За минулий тиждень нараховано 1,6 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій

23.11.2020 15:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За підсумками 16-23 листопада цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 14 тис.
транспортних засобів, складено 269 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано 1,6 млн грн плати за перевантаження.
Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури Владислав Криклій. «Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває.
Як і робота над реформуванням всієї галузі.
Зараз ми знаходимося на завершальному етапі впровадження Weigh Control System - єдиної системи контролю зважування автотранспорту та аналізу руху на базі Центру обробки даних габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки.
Вона передбачатиме автоматичну фіксацію перевантажених вантажівок та притягнення до відповідальності тих, хто не дотримується габаритно-вагових норм.
Також з її допомогою здійснюватиметься планування ремонтів та реконструкції дорожньої мережі на основі фактичних даних про транспортне навантаження та інтенсивність руху», - зазначив Міністр. У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Одеській, Рівненській і Миколаївській областях.
Разом з тим, протягом 16-23 листопада у порівнянні з попереднім до цього тижнем показники ефективності габаритно-вагового контролю (ГВК) підвищилися у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях. Детальніше – на сайті Мінінфраструктури.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ділянки підуть,
Берегти їх власники
І розум, й мудрість

- Fin.Org.UA

Новини

23:03 - Звільнився керівник Офісу НКЦПФР, який їздив на Новий рік у Фінляндію
21:00 - Новини 18 березня: Нацбанк оштрафував "Укрпошту", нафта понад $108, США та Ізраїль атакували газ Ірану
21:00 - "єБак" від Зеленського: "кешбек" на пальне профінансують всі українці
20:45 - США послабили санкції для угод із нафтовою компанією Венесуели
20:20 - Стало відомо, коли 13 мільйонів українців отримають по 1500 гривень
19:55 - Іран прирівняв нафтові об’єкти США до військових баз і пообіцяв вдарити по них
19:30 - Уряд ухвалив "кешбек на пальне": стало відомо, коли почне діяти програма
19:25 - Перебронювання працівників через "Дію" стало автоматичним
18:55 - Графік відключень на 19 березня: вночі світло не вимикатимуть
18:43 - Уряд вніс до Ради законопроєкт про компенсацію за пошкоджене житло
18:35 - Українські стартапи залучили майже пів мільярда доларів інвестицій у 2025 році
18:25 - За рік квартири в облцентрах України подорожчали: які ціни
18:15 - Українці віддають майже весь бюджет на базові речі – дослідження
18:00 - У Дії запустили можливість безшовного продовження бронювання працівників
18:00 - Змагання за право представити Україну на European Money Quiz 2026: понад 4 800 учнів долучилися до відбору
17:45 - Сектор з питань конкурентної політики
17:42 - Ціни на пропан у Європі сягнули чотирирічного максимуму – ЗМІ
17:35 - Українські miltech-інвестиції зросли майже у 20 разів за два роки
17:30 - Олексій Соболев обговорив з JETRO інвестиційну співпрацю та підготовку до URC 2026
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 19 березня
17:16 - Сектор охорони праці
17:13 - Чехія готова інвестувати в трубопровід "Дружба"
17:12 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:12 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:07 - Моніторинг основних подій в економіці України (січень 2026)
16:54 - Податківиця отримала підозру: вимагала 2 мільйони від прифронтового підприємства
16:47 - США та Ізраїль атакували газове родовище Ірану
16:40 - Ключові рішення НКЦПФР від 18.03.2026
16:30 - Мінекономіки запрошує до онлайн-обговорення актуальних питань у сфері оцінки впливу на довкілля
16:30 - Що чекає на світову платіжну індустрію у 2026 році


Більше новин