За минулий тиждень нараховано 1,6 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій

23.11.2020 19:18 | Міністерство інфраструктури України

23 Листопада 2020, 14:27За підсумками 16-23 листопада цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 14 тис. транспортних засобів, складено 269 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано 1,6 млн грн плати за перевантаження.
Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури Владислав Криклій.
«Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває. Як і робота над реформуванням всієї галузі. Зараз ми знаходимося на завершальному етапі впровадження Weigh Control System - єдиної системи контролю зважування автотранспорту та аналізу руху на базі Центру обробки даних габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки. Вона передбачатиме автоматичну фіксацію перевантажених вантажівок та притягнення до відповідальності тих, хто не дотримується габаритно-вагових норм. Також з її допомогою здійснюватиметься планування ремонтів та реконструкції дорожньої мережі на основі фактичних даних про транспортне навантаження та інтенсивність руху», - зазначив Міністр.
У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Одеській, Рівненській і Миколаївській областях. Разом з тим, протягом 16-23 листопада у порівнянні з попереднім до цього тижнем показники ефективності габаритно-вагового контролю (ГВК) підвищилися у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях.
ТОП-3 порушників габаритно-вагових норм за 16-23 листопада:
1. На автодорозі М-14 – авто Mercedes-Benz (перевізник – ТОВ «СПМК-17») з перевантаженням на 31%. Загальна вага транспортного засобу склала 52,45 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 705,60 євро.
2. На автодорозі М-14 – авто Mercedes-Benz (перевізник – ТОВ «СПМК-17») з перевантаженням на 22%. Загальна вага транспортного засобу склала 48,95 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 361,08 євро.
3. На автодорозі М-18 – авто Scania (перевізник – ТОВ «Белогві») з перевантаженням 33%. Загальна вага транспортного засобу склала 53,21 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 267,30 євро.
«Масштабна реформа Укртрансбезпеки передбачає впровадження сучасних технологій задля мінімізації людського фактора. Ми маємо на меті подолати корупцію та підвищити ефективність здійснення ГВК», - підкреслив голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.
Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide,
Markets rise and markets fall,
Profits made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

08:50 - Робити сир, щоб долати стереотипи. Як на Київщині працює найбільша козина ферма України
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:37 - У Польщі звільнили директора CEO Club Ukraine
20:25 - Україна ввела санкції проти 13 суден і 28 компаній за незаконне вивезення зерна
20:00 - Новини 14 серпня: залізничникам підвищать зарплати, дефіцит продуктів заперечили
19:50 - Денис Шмигаль відвідав ключові енергетичні об’єкти Сумщини
19:45 - В Ормузькій протоці зафіксували розлив нафти розміром у 40 тисяч футбольних полів
18:50 - У чотирьох країнах Центральної Азії стався одночасний блекаут
18:25 - Низка російських регіонів знову ввела обмеження на відпуск пального
18:00 - До двох платіжних установ застосовано заходи впливу
17:50 - Київстар відключає 3G у трьох областях
17:20 - Wildberries та інші маркетплейси просять в уряду московія сотні мільярдів рублів допомоги
17:19 - Денис Шмигаль на Сумщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
17:00 - До платіжної установи застосовано захід впливу
16:56 - Андрій Хоркавий: "Без боротьби з нелегалами стандарти безпеки ЄС на дорогах не запрацюють"
16:45 - Головний чорноморський покупець нафти з російських портів скоротив імпорт через удари
16:28 - Митниця використовуватиме планшети з централізованим керуванням
16:25 - Нацбанк показав, яким буде курс валют після вихідних
16:00 - Прибутки німецьких концернів зросли, але переважно за кордоном – ЗМІ
15:55 - Пентагон уклав угоди з Boeing та RTX щоб збільшити виробництво ракет для ППО
15:39 - Комісія запрошує фахівців, які готові ухвалювати складні рішення для ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.08.2026
15:26 - московія збудувала ще один танкер для обходу санкцій північними морями
15:15 - Кредитування підтримує прибутковість банків шість кварталів поспіль
15:02 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як змінився кошик українців
14:36 - Дефіциту продуктів в Україні немає – Висоцький
14:30 - АЕС не витримують спеки
14:15 - БЕБ скерувало до суду справу фальсифікаторів агрохімікатів
13:56 - Працівникам Укрзалізниці підвищать зарплати


Більше новин