В ООС виявлено мережу підпільних цехів з фальсифікованим алкоголем на 1 млн гривень

24.11.2020 04:12 | Державна фіскальна служба України

Податковою міліцію, що здійснює діяльність на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з податковою міліцію ГУ ДФС у Донецькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури виявлено мережу підпільних цехів з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв.
В рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України проведено 13 санкціонованих обшуків за адресами мешкання осіб, що можливо причетні до скоєння злочину, розташування підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв та у місцях зберігання та реалізації незаконно виготовлених алкогольних напоїв.
За результатами проведених заходів виявлено та вилучено ємності із прозорою рідиною зі специфічним запахом алкогольних напоїв у загальному обсязі близько 4000 літрів на суму понад 1 млн гривень, тару та обладнання для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв ( насос, шланги, різні ємності, фільтри, ароматизатори, барвники та ін.)
На даний час проводяться слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всіх причетних до злочину осіб.

Додати коментар

Користувач:
email:





Buy low, sell high, right?
But emotions can cloud sight
Discipline is key

- Fin.Org.UA

Новини

15:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.04.2026
15:11 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АКТА-СЕРВІС» (м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 1 Л)
15:10 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ІН ФОРС КЕМІКАЛ» (Закарпатська обл., Мукачівський р-н, Мукачівська міська громада, м. Мукачево, вул. Пряшівська, буд. 11)
15:10 - В Міноборони повідомили, в яких випадках під час повітряної тривоги потяги не зупиняють
15:10 - В Міноборони повідомили, в яких випадках під час повітряної тривоги потяги не зупиняють
15:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТзОВ «ТЕКНІКА ГРУП УКРАЇНА» (Закарпатська обл., Берегівський р-н, Берегівська міська територіальна громада, м. Берегове, вул. Сечені Іштвана, 71)
15:08 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ВІТРО ПЛАНТС-ЮА» (Львівська обл., Стрийський р-н, Грабовецько-Дулібівська ТГ, село Дуліби, вулиця Заводська, будинок 35)
15:07 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЦ ГЕОЛОГ» (Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Спаська, 9А)
15:06 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «К5» (Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Гідності, 34)
15:05 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди Фізична особа-підприємець Шабатура Микола Григорович (Хмельницька область, Летичівська селищна територіальна громада, с. Ялинівка (за межами населеного пункту)
15:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "КОДНЯ ТРЕЙД ЛОГІСТІК" (Житомирська область, Житомирський район, с. Кодня, вул. Привокзальна, 2)
15:03 - Виробник "Моршинської" виходить на ринок холодного чаю
15:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТАНІСЛАВСЬКА ПАПЕРОВА КОМПАНІЯ» (Івано-Франківська обл, Івано-Франківський р-н, м. Івано-Франківськ, вул. Шота Руставелі 1)
15:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Глобинський маслосирзавод» (Полтавська область, Кременчуцький район, місто Глобине, вулиця Героїв України, 3)
15:00 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Вонсович Олександр Миколайович (Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, с Довжок, вул. Козацький шлях, 18б)
15:00 - московіяни влучили по підприємству на Тернопільщині
14:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЕКО НОВА» (Житомирська обл., Зв’ягельський р-н, м. Баранівка, вул. Івана Франка, 104А)
14:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОРОЛІВКА ПТИЦЯ» (Івано-Франківська обл, Коломийський р-н, с. Корнич, вул. Чернівецька 10 г)
14:40 - Зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН: яким чином заповнюється таблиця даних платника ПДВ?
14:38 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
14:36 - До уваги платників податків!
14:35 - Комплаєнс-менеджер – особистий податковий консультант платника податків
14:32 - США дозволили Казахстану продовжити транзит російської нафти Китаю
14:31 - До уваги суб’єктів господарювання!
14:30 - Чи зобов’язані платник повідомляти контролюючий орган про зберігання пального виключно для потреб власного споживання?
14:28 - Чи є об’єктом оподаткування резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах операція з отримання, повернення або прощення поворотної фінансової допомоги надавачем?
14:24 - Чи подається декларація з акцизного податку суб’єктами господарювання, які імпортують електричну енергію?
14:22 - Тепловики заявили, що вимушені зупинити виробництво електроенергії через урядові зміни
14:20 - Трудові відносини: надомна та дистанційна робота


Більше новин