намагаюсь вкласти в розуміння очолюваного мною державного правового органу, що він має працювати так, як цього вимагає суспільство», – розповів Сергій Солодченко.
Крім того, очільник ДФС висловив сподівання, що напрацьований протягом останній років позитивний досвід діяльності податкової міліції перейде до новоствореного органу з протидії економічній злочинності. Також, він запевнив у готовності передачі до новоствореного органу всіх функцій, які наразі виконує податкова міліція, та кримінальних проваджень, залишок яких поступово зменшується.
«Основна моя позиція – зберегти особовий склад та функції податкової міліції до моменту створення Бюро економічної безпеки. Важливо, щоб після ліквідації податкової міліції, не відбулось різких негативних змін у взаємовідносинах з бізнесом, – зазначив Сергій Солодченко. – Якщо, наприклад, в грудні приймуть закон про створення БЕБ, особовий склад податкової міліції буде попереджений про звільнення. Далі почнеться процедура передачі кримінальних проваджень. Розуміючи перспективу створення нового органу та ліквідацію податкової міліції, ми поступово зменшуємо кількість кримінальних проваджень, які знаходяться у залишку. Раніше їх було приблизно 3,5 тисяч. Зараз – трохи більше 2 тисяч».
В ході дискусії про доцільність створення нового органу з протидії економічним злочинам, керівник ДФС запевнив про підтримку ініціативи щодо створення Бюро економічної безпеки (БЕБ) та нагадав про певні практичні аспекти, які не враховані в законопроекті.
«Цілком підтримую ініціативу щодо створення Бюро економічної безпеки, але розумію, що в законопроекті не врахована його практична реалізація. Мова йде й про будівлю, в якій буде розміщено БЕБ, й про необхідну матеріально-технічну базу, й про дозволи на провадження секретної діяльності, використання озброєння, роботу чергових частин тощо», – зазначив очільник ДФС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Royal Exchange, home
Of insurance and underwriters
Risk management key

- Fin.Org.UA

Новини

21:35 - Денис Шмигаль: Робота з ліквідації наслідків російських атак триває безперервно – 24/7
21:00 - Новини 20 лютого: скасування мит Трампа, Україна отримає 6 європейських ТЕС та ТЕЦ
20:50 - Міжнародна морська організація нарахувала 529 суден під фальшивими прапорами
20:40 - Фондовий ринок відреагував на скасування мит Трампа
20:12 - Онлайн-покупки: 73% українців не завершують замовлення через "бар’єри" – дослідження
19:50 - В Україні 21 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
19:30 - Держагрореєстр перейшов у повну державну власність
19:15 - Угорщина заблокувала кредит на 90 мільярдів євро для України – FT
19:13 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про накладення на ТОВ "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
19:06 - Обійшли санкцій на 90 мільярдів доларів: FT розкрила тіньову мережу "Роснефти"
18:57 - Водій нардепа Лабазюка отримав підозру за відмову свідчити
18:55 - Штучний інтелект спричинив зупинку сервісу Amazon
18:49 - Grain from Ukraine: Пакистан отримав від України велику партію пшениці
18:25 - Свириденко розповіла, що вже виявив аудит "Енергоатома"
18:09 - Іспанія виділила 200 мільйонів євро на модернізацію енергетики та інфраструктури України
18:06 - "Київтеплоенерго" роз'яснило зміни у платіжках за опалення за січень
17:55 - Нацбанк показав, яким буде курс долара і євро після вихідних
17:46 - У разі відмови заявку на "СвітлоДім" можна подати повторно – Мінрозвитку
17:25 - Молдова обмежила імпорт українського м'яса птиці – бізнес вимагає відповіді
17:20 - ОВА готують регіональні плани енергостійкості: ключові елементи
17:10 - Верховний суд США скасував глобальні мита Трампа
17:05 - Скасування "комуналки" у разі пошкодження будинку: профільний комітет ВР підтримав законопроєкт
16:42 - Nvidia інвестує 30 млрд доларів в OpenAI – Reuters
16:30 - Як ШІ змушує переосмислювати програмування
16:29 - Російські чиновники закупили рекламу в Telegram на мільйони рублів, попри блокування
16:25 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг у 2025 році
16:15 - "Запоріжжяобленерго" налагодило виробництво трансформаторів
16:08 - "Укрзалізниця" збільшить кількість рейсів поїзда №54/53 Одеса-Дніпро
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.02.2026
15:55 - Запорізька АЕС працює лише з однією лінією живлення – МАГАТЕ


Більше новин